SESTAVA KOLA - 14.kolo Královéhradecký | 1.A třída , 2015-2016

Datum kola: 07.11.2015

0

I po závěrečném podzimním kole vám nabízíme pravidelný seznam hráčů, kteří se zasloužili o povedené výkony svých týmů.

Atraktivní zápas mezi Třebší a Libčany nepoznal za devadesát minut vítěze, ba co víc, přítomní diváci neviděli ani jednu branku. O to se postarali gólmani na obou stranách. Tím spokojenějším mohl být brankář Libčan Matěj Tošovský, který pomohl k výhře po penaltách.

Nepolisy zvládly roli favorita proti poslednímu Českému Meziříčí, které porazili 7:2 i díky dvěma trefám Radka Zámečníka.

Obrana Černilova si proti Novému Hradci počínala výborně. Svého soupeře Vojtěch Hrubý a jeho spoluhráči nepustili ke skórování. Obránce Pavel Ježek se dokonce sám zapsal do listiny střelců.

Vrchlabí dokázalo ubránit nebezepčné střelce Hořic. O výhru svého týmu se pak dalekonosnou střelou postaral Jan Fink. Na konečných 2:0 dával povedenou ranou z přímého kopu Marek Hanuš.

Úpice hrála ve druhém poločase proti Roudnici v početní převaze. Výhru přesto dokázali domácí překlopit na svoji stranu až v 80. minutě, a to díky brance Jaroslava Kulhánka.

Lázně Bělohrad si s chutí zakombinovaly v derby s Miletínem. Na výhře 1:6 se dvěma zásahy podílel Tomáš Berger, o jednu branku více vstřelil útočník Jiří Odvárko

Sobotce se závěr podzimu výsledkově vydařil. První polovinu sezony zakončili fotbalisté Sobotky výhrou 6:0 nad Třebechovicemi. Dvěma góly se na tomto výsledku podílel útočník Zdeněk Přikryl.

Nepolisy si jasně poradily s Českým Meziříčím, výhře 7:2 dvěma góly pomohl útočník Lukáš Pánek.

Hlasovat pro hráče můžete od 09.11.2015 12:00 do 11.11.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)