Máme dostatečnou kvalitu zabojovat o postup, věří stodský Filip Koča
Ukažte všem, že se vyznáte! Tipujte na fotbalunas.cz výsledky zápasů
A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Plzeňský - Plzeň - Jih


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Reportáž

Chlum doma ztratil s Lukavicí


Oba celky se potloukají spíše u dna tabulky a proto je každý bod důležitý. První jarní kolo nehrál ani jeden, takže šlo o první letošní soutěžní utkání pro oba. Domácí Chlum měl na podzim problém se střílením gólů, naštěstí obrana fungovala dobře. Hosté měli zase výborný start do sezóny, ale postupem času jako by jim docházel dech. Zápas tak neměl jasného favorita a podle toho se také odvíjel. 


Reportáž

Divoký zápas v Lužanech


Lužany patří k tomu nejlepšímu, co třetí třída nabízí a potvrdit to určitě chtěly i proti Dvorci. Ten minulé kolo dokázal podruhé v sezóně udržet nulu proti silným Blovicím a body chtěl přivést i tentokrát. Zápas nakonec přinesl drama až do konce a také spoustu karet. 


Reportáž

Chlumčany pokračují ve spanilé jízdě


Merklínský b-tým v minulém kole senzačně vyhrál ve Střížovicích a ukázal, že na jarní část je výborně připravený. Chlumčany zase přes zimu neopustila forma a v prvním jarním kole vyhrály vysoko 5:1. Samotný zápas byl opravdu pohledný a každému diváku se musel líbit. Kdyby padlo více než deset branek, nebylo by se čemu divit, shodují se obě strany.


Reportáž

Dnešice po dlouhé době bodují


V zápase se utkaly dva týmy, které letos postoupily. Domácí Ptenín na tom byl o poznání líp a držel se v prostředku tabulky. To hosté na tom bylo daleko hůře. Na kontě měli pouhé tři body a se záchranou to nevypadalo dobře. Ovšem dva ze svých bodů získali právě proti Ptenínu. Domácí tak určitě chtěli soupeři porážku vrátit. Dnešice naopak cítily šanci na body. 


Reportáž

Chotěšov nenápadně stíhá čelo tabulky


Chotěšov na podzim podával vyrovnané výkony a skončil v krásném středu tabulky. Hradec na podzim trápil favority a připsal si několik působivých skalpů. Úvodní duel nováčků soutěže skončil výhrou Hradce 3:0. Domácí tak měli o motivaci postaráno. 


Reportáž

Dobřany senzačně zdolaly Předenice a živí šanci na záchranu


Po podzimní části sezóny vypadaly Dobřany jako první jasný sestupující, tým se s tím ale nesmířil a do jarní části jde s odhodláním udělat pro záchranu vše. Naopak Předenice předváděly dobré výkony a určitě pomýšlely na nejvyšší příčky. Ovšem výkon před týdnem v Zdemyslicích nebyl optimální a bylo co zlepšovat. Zápas nakonec nabídl až nečekané drama. 


Reportáž

Losiná slaví první jarní výhru


Losiná měla velmi těžký los pro první dvě jarní kola. V prvním zavítala na horkou půdu ofenzivně hrajícího Merklína odkud si odvezla cenný bod. Nyní je čeká další tým z čela tabulky, a to Žinkovy. Hosté v prvním jarním kole po nevydařeném prvním poločase zabrali a otočili zápas ze Stodem. První utkání těchto týmů skončilo jasnou výhrou Losiné 5:1. I v tomto zápase byl domácí celek mírným favoritem. 


Reportáž

Klášter udolal Radkovice


Klášter čeká druhý jarní domácí zápas, v prvním si poradil s těžkým Smolivcem a teď je čekal celek, jenž potřebuje každý bod. Radkovice minulé kolo vyhrály na půdě Hradce a pro body si přijely i do Kláštera. Úvodní duel těchto celků přinesl hromadu branek a těsné vítězství Kláštera. I tento zápas byl vyrovnaný a do poslední minuty nebylo nic rozhodnuto.  


Reportáž

Nepomuk šťastnějším týmem


Stod v úvodním jarním duelu prohrál v Žinkovech vysoko 1:5 a tak měl před domácími fanoušky co napravovat. To hosté měli volno, protože zápas s Dobřany se odložil. První zápas v Nepomuku skončil drtivým vítězstvím domácích 6:0. Další důvod proč Stod doma potřeboval vyhrát. Zápas byl nakonec velmi vyrovnaný a rozhodovala lepší koncovka. 


Reportáž

Letiny výrazně potrápily favorita


Vstiš si úvodní kolo jarní části nezahrála, protože zápas v Losiné byl kvůli terénu odložen. Letiny naopak pod novým trenérem splnily povinnost a porazily Dnešice. Úvodní duel těchto celků skončil těsnou výhrou Vstiše 2:1. V tomto zápase byl za favorita opět považován celek Družstevníku. Utkání ovšem nabídlo zajímavou zápletku a drama až do konce. 


Článek

Jak si vedete v tiplize? A kdo je na naší tabuli slávy bezchybných tipérů?

25.03.2017 08:00

Tipujte na zápasy soutěží, sbírejte body a sledujte, jak si svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Dále pak budeme po každém odehraném hracím víkendu uveřejňovat přehled bezchybných tipérů! Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká!

Reportáž

Pendolíno jede dál


Začátek podzimu byl v podání Chlumčan opravdu katastrofický, ale pak jakoby mávnutím kouzelného proutku se vše otočilo. Přišlo sedm zápasů v řadě bez porážky a to je vyhouplo ze dna tabulky až do lepšího středu tabulky. Spálené Poříčí se naopak opíralo téměř výhradně o domácí půdu, kde neprohrál jediný zápas. Bylo tak otázkou jak si v prvním jarním zápase poradí s těžkým soupeřem. Úvodní zápas těchto celků skončil jasnou výhrou Poříčí 4:0. Domácí tak mají svého soupeři co vracet. 


Reportáž

Dnešice na úvod jara sahaly po bodech


Podzimní část nezastihla Dnešice v dobrém rozpoložení a tým si připsal pouhé tři body a ani jednou nevyhrál. Domácí tak neměli do jara co ztratit. Prvním soupeřem jim byl celek z Letin. Ten měl na podzim velký problém s počtem hráčů i obsazením pozice trenéra, přesto se dokázal udržet ve středu tabulky. Přes zimu se otazník kolem trenéra podařilo vyřešit a Letiny tak mohou vyhlížet lepší zítřky. V úvodním duelu těchto celků padlo pět branek a těsně vyhrály Letiny. 


Reportáž

Ani nejlepší výkon v sezóně Zdemyslicím na body nestačil


Domácí celek byl po podzimní části namočený v boji o záchranu, jejich ambice by však mohly směřovat výš. Velkým problémem však byla koncovka. V zimní přípravě tak určitě zapracovali na zlepšení a prvním soupeřem jenž to měl pocítit byl tým z Předenic. Ten v první části sezóny předváděl pohledný ofenzivní fotbal, ale trpěl občasnými výpadky formy a proto skončil až šestý. Úvodní duel v Předenicích skončil těsnou výhrou domácích 2:1. Hosté tak věděli, že nic jednoduchého je nečeká.


Reportáž

Klášter výborně vykročil do jarní čísti sezóny


Podzimní část potvrdila, že Klášter může porazit jakýkoliv tým a hlavně když hraje na domácí půdě. První soupeř v jarní části sezóny ovšem nebyl vůbec snadný. Byl jím ex-krajský Starý Smolivec. Ten se přetahuje s Žinkovy o třetí místo a tak potřebuje bodovat. Úvodní duel těchto soupeřů skončil těsnou výhrou Smolivce 1:0. Favorita bychom v zápase hledali asi těžko.


Reportáž

Radkovice vezou cenné tři body


V první polovině sezóny dokázal Hradec, jakožto nováček soutěže, potrápit nejednoho favorita. Především pak na domácím hřišti předváděl kvalitní výkony. Jejich prvním jarním soupeřem byl celek z Radkovic. Hosté na podzim příliš bodů nenasbírali a krčili se na předposledním místě tabulky. Úvodní zápas těchto týmů skončil výhrou Radkovic 3:1 a domácí jim tak mají co oplácet. 


Reportáž

Oslabení hosté náskok neudrželi


Žinkovy zakončily podzimní část sérií několika výher a stejných způsobem chtěly pokračovat i na jaře. Soupeřem jim byl celek ze Stodu, který konec podzimu také odehrál velice slušně. První zápas těchto týmů skončil těsnou výhrou Žinkov a favoritem byly i v tomto zápase. Hosté ale rozhodně nepřijeli s poraženeckou náladou a na domácí si věřili. 


Reportáž

Dvorec odolal tlaku Blovic


Domácí celek na podzim působil jako takový nenápadný tým s vyrovnanou formou a drží se v lepším středu tabulky. Hosté po nepodařeném vstupu do sezóny nabrali v druhé půlce podzimu parádní formu a dokráčeli na průběžné první místo. Úvodní duel těchto týmů skončil nečekaně vysokou výhrou Dvorce 3:0. Blovice tak měly soupeři co vracet. Zápas ale ani zdaleka nepřinesl tolik branek jako posledně. 


Reportáž

První jarní překvapení


Střížovice přezimovaly na krasném druhém místě tabulky, a pokud se tam chtějí udržet musí doma vyhrávat. První jarním soupeřem jim byl celek z Merklína, který v podzimní části trpěl nevyrovnaností výkonů. Favorit tak byl domácí tým. Špatný terén a silný vítr nedovoloval příliš fotbalovosti a tak se spíše bojovalo a k vítězství stačila jedna jediná branka. 


Článek

Plzeň - Jih / Okresní přebor - Kontaktní údaje redaktora

17.03.2017 09:13

Jarní část sezóny začíná a naplno se už rozjíždí i fotbalunas. Doufám, že spolupráce s informátory bude minimálně úspěšná a fungující jako na podzim. Samozřejmě budu rád, pokud se najdou i další lidé, ať už fotbalisti, funkcionáři nebo fanoušci, kteří budou chtít zlepšit kvalitu a informovanost soutěže. V té souvislosti uvádím i kontaktní údaje na mou osobu. 

Email: danek.plzen.jih@seznam.cz ( zde došlo ke změně oproti podzimní části)

Telefon: 720 433 383

Facebook: Míra Daněk 

Celkový počet článků: 834
Zpět na Plzeňský kraj