Chlumčany měly dostatek šancí, přesto si Stod odváží hratelný výsledek
Tipujte s námi na barážové odvety! Kdo se nakonec bude radovat?
Mistr okresu Sokol Losiná si v poslední kole smlsnul na Klášteru
A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Plzeňský - Plzeň - Jih


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

Fotbalové prázdniny? Kdepak, fotbalunas.cz lenošit nebude! Už 1. července startuje hlasování v sestavách roku!

22.06.2017 15:13

Fotbalový ročník 2016/17 je za námi, děkujeme všem čtenářům, že jej sledovali právě na fotbalunas.cz. Co chystáme pro letní pauzu?

Článek

Motorlet si užil výročí i s Realem Top Praha

22.06.2017 13:38

Už 105 let funguje jinonický fotbalový klub Motorlet Praha. Na nedělní oslavy dorazilo i mužstvo Realu Top Praha, které si střihlo fotbálek na malém hřišti proti osobnostem Motorletu.

Článek

AKTUALIZOVÁNO: Známe los baráže o postup či sestup

19.06.2017 23:42

V pondělí 19.6.2017 se v Plzni ve Štruncových sadech losovala baráž o postup či sestup do krajských soutěží (Krajský přebor, 1.A a 1.B třída).

Reportáž

Nezbavětice v posledním kole zabraly a porazily silnou Letnou


Odčinit předchozí překvapivý nezdar se povedlo fotbalistům Nezbavětic, kteří si na vlastním hřišti vyšlápli na plzeňskou Letnou. 


Reportáž

Záhoří sestřelilo osmi góly Neurazy a nyní musí čekat, zda to bude stačit na postup


Fotbalisté Záhoří si v neděli s chutí zastříleli proti Neurazům a jistojistě zakončí sezonu na třetí příčce, přestože ještě mají dohrávku proti Nezbavěticím. Otázkou nyní proto je, zda nakonec bude třetí místo v tabulce postupové. 


Reportáž

Rezerva Blovic ve vyhroceném utkání přestřílela Mantov


Fotbalisté Mantova se sice hned třikrát prosadili, ale na Blovické to bylo málo. Rezerva Blovic se proto rozloučila se soutěží vítězně. 


Reportáž

FOTO: Seč na závěr sezóny načepovala Soběkurám hodně říznou desítku, Görner se trefil čtyřikrát


O pořádnou kanonádu se v závěrečném kole IV. třídy Plzeň - Jih postarali fotbalisté Seče, kteří na vlastním hřišti rozstříleli Soběkury deseti góly, a potvrdili tím dobrou formu z poslední doby. 


Reportáž

Záluží nasázelo sedmičku poslední Líšiné a zajistilo si postup


Fotbalisté Záluží získali proti poslední Líšiné tři body a nyní se už nemusejí ohlížet na výsledky Záhoří, jelikož i případné rovnosti bodů se může Záluží spolehnout na lepší vzájemné zápasy. 


Článek

Odešla trenérská legenda. Zemřel fotbalový srdcař Karel Krejčí

15.06.2017 23:10

Patřil mezi jednu z hlavních osobností fotbalu v celém Plzeňském kraji. Vedl nespočet klubů v divizi nebo Krajském přeboru. Karel Krejčí podlehl zákeřné nemoci a odebral se do fotbalového nebe.

Článek

Soutěže před sebou mají poslední kola. Kolik výsledků odhadnete v naší tipovačce?

14.06.2017 17:38

 

Tipujte výsledky utkání a sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Spálené Poříčí si doma poradilo s oslabenými Střížovicemi


Poříčí se od začátku až do samotného závěru sezóny pohybuje v klidném středu tabulky. Vítěznou rozlučku se sezónou jim přijely znepříjemnit Střížovice, které se ale na jaře velice trápí a čekají na konec soutěže, problémy jsou dokonce tak veliké, že tým ani neví, zda se příští rok přihlásí. 


Reportáž

Lužany porazily Ptenín a dotáhly se na druhé místo


Lužany věděly, že potřebují zvítězit a dotáhnout se tak na dva týmy na druhém místě, Vstiš a Chlumčany. Soupeř byl pro ně asi ten nejlepší, jakého k tomuto účelu mohly potkat - krizí zmítaný Ptenín, který čeká na pád do čtvrté třídy jako na smilování. Lužany zápas naprosto ovládly a teď už jen čekají, co ukáže finální tabulka. 


Reportáž

Radkovice nezvládly poslední krok a budou rády za baráž


V jarní části předváděly Radkovice fantastické výkony, až na zápas ve Zdemyslicích, kde zbytečně ztratily body, které v konečném zúčtování mohou chybět. Kasejovice, podobně jako domácí, měly výrazně lepší jaro, kdy se dokázaly vyšplhat až na páté místo. 


Reportáž

Mistr okresu si v poslední kole smlsnul na Klášteru


S jistotou výhry v Okresním přeboru a tím i postupu do B třídy odehrála Losiná několik posledních kol, její forma byla velmi kolísavá. Poslední domácí zápas ale chtěli vyhraát. Soupeřem jim byl Klášter, který okupoval sedmé místo. Losiná předvedla podařený výkon, hosté naopak zahodili několik nadějných šancí. 


Reportáž

Předenice získaly bod a jsou zachráněné


Obrovský výkonnostní propad, způsobený nedostatkem hráčů, dohnal Předenice až na samotný okraj sestupové propasti. Domácí potřebovali vyhrát, aby se nemuseli ohlížet na ostatní, za určitých okolností jim ale stačila i remíza. To hosté z Nepomuku se zachránili už v minulém kole a tak si zápas v Předenicích mohli užít. 


Reportáž

Dobřany korunovaly podařené jaro záchranou


Dobřany, jenž musely celou sezónu odehrát na propůjčeném hřišti Vstiši, hostily v posledním kole Žinkovy. Domácí potřebovali v jistotě záchrany vyhrát, a doufat, že ostatní celky nevyhrají. Soupeř ovšem nebyl jednoduchý. Výhodou pro domácí mohlo být, že hosté ztratili možnost bojovat o druhé místo poté, co Merklín v dřívějších hodinách vyhrál ve Stodě.


Reportáž

Zdemyslice se rozloučily výhrou


Ani jeden z týmů neměl v zápase už o co hrát. Domácí věděli, že je příští rok čeká třetí třída. Hosté už byli zachránění a dokonce se vyhřívali na krásném šestém místě. utkání tak nabídlo pohodový kombinační fotbal. 


Článek

Lavický na hřišti - propagace, nebo degradace soutěže? Trenéři se neshodnou…

13.06.2017 10:44

Psali o tom všude: Jakub Štáfek alias Julius Lavický se chystá do hry! Seriálová postava přejde ze seriálu do reality. Problémová hvězda zažije v dresu Vyšehradu v ČFL svou premiéru! A skutečně se tak stalo – Štáfek nastoupil v 64. minutě do třetí nejvyšší soutěže a na hřišti byl necelou půlhodinu. Jak hodnotí akci pražského klubu trenéři účastníků České fotbalové ligy?

Reportáž

Dnešice se rozloučily vítězně


Ani jednomo z celků už o příliš nešlo. Domácí byli jasný sestupující, chtěli se ale se třetí třídou rozloučit vítězně. Hosté už byli zachránění a tak už k utkání nepřistoupili tolik koncentrovaní. 


Reportáž

Zápas o postup vítěze nepřinesl, rozhodovat bude celkové skóre


Před zápasem bylo jasné, že případný vítěz tohoto zápasu oslaví druhé místo v tabulce a stím spojený i postup do Okresního přeboru. Lepší výchozí pozici měli hosté, ale penaltový rozstřel ovládnout nedokázali. Stalo se tak, že oba týmy se dostali na stejný počet bodů. O den později je doplnily i Lužany. Současná tabulka určuje jako postupujícího tým z Chlumčan. 


Celkový počet článků: 1028
Zpět na Plzeňský kraj