David Hruška - Máme velké problémy v koncovce, jinak by naše umístění bylo mnohem lepší

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 26. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Dobrý den, gratuluji k výhře o hráče kola. Jaké máte pocity?
Dobrý den přeju a děkuju za gratulaci. Je to velká čest být zvolen hráčem kola, takže pocity mám jen ty nejlepší. (smích)
Co přinesete kluků do kabiny?
Nejspíš to udělám jako mí předchůdci a donesu do kabiny nějaký výtečný mok. (smích)
Zápas s Bolaticemi skončil vaši vítězstvím. Jak jste zápas viděl vy?
Věděli jsme, že Bolatice mají dobrý tým a dávají hodně gólů, ale bohudík pro nás nepřijeli ve 100% sestavě a to nás už před zápasem motivovalo. Nicméně zápas to byl pro nás velice obtížný, soupeř nás v první půli přehrával a už v 15. minutě sem byl hotový.(smích) Před poločasem náš nejmladší hráč vsítil branku a tím nás dost motivoval. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně, a soupeře jsme přehrávali, což se odrazilo na přidání dvou branek. Za mě absolutní spokojenost, dali jsme do zápasu maximum a po zápase to řádně oslavili.
Přihrál jste na dva góly. Popište nám obě situace.
K oběma situacím jsem se dostal jako slepý k houslím. Při první události jsem si naběhl do šestnáctky, a dostal se k míči sám před gólmanem, napálil jsem míč podél něj, ten se odrazil k mé smůle od tyče, kde ale naštěstí stál Ionty (pozn. Jan Kneifel) a ten se nemýlil. Při druhé události jsem dostával křížnou přihrávku z levého křídla, tu jsem si zpracoval kolem obránce a přihrál na šestnáctku Ádymu (pozn. Petr Adamčík) a ten nekompromisně rozvlnil síť potřetí.
Jak vy sám jste byl spokojen se svým výkonem?
Mohl jsem dát dva fíky, ale bud sem mířil do břevna nebo do tyče, takže jsem byl mírně smutný. Na druhou stranu 2 asistence jsou super. Takže tak 50 na 50. (smích)
Darkovičky jsou zatím na desátém místě. Jste s tímto umístěním spokojeni?
Rozhodně nejsme. Máme velké problémy v koncovce, jinak by naše umístění bylo mnohem lepší.
Čekají vás ještě tři zápasy. Kolik bodů byste z nich chtěli vydolovat?
Rozhodně všech 9. Hlavně zápas v Bělé bude složitý, jinak doma nemáme soupeře. (smích)
V kolika letech jste začal svou kariéru?
V 6 letech.
Celou jste ji strávil v Darkovičkách, nikdy vás nenapadla změna dresu?
V Darkovičkách jsem spokojený, vždy tady byla super parta.
Kdyby přišla nabídka z vyšší soutěže. Využil byste ji?
Nemůžu říct, že bych ji využil, ale rozhodně bych tu nabídku zvážil.
Na jakém postu se vám hraje nejlépe a proč?
Za celou kariéru jsem hrál všechny posty a nejlépe se mi hraje na křídle.
S kým si v týmu nejvíce rozumíte?
Rozumím si se všemi kluky.
Jaký je váš nejsilnější fotbalový zážitek?
Zase tolik fotbalových zážitků nemám, ale kdybych měl vybrat tak to asi bude v dorostu, kdy jsme postoupili do vyšší soutěže bez jediné prohry.
Máte nějaký nesplněný fotbalový sen?
No do minulého zápasu jsem měl. Na svou výšku (192 cm) jsem nedal v mistrovském utkání gól hlavou, (padl v utkání s Hatí, které skončilo 3:3).
Blíží se MS ve fotbale. Komu bude fandit a koho favorizujete?
Určitě budu fandit našim (Německo) (smích), ale myslím si, že Brazílie se dostane hodně daleko.