MSFL

Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 27.kolo MSFL , 2016-2017

23.05.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 26.kolo MSFL , 2016-2017

21.05.2017 21:47

Ve 26. kole mají svého zástupce v sestavě kola Hulín, Hlučín, HFK Olomouc, dva Vyškov, Líšeň a čtyři Uničov. Stabilně se do sestavy kola dostávají Tomáš Vasiljev, David Krška a Michal Šrom.

Reportáž

Uničov je kousek od snu

21.05.2017 21:23 MSFL

Dva body stačí získat Uničovu a získá triumf v MSFL. Pokud dvojice Hlučín, Sigma zaváhá, tak bude Uničov slavit bez ohledu na vlastní výsledky. Na Slovácku udělal důležitý krok vítězstvím 1:0. V dalším kole můžou slavit na vlastním stadionu, kde jim bude soupeřem Vyškov.

Reportáž

Nemohli jsme pomýšlet na bodový zisk, řekl Jelínek

21.05.2017 21:08 MSFL

Zlínské béčko nevyhrálo ani na devátý pokus po sobě. Tentokrát nezískalo ani bod a nepomohlo jim ani to, že vstřelili první branku. Líšeň pak dala tři branky a získala důležité tři body v boji o záchranu.

Rozhovor

Pokud by o mě někdo stál, měl bych zájem jít výš, říká Jaroslav Málek

MSFL
20.05.2017 23:02

Hráčem 25.kola se stal hlučínský Jaroslav Málek, který má zkušenosti i z druhé ligy.

Reportáž

20.05.2017 22:50 MSFL

Po třech porážkách a jedné remíze si Hulín připsal tři body proti poslednímu Blansku, to je tak nadále beznadějně poslední. Ztrácí na předposlední Líšeň pět bodů, ta má navíc utkání k dobru.

Reportáž

Kroměříž dál stoupá tabulkou

20.05.2017 22:38 MSFL

Domácí Petřkovice drželi 60 minut bezbrankovou remízu i v deseti. Nakonec šest minut před koncem o bod přišli a Kroměříž přidala ještě pojistku a odvezla si tři body.

Reportáž

20.05.2017 22:26 MSFL

Vyškov zvítězil po sedmi utkáních. Odnesla to Mohelnice. První poločas to ale vůbec nevypadalo na to, že by v utkání mělo padnout pět branek, a že by mezi oběma soupeři měl být takový rozdíl ve skóre.

Reportáž

20.05.2017 20:28 MSFL

V souboji dvou týmů namočených v sestupových vodách byli úspěšnější fotbalisté 1.HFK Olomouc proti HFK Třebíč. Nedali penaltu a i přes to zvítězili 3:0.

Reportáž

20.05.2017 12:40 MSFL

Vítězstvím 2:0 na Velkým Meziříčím se Sigma Olomouc udržela v boji o prvenství v MSFL. O tom, jstli se její šance zvýší nebo sníží rozhodne nedělní utkání Uničova na Slovácku a poté dohrávka Hlučín : Petřkovice. Velké Meziříčí bude naopak bojovat v posledních třech kolech o udržení v top5.

Reportáž

Druhou ligu neřešíme

20.05.2017 08:26 MSFL

Hlučín se dostal výhrou v Otrokovicích 3:1 dostal před Sigmu B o jeden bod. O poločase sice prohrával 1:0, ale ve druhém poločase utkání otočil.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 26.kolo MSFL , 2016-2017

17.05.2017 21:48

Reportáž

Uničov dál žije svůj sen

17.05.2017 20:33 MSFL

Po podzimní remíze 1:1 se diváci branky v Uničově nedočkali. Uničov tak čtyři kola před koncem MSFL dál vede před Sigmou Olomouc B o osm bodů.

Článek

Tipujte od úterý až do konání zápasů v jakékoliv soutěži! Máme nové přírůstky na tabuli slávy...

16.05.2017 14:22

SESTAVA KOLA - 25.kolo MSFL , 2016-2017

14.05.2017 17:06

V sestavě 25.kola MSFL mají své zástupce tyto týmy: Blansko, Zlín B, Velké Meziřící, Hlučín, Líšeň , Hulín tři hráče Mohelnice a dva hráče Uničov

Reportáž

Uničov míří za triumfem v MSFL

14.05.2017 16:52 MSFL

Na podzim v Petřkovicích lídr tabulky prohrál 4:0, stejným poměrem teď svému soupeři porážku vrátil a zvýšil svůj náskok na Sigmu Olomouc B na osm bodů.

Reportáž

Zlín bere bod za produktivní závěr

14.05.2017 14:41 MSFL

Zlín v posledních dvanácti minutách smazal dvougólové manko a odváží si z Třebíče bod. Pro oba týmy je to důležitý bod v souboji o záchranu.

Reportáž

Hulín se oklepal z domácích nezdarů

14.05.2017 14:27 MSFL

Hulín měl po dvou domácích debaklech těžkého soupeře venku. Ve Velkém Meziříčí dokázal uhrát bod za remízu 2:2, když dvakrát v zápase vedl.

Reportáž

Mohelnice udělala důležitý krok k záchraně

14.05.2017 14:16 MSFL

Mohelnice nezačala utkání s béčkem Slovácka brankou z penalty. Ve druhém poločase ale vývoj zápasu otočila a zvítězila 2:1.