MSFL

Článek

Fotbalové prázdniny? Kdepak, fotbalunas.cz lenošit nebude! Už 1. července startuje hlasování v sestavách roku!

22.06.2017 15:13

Fotbalový ročník 2016/17 je za námi, děkujeme všem čtenářům, že jej sledovali právě na fotbalunas.cz. Co chystáme pro letní pauzu?

Článek

Motorlet si užil výročí i s Realem Top Praha

22.06.2017 13:38

Už 105 let funguje jinonický fotbalový klub Motorlet Praha. Na nedělní oslavy dorazilo i mužstvo Realu Top Praha, které si střihlo fotbálek na malém hřišti proti osobnostem Motorletu.

Článek

Víme první! Známe předběžné seznamy účastníků ČFL, MSFL a divizí

22.06.2017 10:48

Také tentokrát doznaly podoby všech soutěží velkých změn. Jak tedy s největší pravděpodobností budou vypadat v příští sezóně?

Článek

Známe předběžný seznam účastníků MSFL pro sezónu 2017/2018

22.06.2017 10:33

Jako každý rok, i tentokrát se udála spousta změn, která zamíchala nasazením týmů ve statáních soutěžích. Jak by měla vypadat MSFL pro sezónu 17/18?

Článek

Real Top Praha si zahrál florbal. A pomohl vybrat více než 200 tisíc

15.06.2017 22:30

Dva dny, čtrnáct týmů a 217 tisíc korun vybraných na dobrou věc. Tak by se dal čísly vyjádřit charitativní florbalový turnaj, který se minulý víkend uskutečnil v Benátkách nad Jizerou.

Rozhovor

Přepisovali jsme historii klubu a jsem rád, že jsem toho mohl být součástí, říká Dominik Špavelko

MSFL
15.06.2017 13:01

Hráčem posledního kola MSFL se stal odchovanec Baníku Ostrava Dominik Špavelko, který momentálně hájí barvy Petřkovic. Mladý defenzivní hráč má za sebou už angažmá na Slovensku, ze kterého se vrátil kvůli zranění. Teď chce nastartovat kariéru zpět do profesionálního fotbalu.

Článek

Soutěže před sebou mají poslední kola. Kolik výsledků odhadnete v naší tipovačce?

14.06.2017 17:38

Tipujte výsledky utkání a sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Článek

Lavický na hřišti - propagace, nebo degradace soutěže? Trenéři se neshodnou…

13.06.2017 10:44

Psali o tom všude: Jakub Štáfek alias Julius Lavický se chystá do hry! Seriálová postava přejde ze seriálu do reality. Problémová hvězda zažije v dresu Vyšehradu v ČFL svou premiéru! A skutečně se tak stalo – Štáfek nastoupil v 64. minutě do třetí nejvyšší soutěže a na hřišti byl necelou půlhodinu. Jak hodnotí akci pražského klubu trenéři účastníků České fotbalové ligy?

Článek

Fotbalové hvězdy pomáhají dětem k pohybu

12.06.2017 00:47

V dnešní přetechnizované době, kdy děti dokážou snadno ovládat počítače, tablety, telefony již od raného věku, je těžké dostat je ke sportu. Je velice obtížné přinutit děti opustit svět virtuální a zapojit je do světa reálného. Například je přivést ke sportu. Spousta známých fotbalových sportovců zakládá své fotbalové školy nebo kempy. Cílem těchto kempů není pouze zlepšení fotbalových dovedností, ale i pohyb na čerstvém vzduchu a začlenění se do kolektivu. Fotbalové školy ukazují dětem, že mohou s ostatními komunikovat či hrát hry i bez počítačů.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 29.kolo MSFL , 2016-2017

10.06.2017 21:20

Zástupce v poslední sestavě kola této sezóny má Mohelnice, Sigma Olomouc B, Hulín,Líšeň  dva Kroměříž, Petřkovice a tři HFK Olomouc.

Reportáž

HFK Olomouc se zachránila

10.06.2017 20:52 MSFL

Domácí museli bezpodmínečně zvítězit, aby se udrželi v MSFL. Vykročili za tím jasně. V prvním poločase nastříleli Slovácku B hned tři branky a ve druhém přidali jednu pojistku. K jistě padajícímu Blansku se tak přidal ještě Zlín B a Třebíč.

Reportáž

10.06.2017 20:36 MSFL

Sérií pěti porážek v řadě zakončili sezónu fotbalisté Otrokovic. Navíc nezvládli závěr utkání v Kroměříži a dostali tři góly brzy po sobě a domů odjeli s debaklem 5:1. Kroměříž udržela čtvrté místo v tabulce.

Reportáž

Hlučín rozhodl těsně před koncem

10.06.2017 20:29 MSFL

Líšeň v utkání brzo vedla, ale Hlučín dokázal utkání otočit. Hostům nestačily ani dvě branky Kršky. Hlučín potvrdil vítězstvím třetí příčku.

Rozhovor

Budu se snažit dokázat, že se mnou trenér Pánik může počítat, říká Šimon Chwaszcz

MSFL
08.06.2017 17:22

Hráčem 28.kola MSFL se stal zlínský ofenzivní hráč Šimon Chwaszcz. Tento jedenadvacetilet hráč si v téo sezóně vyzkoušel první, druhou i třetí ligu.

Autor: Kristýna Haldinůů

Reportáž

Třebíč zakončila sezónu třemi body, které však na udržení nestačily

07.06.2017 23:07 MSFL

Třebíč vstřelila v prvním poločase dvě branky, které stačily k vítězství. Hostující Vyškov dokázal čtvrthodiny před koncem pouze snížit. I přes výhru ale Třebíč padá do divize.

Reportáž

Přestřelka v Mohelnici

07.06.2017 22:55 MSFL

Zápas plný zvratů viděli diváci v Mohelnici. Sigma B vedla 1:0, ale ještě do poločasu dokázali domácí otočit průběžné skóre na 2:1. Mohelničtí fotbalisté mají špatné začátky druhých poločasů a to se potvrdilo i v tomto utkání. Po pár minutách znovu prohrávali. V zápase dokázali již pouze snížit na konečných 3:4.

Reportáž

Zlín propadl v Petřkovicích a sestupuje

06.06.2017 19:34 MSFL

Hodně špatný výkon podle trenéra předvedli fotbalisté Zlína na půdě Petřkovic a prohráli 4:0. Zlín sestupuje z MSFL.

Článek

ČFL odolala, ale jinak forma našich tipérů stoupá. Všem to natřela Barbora Štikarová!

06.06.2017 14:47

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 29.kolo MSFL , 2016-2017

06.06.2017 08:30

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Článek

Lavi je připraven, v sobotu vyběhne na hřiště do mistráku Vyšehradu!

05.06.2017 15:42

Internetové televizi OBBOD se podařilo stvořit víc než jen fiktivní postavu. Namachrovaný fotbalista Julius Lavický, hraný Jakubem Štáfkem, přejde v sobotu do fotbalové reality – do utkání ČFL proti Vltavínu budou moci Vyšehradští nasadit populárního Laviho do sestavy!