SESTAVA KOLA - 2.kolo Královéhradecký | 1.A třída , 2016-2017

Datum kola: 21.08.2016

0

Kunčice porazily Roudnici 2:1, v závěru ale potřebovaly podporu svého brankáře Jiřího Holého, který několika zákroky udržel vedení Kunčic. O vítěznou branku Kunčic se ve druhém poločase postaral Jindřich Laštovička

Jediný gól rozhodl o výhře Sobotky nad Nepolisy. Tuto branku vstřelil Tomáš Klečal

Bílá Třemešná odčinila porážku z minulého kola a vysoko porazila Vrchlabí. Na výhře 6:2 se jedním gólem podílel Josef Kubelka a dvougólový Radomír Hendrych

Tatran Hostinné odehrál druhé vítězné utkání. Na úvodní branku Davida Bartůňka sice dokázala Úpice odpovědět, na trefu Luboše Horáka ze závěru zápasu už hosté reagovat nestihli.

Týniště bylo v zápase s hradeckou Lokomotivou efektivnější v zakončení a díky tomu zvítězilo 2:1. O výhře domácích rozhodl v první minutě nastavení druhého poločasu Martin Matoušek.

Nový Hradec díky pevné hře v obraně a efektivitě v útoku zdolal Trutnov 2:0. Novohradečtí se poprvé prosadili už v osmé minutě zápasu, a to díky brance Gejzy Bendiga

Třebechovice zvládly zápas s Třebší, která soupeři začala hrozit až ke konci zápasu. Vítěznou branku vstřelil při výhře 2:1 Josef Lochman

Náchodští zvítězili i ve druhém zápase sezony, když porazili Černilov 1:2. Na výhře se dvěma góly podílel Jakub Vaněček

Hlasovat pro hráče můžete od 22.08.2016 13:48 do 24.08.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)