SESTAVA KOLA - 4.kolo Zlínský | Krajský přebor , 2015-2016

Datum kola: 30.08.2015

0

Máme zde ideální sestavu 4. kola. Štítná na domácím hřišti poprvé zvítězila a vyslala do sestavy kola dva své zástupce. Výborný zápas odehrála Bystřice, která zvítězila na hřišti Provodova. Holešov na půdě Slušovic nezaváhal, připsal si vysoké vítězství a nadále je v zisku bodů stoprocentní.

Pavel Vaculík (Štítná) – na domácím hřišti proti Luhačovicím udržel čisté konto.

Andrij Lomaka (Holešov) – záložník Holešova má v posledních zápasech formu. Tentokrát přišel na hřiště jako střídající hráč v 72. minutě a hned po deseti minutách skóroval.

David Krajcar (Bystřice) – za stavu 2:2 vstřelil Krajcar Provodovu rozhodující branku.

Jakub Habanec (Bystřice) – Bystřice vyhrála na těžké půdě Provodova a Jakub Habanec vstřelil hned dvě branky.

Ladik Lavrincsik (Chropyně) – Chropyně si připsala domácí vítězství nad Morkovicemi. Lavrincsik vstřelil jedinou branku utkání.

Lukáš Maléř (Rožnov) – Rožnov doma otočil utkání proti Fryštáku a Lukáš Maléř vstřelil hned dvě branky.

Lukáš Skalička (Fryšták) – Fryšták na půdě Rožnova vedl po gólu Skaličky, nakonec ale odjel bez bodu.

Michael Palík (Holešov) – snad ze třiceti metrů napálil míč přímo do šibenice branky Slušovic.

Michal Hnaníček (Štítná) – penaltová jistota Štítné v této sezóně. Jeden pokutový kop proměnil Hnaníček minulé kole ve Fryštáku a teď proměněnou penaltou zařídil vítězství domácího týmu.

Patrik Koutník (Napajedla) – na půdě Boršic získala Napajedla všechny tři body. Patrik Koutník vstřelil jedinou branku v zápase.

Zbyněk Paleček (Vigantice) – Vigantice mají v posledních zápasech formu. Naposledy doma porazily Baťov a Paleček přispěl dvěma góly.

Hlasovat pro hráče můžete od 31.08.2015 12:00 do 02.09.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)