Hattrick jsem dal naposledy v žácích, říká uničovský Ambrozek

Ve třetím kole Moravskoslezské fotbalové ligy se stal hráčem kola uničovský střední záložník Jan Ambrozek. Ten nejprve nahrál na úvodní branku zápasu a následně gólem do šatny v nastavení uklidnil domácí hráče, když zvýšil na 3:1. Ve druhém poločase proměnil dvě penalty během deseti minut a byl z toho první hattrick v dresu Uničova i mužské kategorii.

0
První dva zápasy jste prohráli, čím to bylo?
První zápas jsme nezvládli herně ani výsledkově. Ve druhém zápase se nám bohužel nepodařilo napravit chyby z předešlého utkání a béčko Sigmy bylo nad naše síly.
Potom jste najednou dali sedm branek. Co se změnilo?
Po dvou prohrách jsme lehce změnili naše taktické postavení do útočného i obranného postavení a výsledkem bylo jednoznačně vítězství.
Byla vaše branka před poločasem rozhodující?
Myslím, že nás branka do poločasu uklidnila a vrátila klid na naše kopačky.
Kopal jste během deseti minut dvě penalty, co se vám honilo hlavou a věděl jste, kam to kopnete?
Na penalty jsem si věřil, před každou penaltou se snažím zachovat klid a je to spíš taková intuice, kam by mohl brankář skočit a já mohl bezpečně poslat balón na druhou stranu brány.
Vzpomenete si, kdy jste dal naposledy hattrick?
Naposledy možná někdy v žácích, v mužské kopané je to můj první hattrick.
Jak se připravujete na Baník, se kterým se vám moc nedaří?
Na Baníku chceme navázat především na povedený výkon s Otrokovicemi a samozřejmě chceme uspět i výsledkově.
Jaké jsou cíle Uničova v letošní sezoně?
i přes nepovedený začátek jsou naše cíle nejvyšší.
Jaké jsou vaše osobní fotbalové cíle? Chtěl byste se ještě podívat výš a měl jste nějaké nabídky?
Nějaká oťukávání proběhla, ale k ničemu konkrétnímu to nedospělo. Mé cíle jsou především uspět týmově a pokud by na mě přišla nabídka z vyšší ligy, tak budu jenom rád.