Bláznivý zápas mezi Merklínem a Nepomukem B přinesl 13 branek!
Ukažte všem, že se vyznáte! Tipujte na fotbalunas.cz výsledky zápasů
A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Plzeňský - Plzeň - Jih


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Článek

Zpoždění reportáží

22.05.2017 21:15

Reportáže ze všech zápasů Plzeň-Jih OP a III. třída budou zveřejněny mimořádně až ve čtvrtek a pátek. Děkujeme za pochopení.

Reportáž

Letná B si spravila chuť a porazila Neurazy


Rezervě Letné se povedlo v neděli tím nejlepším způsobem zapomenout na nepovedenou čtvrteční dohrávku proti Soběkurám, když na domácím hřišti po dobrém výkonu zdolala Neurazy. 


Reportáž

Rezerva Blovic potvrdila svoji sílu a nadělila šestku v deseti hrajícím Soběkurám


Fotbalisté Soběkur měli v poslední době dobrou fazónu, ale v posledním kole tvrdě v deseti hráčích narazili na sílu vedoucích Blovic, které nezadržitelně míří za postupem. 


Reportáž

Nezbavětice šesti góly sestřelily rezervu Hradce


Střelecké choutky o víkendu ukázali fotbalisté Nezbavětic, kteří se na vlastním trávníku s Hradcem B vůbec nemazlili a nasázeli mu šest kousků na cestu domů. 


Reportáž

Mantov poprvé na jaře zvítězil, po boji zdolal Líšinou


Zajímavý zápas nabídlo střetnutí mezi trápícím se Mantovem a Líšinou. Vyrovnaný zápas, v němž bylo k vidění hodně šancí na obou stranách se vydařilo lépe Mantovským, kteří mohli po vítězství slavit první zisk tří bodů v novém roce. 


Reportáž

Záluží uspělo v Záhoří a nadále drží druhé místo


Další klíčový krok k uhájení klíčové druhé příčky zaručující baráž o postup udělali fotbalisté Záluží, kteří si odvezli všechny body ze hřiště nepříjemného Záhoří. 


Reportáž

Po Losiné poznal sílu Radkovic i Smolivec


Radkovice na jaře získaly v devíti kolech 18 bodů a zcele reálně ještě mohou atakovat klidný střed tabulky. Dalším v jejich spanilé jízdě byl celek, který se prezentuje vyrovnanými výkony a jednou z nejlepších obran. Tím je Starý Smolivec. 


Reportáž

FOTO, VIDEO: Bláznivý zápas skončil nevídaným výsledkem! Oba týmy pořádaly den otevřených dveří


Při pohledu na tabulku byl favorit zápasu zřejmý, jenže při bližším pohledu člověk zjistí, že tak jednoznačné to není. Merklín doma sice hraje výborný fotbal, většinou ale zapomíná na zadní vrátka. Nepomuk zase potřebuje bodovat, navíc byl podpořen vysokou výhrou nad Klášterem. K nevyzpytatelnosti zápasu přispěl i fakt, že se hrálo už v pátek. Samotné utkání pak přineslo opravdu unikátní představení...


Reportáž

Soběkury si v dohrávce vyšláply na silnou Letnou a nadále jedou na vítězné vlně


Fotbalisté Soběkur pokračovaly i ve čtvrteční dohrávce 17. kola IV. třídy Plzeň - jih ve sběru bodů, když na domácím hřišti zdolali silnou Letnou. Hattrickem se v utkání blýskl soběkurský Ondřej Malý. 


Reportáž

Letiny porazily Lukavici a udělaly výrazný krok k záchraně


Letiny měly odehrát tři klíčové záchranářské utkání. První v Chlumu se odložilo, druhé v Pteníně domácí zvládli a teď je čekala Lukavice. Hosty také čeká ještě tuhý boj o přežití a tak byl zápas pro oba celky velmi důležitý. 


Reportáž

Nepomuk předvedl výtečný výkon a přejel Klášter


Nepomuk věděl, že v nadcházejícím utkání potřebuje uhrát body, pokud chce zůstat dál od sestupových pozic. Úplnou jistotu nemají ani hosté, kterým by se ještě nějaký bodík hodil, aby zbytek sezóny dohrávali v pohodě. Domácím ale zápas vyšel dokonale a Klášteru pořádně naložili. 


Reportáž

Dobřany zdolaly Kasejovice a dál bojují o záchranu


Dobřany se na jaře výrazně zvedly a v posledních kolech soutěže ještě velmi reálně bojují o záchranu. Další důležitý souboj je čekal proti Kasejovicím, které se po výsledkové mizérii vzchopily a dostaly se do poměrně klidných míst. Přesto budou ještě nějaký ten bod k jistotě potřebovat. 


Článek

Tipujte od úterý až do konání zápasů v jakékoliv soutěži! Máme nové přírůstky na tabuli slávy...

16.05.2017 14:22

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů!

 

Reportáž

Nezbavětice pořádně při sedmigólové přestřelce potrápily druhé Záluží


O nečekaný výsledek se málem o víkendu postarali fotbalisté Nezbavětic. Mužstvo z dolní části tabulky jelo na hřiště silného Záluží, které mělo i přes větší množství šancí co dělat, aby doma uhájilo při přestřelce proti nepříjemnému celku všechny body. 


Reportáž

Rezerva Hradce měla více sil a dvěma údery v poslední fázi zápasu zdolala trápící se Mantov


Souboj dvou týmů, kterým se v jarní části sezony příliš nedaří, vyzněl lépe pro Hradec B, který překčal nejprve velké příležitosti soupeře, aby poté ve druhé části dvakrát udeřil a nasměroval vítězství na svoji stranu. Mantov naopak nadále čeká na jaře na první vítězství. 


Reportáž

Dnešice bojovaly co to šlo, nakonec ale chvíli před koncem podlehly


Po podzimní části v podstatě první sestupující. Nicméně díky výbornému jaru se celek Ladislava Mourka dostal do kontaktu s ostatními celky a drží naději na záchranu. V dalším zápase je ale čekala největší zkouška, suverénní tým třetí třídy. Blovice. Dnešice ve zkoušce obstály, odehrály výborné utkání a sahaly po bodech. 


Reportáž

Spálené Poříčí doma rozstřílelo Chlum


Poříčí je v domácím prostředí velice silný soupeř a už to pocítil nejeden tým. Své štěstí sem přijel zkusit Chlum, který se díky povedenému jaru dostal do poměrně klidných vod. Na záchranu ale ještě nějaké body potřebovat bude. Zápas nakonec dopadl jednoznačně ve prospěch domácího celku, který přibalil Chlumu na cestu domů pět gólů. 


Reportáž

Výhra nad Smolivcem drží Zdemyslice nad vodou


Zdemyslice se v posledních kolech propadly na poslední místo a pokud chtějí i příští rok zůstat součástí Okresního přeboru, budou muset v posledních kolech pořádně zabrat. Nyní je čekal těžký soupeř, jenž hraje o druhé místo. Starý Smolivec. Domácí ale podali výborný výkon a zaskočili soupeře. Dvakrát se trefil Lang s Čimerou a oporou byl také brankář Uzel, který zlikvidoval dvě jasné příležitosti. 


Reportáž

Dva slepené góly rozhodly o vítězství Chotěšova


Stod se po výsledkovém kolapsu v jarní části sezóny ocitl nad hranicí sestupu. Pokud bude chtít udržet Okresní přebor, bude muset v posledních kolech přidat. Soupeřem jim tentokrát byl Chotěšov, jednalo se tedy o derby dvou blízkých měst. Hosté do něj vstupovali jako mírný favorit, vzhledem ke konstantně kvalitním výkonům po celou dobu soutěže.


Celkový počet článků: 960
Zpět na Plzeňský kraj