MSFL
2023-2024
-
Start - Zlínsko 33-50-17 % 0:3 (0:2) 04.08. 18:00 -
Hranice - Zlín B 67-0-33 % 2:2 (1:0) 04.08. 18:00 -
Blansko - Rosice 83-0-17 % 1:1 (1:1) 04.08. 18:00 -
Třinec - Hodonín 50-17-33 % 1:1 (0:1) 05.08. 10:15 -
Bohunice - Hlučín 50-0-50 % 0:3 (0:2) 05.08. 10:15 -
Frýdlant - Frýdek-Místek 57-0-43 % 3:3 (2:1) 05.08. 17:00 -
Uh. Brod - Uničov 71-0-29 % 0:4 (0:2) 05.08. 17:00 -
Ostrava B - Karviná B 100-0-0 % 2:1 (2:0) 06.08. 10:15 -
Znojmo - Slovácko B 43-14-43 % 1:1 (0:0) 06.08. 17:00
-
Zlínsko - Frýdek-Místek 66-17-17 % 1:0 (0:0) 11.08. 17:30 -
Hlučín - Hranice 100-0-0 % 3:1 (2:0) 12.08. 18:00 -
Start - Bohunice 66-17-17 % 1:0 (1:0) 11.08. 18:00 -
Rosice - Znojmo 83-0-17 % 1:1 (0:0) 12.08. 10:15 -
Hodonín - Frýdlant 100-0-0 % 1:0 (0:0) 12.08. 17:00 -
Uničov - Ostrava B 33-17-50 % 1:1 (0:1) 13.08. 10:15 -
Karviná B - Třinec 50-17-33 % 1:4 (1:2) 13.08. 10:15 -
Slovácko B - Uh. Brod 83-0-17 % 1:1 (1:0) 13.08. 10:15 -
Zlín B - Blansko 83-17-0 % 1:0 (1:0) 13.08. 10:30
-
Blansko - Hlučín 14-14-72 % 1:3 (1:1) 18.08. 17:30 -
Frýdek-Místek - Hodonín 57-14-29 % 0:1 (0:1) 18.08. 18:00 -
Hranice - Start 57-14-29 % 1:2 (1:0) 18.08. 18:00 -
Bohunice - Zlínsko 14-14-72 % 0:4 (0:2) 19.08. 10:15 -
Třinec - Uničov 43-14-43 % 1:3 (0:2) 19.08. 10:15 -
Uh. Brod - Rosice 14-29-57 % 0:0 (0:0) 19.08. 16:30 -
Frýdlant - Karviná B 86-0-14 % 2:1 (1:0) 19.08. 16:30 -
Ostrava B - Slovácko B 57-43-0 % 1:0 (0:0) 20.08. 10:15 -
Znojmo - Zlín B 71-0-29 % 2:2 (1:2) 19.08. 16:30
-
Zlínsko - Hodonín 100-0-0 % 0:0 (0:0) 25.08. 17:00 -
Hlučín - Znojmo 100-0-0 % 2:2 (1:2) 25.08. 18:00 -
Start - Blansko 100-0-0 % 3:0 (1:0) 25.08. 18:00 -
Rosice - Ostrava B 33-0-67 % 1:3 (0:1) 26.08. 16:30 -
Uničov - Frýdlant 83-17-0 % 5:0 (4:0) 27.08. 10:15 -
Slovácko B - Třinec 66-17-17 % 2:3 (0:2) 27.08. 10:15 -
Karviná B - Frýdek-Místek 66-17-17 % 2:2 (1:1) 27.08. 10:15 -
Bohunice - Hranice 67-0-33 % 4:1 (3:1) 26.08. 10:15 -
Zlín B - Uh. Brod 60-20-20 % 0:0 (0:0) 27.08. 10:30
-
Blansko - Bohunice 66-17-17 % 2:1 (2:0) 01.09. 17:00 -
Hranice - Zlínsko 33-0-67 % 0:1 (0:1) 01.09. 18:00 -
Třinec - Rosice 56-22-22 % 3:1 (1:1) 02.09. 10:15 -
Frýdlant - Slovácko B 67-11-22 % 2:2 (0:0) 02.09. 16:00 -
Hodonín - Karviná B 89-0-11 % 1:2 (0:0) 02.09. 16:00 -
Frýdek-Místek - Uničov 33-0-67 % 2:0 (2:0) 02.09. 16:00 -
Uh. Brod - Hlučín 11-56-33 % 1:0 (1:0) 02.09. 16:00 -
Ostrava B - Zlín B 100-0-0 % 1:1 (0:0) 03.09. 10:15 -
Znojmo - Start 67-0-33 % 2:3 (0:3) 01.09. 17:00
-
Zlínsko - Karviná B 89-0-11 % 0:5 (0:3) 08.09. 17:00 -
Hranice - Blansko 45-33-22 % 2:1 (1:0) 08.09. 18:00 -
Hlučín - Ostrava B 56-11-33 % 1:1 (1:0) 08.09. 18:00 -
Start - Uh. Brod 100-0-0 % 4:1 (0:1) 09.09. 16:00 -
Rosice - Frýdlant 100-0-0 % 3:1 (0:1) 09.09. 16:00 -
Slovácko B - Frýdek-Místek 87-0-13 % 0:1 (0:0) 10.09. 10:15 -
Uničov - Hodonín 89-0-11 % 5:1 (2:0) 10.09. 10:15 -
Bohunice - Znojmo 22-22-56 % 2:1 (1:1) 09.09. 10:15 -
Zlín B - Třinec 38-0-62 % 2:2 (1:2) 08.09. 15:00
-
Frýdek-Místek - Třinec 40-20-40 % 3:0 (1:0) 13.09. 16:00 -
Hodonín - Ostrava B 20-20-60 % 0:3 (0:1) 13.09. 16:00 -
Karviná B - Uh. Brod 60-20-20 % 3:0 (2:0) 13.09. 16:00 -
Frýdlant - Zlínsko 33-17-50 % 2:0 (2:0) 13.09. 17:00 -
Slovácko B - Blansko 60-0-40 % 2:0 (0:0) 13.09. 16:00 -
Uničov - Znojmo 100-0-0 % 1:2 (0:1) 13.09. 16:00 -
Zlín B - Bohunice 60-40-0 % 0:3 (0:1) 13.09. 16:30 -
Rosice - Hranice 100-0-0 % 3:0 (1:0) 27.09. 16:30 -
Hlučín - Start 50-17-33 % 0:0 (0:0) 13.09. 18:00
-
Třinec - Hlučín 33-17-50 % 0:0 (0:0) 16.09. 10:15 -
Frýdlant - Zlín B 67-33-0 % 0:2 (0:0) 16.09. 15:30 -
Hodonín - Slovácko B 83-0-17 % 2:0 (1:0) 16.09. 15:30 -
Uh. Brod - Bohunice 17-0-83 % 1:0 (0:0) 16.09. 15:30 -
Frýdek-Místek - Rosice 83-17-0 % 1:1 (1:1) 16.09. 15:30 -
Blansko - Zlínsko 17-33-50 % 1:0 (0:0) 16.09. 15:30 -
Ostrava B - Start 83-17-0 % 2:1 (0:0) 17.09. 10:15 -
Karviná B - Uničov 17-0-83 % 3:2 (1:0) 17.09. 10:15 -
Znojmo - Hranice 83-17-0 % 3:0 (1:0) 17.09. 15:30
-
Zlínsko - Uničov 62-13-25 % 2:2 (1:0) 22.09. 16:30 -
Rosice - Hodonín 70-10-20 % 3:1 (0:1) 23.09. 15:30 -
Start - Třinec 70-20-10 % 2:2 (1:1) 23.09. 14:30 -
Blansko - Znojmo 50-20-30 % 3:2 (1:1) 23.09. 15:30 -
Hlučín - Frýdlant 100-0-0 % 3:1 (2:0) 23.09. 17:00 -
Slovácko B - Karviná B 30-40-30 % 0:2 (0:1) 24.09. 10:15 -
Bohunice - Ostrava B 11-0-89 % 0:1 (0:1) 23.09. 10:15 -
Zlín B - Frýdek-Místek 30-60-10 % 3:0 (1:0) 24.09. 10:30 -
Hranice - Uh. Brod 38-0-62 % 3:0 (1:0) 22.09. 18:00
-
Třinec - Bohunice 57-29-14 % 1:0 (1:0) 30.09. 10:15 -
Frýdlant - Start 29-0-71 % 2:2 (1:1) 30.09. 15:00 -
Hodonín - Zlín B 86-0-14 % 1:0 (1:0) 30.09. 15:00 -
Uh. Brod - Blansko 72-14-14 % 2:2 (0:2) 30.09. 15:00 -
Frýdek-Místek - Hlučín 29-29-42 % 1:1 (0:1) 30.09. 15:00 -
Ostrava B - Hranice 86-0-14 % 1:0 (0:0) 01.10. 10:15 -
Uničov - Slovácko B 100-0-0 % 1:0 (0:0) 01.10. 10:15 -
Karviná B - Rosice 42-29-29 % 1:1 (0:0) 01.10. 10:15 -
Znojmo - Zlínsko 60-0-40 % 4:1 (2:1) 29.09. 15:00
-
Zlínsko - Slovácko B 71-0-29 % 2:1 (1:0) 06.10. 16:00 -
Hranice - Třinec 14-29-57 % 2:1 (0:1) 06.10. 17:30 -
Hlučín - Hodonín 71-0-29 % 3:1 (3:0) 06.10. 18:00 -
Start - Frýdek-Místek 100-0-0 % 1:2 (0:0) 07.10. 15:00 -
Rosice - Uničov 62-38-0 % 0:2 (0:1) 07.10. 15:00 -
Blansko - Ostrava B 13-0-87 % 0:0 (0:0) 07.10. 15:00 -
Bohunice - Frýdlant 87-13-0 % 1:4 (1:1) 07.10. 10:15 -
Zlín B - Karviná B 62-25-13 % 1:1 (0:0) 08.10. 10:30 -
Znojmo - Uh. Brod 87-0-13 % 2:1 (1:0) 08.10. 15:00
-
Třinec - Blansko 89-11-0 % 3:1 (2:1) 13.10. 15:00 -
Frýdek-Místek - Bohunice 100-0-0 % 3:0 (1:0) 14.10. 15:00 -
Hodonín - Start 36-18-46 % 2:4 (1:1) 14.10. 15:00 -
Uh. Brod - Zlínsko 9-46-45 % 0:4 (0:2) 14.10. 15:00 -
Frýdlant - Hranice 37-36-27 % 2:3 (2:2) 14.10. 15:00 -
Uničov - Zlín B 91-0-9 % 2:1 (0:0) 15.10. 10:15 -
Slovácko B - Rosice 27-37-36 % 2:2 (0:0) 14.10. 10:15 -
Karviná B - Hlučín 64-9-27 % 2:1 (2:0) 14.10. 10:15 -
Ostrava B - Znojmo 80-10-10 % 1:1 (0:1) 15.10. 10:15
-
Hranice - Frýdek-Místek 17-33-50 % 3:2 (2:0) 20.10. 17:30 -
Uh. Brod - Ostrava B 33-17-50 % 0:3 (0:2) 21.10. 14:30 -
Start - Karviná B 83-0-17 % 2:3 (0:3) 21.10. 14:30 -
Blansko - Frýdlant 100-0-0 % 4:1 (3:1) 21.10. 14:30 -
Hlučín - Uničov 17-0-83 % 1:1 (0:0) 21.10. 17:00 -
Bohunice - Hodonín 67-33-0 % 0:3 (0:1) 21.10. 10:15 -
Zlín B - Slovácko B 67-33-0 % 0:1 (0:1) 22.10. 10:30 -
Zlínsko - Rosice 67-33-0 % 2:1 (1:1) 22.10. 11:00 -
Znojmo - Třinec 83-0-17 % 2:1 (1:0) 20.10. 14:30
-
Třinec - Uh. Brod 90-0-10 % 8:1 (4:0) 28.10. 10:15 -
Frýdek-Místek - Blansko 80-0-20 % 3:1 (2:0) 08.11. 14:00 -
Rosice - Zlín B 56-22-22 % 2:1 (0:0) 28.10. 14:30 -
Hodonín - Hranice 80-0-20 % 2:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
Frýdlant - Znojmo 10-30-60 % 0:2 (0:2) 28.10. 14:30 -
Uničov - Start 90-0-10 % 3:2 (0:1) 29.10. 10:15 -
Slovácko B - Hlučín 20-20-60 % 2:1 (1:1) 29.10. 10:15 -
Karviná B - Bohunice 90-0-10 % 2:1 (1:0) 29.10. 10:15 -
Ostrava B - Zlínsko 80-0-20 % 0:1 (0:1) 29.10. 10:15
-
Hlučín - Rosice 57-29-14 % 2:1 (1:1) 03.11. 17:00 -
Hranice - Karviná B 14-14-72 % 1:4 (0:2) 07.11. 17:30 -
Zlín B - Zlínsko 0-13-87 % 1:1 (0:0) 22.11. 13:30 -
Uh. Brod - Frýdlant 62-38-0 % 4:0 (3:0) 04.11. 14:00 -
Start - Slovácko B 75-0-25 % 2:1 (2:1) 04.11. 10:15 -
Blansko - Hodonín 38-49-13 % 0:2 (0:2) 04.11. 14:00 -
Ostrava B - Třinec 67-11-22 % 5:2 (2:1) 05.11. 10:15 -
Bohunice - Uničov 13-0-87 % 0:0 (0:0) 04.11. 10:15 -
Znojmo - Frýdek-Místek 86-0-14 % 1:0 (0:0) 03.11. 14:30
-
Třinec - Zlínsko 72-14-14 % 1:2 (1:0) 11.11. 10:15 -
Frýdek-Místek - Uh. Brod 86-0-14 % 1:1 (0:1) 11.11. 14:00 -
Rosice - Start 57-14-29 % 1:2 (0:1) 11.11. 14:00 -
Hodonín - Znojmo 29-14-57 % 0:1 (0:1) 11.11. 14:00 -
Frýdlant - Ostrava B 14-0-86 % 2:1 (2:0) 11.11. 14:00 -
Uničov - Hranice 100-0-0 % 2:1 (1:0) 12.11. 10:15 -
Slovácko B - Bohunice 86-0-14 % 1:1 (0:0) 12.11. 10:15 -
Karviná B - Blansko 86-0-14 % 0:1 (0:0) 12.11. 10:15 -
Zlín B - Hlučín 29-14-57 % 0:3 (0:1) 12.11. 10:30
-
Zlínsko - Hlučín 50-0-50 % 1:0 (1:0) 17.11. 11:00 -
Třinec - Frýdlant 100-0-0 % 0:0 (0:0) 18.11. 10:15 -
Start - Zlín B 100-0-0 % 0:3 (0:0) 17.11. 14:30 -
Uh. Brod - Hodonín 100-0-0 % 1:2 (0:0) 17.11. 14:00 -
Blansko - Uničov 50-0-50 % 4:1 (3:1) 17.11. 14:00 -
Ostrava B - Frýdek-Místek 50-50-0 % 1:1 (0:1) 17.11. 13:30 -
Bohunice - Rosice 0-50-50 % 1:1 (0:0) 17.11. 10:15 -
Hranice - Slovácko B 100-0-0 % 2:1 (0:0) 16.11. 17:00 -
Znojmo - Karviná B 67-33-0 % 0:3 (0:1) 19.11. 13:30
-
Slovácko B - Znojmo 8-33-59 % 0:0 (0:0) 10.03. 10:15 -
Karviná B - Ostrava B 8-59-33 % 1:0 (1:0) 10.03. 10:15 -
Zlínsko - Start 84-8-8 % 0:1 (0:1) 10.03. 11:00 -
Uničov - Uh. Brod 91-9-0 % 2:0 (2:0) 10.03. 10:15 -
Hlučín - Bohunice 100-0-0 % 1:0 (1:0) 08.03. 17:00 -
Zlín B - Hranice 58-25-17 % 4:0 (2:0) 10.03. 10:30 -
Rosice - Blansko 58-25-17 % 2:0 (0:0) 09.03. 14:30 -
Hodonín - Třinec 67-8-25 % 0:4 (0:1) 09.03. 14:30 -
Frýdek-Místek - Frýdlant 92-0-8 % 1:1 (1:1) 09.03. 14:30
-
Frýdek-Místek - Zlínsko 50-40-10 % 1:2 (0:0) 16.03. 15:00 -
Třinec - Karviná B 30-40-30 % 2:1 (1:1) 16.03. 10:15 -
Uh. Brod - Slovácko B 70-10-20 % 1:0 (0:0) 16.03. 15:00 -
Ostrava B - Uničov 46-36-18 % 2:1 (0:0) 17.03. 10:15 -
Frýdlant - Hodonín 50-30-20 % 1:1 (1:1) 16.03. 15:00 -
Hranice - Hlučín 50-0-50 % 0:0 (0:0) 15.03. 18:00 -
Bohunice - Start 30-30-40 % 3:0 (2:0) 16.03. 10:15 -
Znojmo - Rosice 82-9-9 % 2:0 (1:0) 17.03. 14:00 -
Blansko - Zlín B 67-11-22 % 2:1 (0:1) 16.03. 15:00
-
Slovácko B - Ostrava B 0-0-100 % 23.03. 10:15 -
Karviná B - Frýdlant 100-0-0 % 24.03. 10:15 -
Zlínsko - Bohunice 100-0-0 % 22.03. 16:00 -
Uničov - Třinec 100-0-0 % 24.03. 10:15 -
Hlučín - Blansko 100-0-0 % 22.03. 17:00 -
Zlín B - Znojmo 0-100-0 % 24.03. 10:30 -
Start - Hranice 100-0-0 % 23.03. 15:00 -
Rosice - Uh. Brod 100-0-0 % 23.03. 16:00 -
Hodonín - Frýdek-Místek 100-0-0 % 23.03. 15:00
-
Hodonín - Zlínsko -:- (-:-) 29.03. 15:00 -
Uh. Brod - Zlín B -:- (-:-) 29.03. 15:00 -
Frýdek-Místek - Karviná B -:- (-:-) 30.03. 15:30 -
Ostrava B - Rosice -:- (-:-) 31.03. 10:15 -
Frýdlant - Uničov -:- (-:-) 30.03. 15:00 -
Hranice - Bohunice -:- (-:-) 29.03. 17:00 -
Znojmo - Hlučín -:- (-:-) 31.03. 15:00 -
Třinec - Slovácko B -:- (-:-) 30.03. 10:15 -
Blansko - Start -:- (-:-) 29.03. 15:00
-
Bohunice - Blansko -:- (-:-) 06.04. 10:15 -
Karviná B - Hodonín -:- (-:-) 07.04. 10:15 -
Slovácko B - Frýdlant -:- (-:-) 07.04. 10:15 -
Zlínsko - Hranice -:- (-:-) 05.04. 17:00 -
Uničov - Frýdek-Místek -:- (-:-) 07.04. 10:15 -
Zlín B - Ostrava B -:- (-:-) 07.04. 10:30 -
Hlučín - Uh. Brod -:- (-:-) 05.04. 17:00 -
Start - Znojmo -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Rosice - Třinec -:- (-:-) 06.04. 15:30
-
Třinec - Zlín B -:- (-:-) 13.04. 10:15 -
Frýdek-Místek - Slovácko B -:- (-:-) 13.04. 15:30 -
Hodonín - Uničov -:- (-:-) 13.04. 15:30 -
Uh. Brod - Start -:- (-:-) 13.04. 15:30 -
Ostrava B - Hlučín -:- (-:-) 14.04. 10:15 -
Frýdlant - Rosice -:- (-:-) 13.04. 15:30 -
Karviná B - Zlínsko -:- (-:-) 14.04. 10:15 -
Znojmo - Bohunice -:- (-:-) 14.04. 15:00 -
Blansko - Hranice -:- (-:-) 13.04. 15:30
-
Slovácko B - Hodonín -:- (-:-) 21.04. 10:15 -
Bohunice - Uh. Brod -:- (-:-) 20.04. 10:15 -
Uničov - Karviná B -:- (-:-) 21.04. 10:15 -
Zlínsko - Blansko -:- (-:-) 19.04. 17:00 -
Hranice - Znojmo -:- (-:-) 19.04. 18:00 -
Hlučín - Třinec -:- (-:-) 19.04. 18:00 -
Zlín B - Frýdlant -:- (-:-) 21.04. 10:30 -
Start - Ostrava B -:- (-:-) 19.04. 17:00 -
Rosice - Frýdek-Místek -:- (-:-) 20.04. 16:00
-
Třinec - Start -:- (-:-) 27.04. 10:15 -
Hodonín - Rosice -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Frýdek-Místek - Zlín B -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Uh. Brod - Hranice -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Ostrava B - Bohunice -:- (-:-) 28.04. 10:15 -
Uničov - Zlínsko -:- (-:-) 26.04. 16:30 -
Frýdlant - Hlučín -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Znojmo - Blansko -:- (-:-) 28.04. 15:00 -
Karviná B - Slovácko B -:- (-:-) 28.04. 10:15
-
Frýdlant - Třinec -:- (-:-) 01.05. 17:00 -
Uničov - Blansko -:- (-:-) 01.05. 17:00 -
Karviná B - Znojmo -:- (-:-) 01.05. 10:15 -
Slovácko B - Hranice -:- (-:-) 01.05. 16:30 -
Hlučín - Zlínsko -:- (-:-) 01.05. 18:00 -
Zlín B - Start -:- (-:-) 01.05. 16:30 -
Rosice - Bohunice -:- (-:-) 01.05. 16:30 -
Hodonín - Uh. Brod -:- (-:-) 01.05. 16:30 -
Frýdek-Místek - Ostrava B -:- (-:-) 01.05. 16:30
-
Start - Frýdlant -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Rosice - Karviná B -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Zlín B - Hodonín -:- (-:-) 05.05. 10:30 -
Hlučín - Frýdek-Místek -:- (-:-) 04.05. 18:00 -
Hranice - Ostrava B -:- (-:-) 04.05. 19:00 -
Zlínsko - Znojmo -:- (-:-) 05.05. 11:00 -
Slovácko B - Uničov -:- (-:-) 05.05. 10:15 -
Bohunice - Třinec -:- (-:-) 04.05. 10:15 -
Blansko - Uh. Brod -:- (-:-) 04.05. 16:30
-
Slovácko B - Zlínsko -:- (-:-) 12.05. 10:15 -
Karviná B - Zlín B -:- (-:-) 12.05. 10:15 -
Uničov - Rosice -:- (-:-) 12.05. 10:15 -
Frýdlant - Bohunice -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Ostrava B - Blansko -:- (-:-) 12.05. 10:15 -
Uh. Brod - Znojmo -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Frýdek-Místek - Start -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Hodonín - Hlučín -:- (-:-) 10.05. 17:00 -
Třinec - Hranice -:- (-:-) 11.05. 10:15
-
Start - Hodonín -:- (-:-) 17.05. 17:00 -
Rosice - Slovácko B -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Zlín B - Uničov -:- (-:-) 19.05. 10:30 -
Hlučín - Karviná B -:- (-:-) 17.05. 18:00 -
Zlínsko - Uh. Brod -:- (-:-) 17.05. 17:00 -
Hranice - Frýdlant -:- (-:-) 17.05. 19:00 -
Bohunice - Frýdek-Místek -:- (-:-) 18.05. 10:15 -
Znojmo - Ostrava B -:- (-:-) 18.05. 10:30 -
Blansko - Třinec -:- (-:-) 17.05. 17:00
-
Blansko - Slovácko B -:- (-:-) 22.05. 17:00 -
Znojmo - Uničov -:- (-:-) 22.05. 17:00 -
Bohunice - Zlín B -:- (-:-) 22.05. 17:30 -
Zlínsko - Frýdlant -:- (-:-) 22.05. 17:30 -
Hranice - Rosice -:- (-:-) 22.05. 18:00 -
Ostrava B - Hodonín -:- (-:-) 22.05. 16:00 -
Uh. Brod - Karviná B -:- (-:-) 22.05. 17:30 -
Třinec - Frýdek-Místek -:- (-:-) 22.05. 17:30 -
Start - Hlučín -:- (-:-) 22.05. 17:30
-
Třinec - Znojmo -:- (-:-) 25.05. 10:15 -
Frýdek-Místek - Hranice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Rosice - Zlínsko -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Hodonín - Bohunice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Ostrava B - Uh. Brod -:- (-:-) 26.05. 10:15 -
Frýdlant - Blansko -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Uničov - Hlučín -:- (-:-) 26.05. 10:15 -
Karviná B - Start -:- (-:-) 26.05. 10:15 -
Slovácko B - Zlín B -:- (-:-) 26.05. 10:15
-
Bohunice - Karviná B -:- (-:-) 01.06. 10:15 -
Znojmo - Frýdlant -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Hranice - Hodonín -:- (-:-) 31.05. 19:00 -
Zlínsko - Ostrava B -:- (-:-) 31.05. 17:00 -
Hlučín - Slovácko B -:- (-:-) 31.05. 19:00 -
Uh. Brod - Třinec -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Zlín B - Rosice -:- (-:-) 02.06. 10:30 -
Start - Uničov -:- (-:-) 31.05. 18:00 -
Blansko - Frýdek-Místek -:- (-:-) 31.05. 17:00
-
Třinec - Ostrava B -:- (-:-) 08.06. 10:15 -
Hodonín - Blansko -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Rosice - Hlučín -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Frýdek-Místek - Znojmo -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Zlínsko - Zlín B -:- (-:-) 07.06. 17:00 -
Slovácko B - Start -:- (-:-) 09.06. 10:15 -
Frýdlant - Uh. Brod -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Uničov - Bohunice -:- (-:-) 09.06. 10:15 -
Karviná B - Hranice -:- (-:-) 09.06. 10:15
-
Znojmo - Hodonín -:- (-:-) 15.06. 17:30 -
Bohunice - Slovácko B -:- (-:-) 15.06. 10:15 -
Zlínsko - Třinec -:- (-:-) 14.06. 17:30 -
Hranice - Uničov -:- (-:-) 14.06. 18:00 -
Uh. Brod - Frýdek-Místek -:- (-:-) 15.06. 17:30 -
Hlučín - Zlín B -:- (-:-) 14.06. 19:00 -
Ostrava B - Frýdlant -:- (-:-) 05.06. 16:30 -
Start - Rosice -:- (-:-) 15.06. 17:30 -
Blansko - Karviná B -:- (-:-) 14.06. 17:00
Rozhovory
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 18.kolo MSFL , 2023-2024
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Podzimní.kolo MSFL , 2023-2024
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 16.kolo MSFL , 2023-2024
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | MFK Karviná B | 19 | 38:23 | 36 |
2 | FC Baník Ostrava B | 19 | 29:15 | 36 |
3 | FC Zlínsko | 19 | 27:20 | 36 |
4 | SK Uničov | 19 | 38:23 | 34 |
5 | 1. SC Znojmo FK | 19 | 31:22 | 33 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Almeida Parede Neto Carlos De | 13 |
2 | Tomáš Komenda | 11 |
3 | Adam Fila | 8 |
4 | Martin Holek | 8 |
5 | Da Silva Kahuan Vinicius Guimaraes | 8 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Anna Malatová | 70 | 46,1% | 0 |
2 | Venca Likeš | 64 | 40,8% | 0 |
3 | Ladislav Beran | 57 | 49,1% | 0 |
4 | Petr Jelínek | 54 | 42,9% | 0 |
5 | Radek Hruška | 53 | 36,8% | 0 |
Nejnovější události
J. Bělunek 4:01 19.3.2024 Tip: výhra hostů Ostrava J. Bělunek 4:01 19.3.2024 Tip: výhra domácích Karviná J. Bělunek 4:01 19.3.2024 Tip: výhra domácích Zlínsko J. Bělunek 4:01 19.3.2024 Tip: výhra domácích Uničov J. Bělunek 4:01 19.3.2024 Tip: výhra domácích Hlučín