Hráč kola Michal Fořt by se rád jednou vrátit do krajských soutěží

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 7. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím je již podruhé Michal Fořt. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Anketu o nejlepšího hráče kola jste ovládl již podruhé. Motivovalo Vás první vítězství ještě k většímu úsilí?
Každé vítězství v podobných anketách potěší, ale snažím se připravovat na každý zápas na 100%.
Hráče kola pravidelně vyhrávají hráči z Merklína, je tedy náš portál u Vás v kabině hodně sledovaný?
Sledované to určitě je, máme dost fanoušků, takže asi i proto se nám daří pravidelně vyhrávat.
Minulý zápas jste otočili v Klášteře. Jaký to byl zápas pro Vás a co se v poločase změnilo?
Začátek nám hrubě nevyšel a po chvilce to bylo 2:0 pro domácí a mohlo to být ještě horší, ale podržel nás Danda Špirk v bráně. Takže moc velká pohoda v kabině nepanovala. Ale hned od začátku druhé půle se nám dařilo držet víc balon na našich kopačkách a z toho pramenily i naše šance a pak i branky. Takže vzhledem k průběhu utkání panovala po skončení zápasu dobrá nálada na naší straně.
Byl jste spokojen se svým výkonem?
V první půlce se nedařilo takřka nikomu, já jsem trefil z brejku břevno, ale druhý poločas už nám všem vyšel podstatně lépe takže asi to nebylo tak hrozné.
Jaký je Vás největší fotbalový úspěch?
Asi to že sem si mohl zahrát Krajský přebor. A pravidelně nastupovat proti fotbalistům kteří si zahráli i 1.ligu.
Chtěl by jste se v kariéře ještě posunout někam výš?
Spíš se posouvám dozadu(smích) . Ale asi bych chtěl časem ještě zkusit pár zápasů v Kraji.
Sledujete tabulku střelců? Je to pro Vás cíl vyhrát jí?
Díval jsem se na ní, takže v tomhle směru panuje spokojenost (úsměv).
Podařilo se Vám již někdy být nejlepším střelcem soutěže?
Myslím že nikdy ne, většinou dávám kolem 10 branek za sezonu, což není nic extra. Navíc tady máme Kubu Hrádka, což je větší střelec než jsem já.
Preferuje nějakou značku kopaček nebo na tom nehledíte?
Většinou volím Nike, ale skoro všechny kopačky mi vydrží tak půl roku. Asi je to tím že mám dost často obě nohy levý (smích).