Kasejovice jsou nadále stoprocentní, Smolivec je zastavit nedokázal
Starý Smolivec konečně získal tři body
A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Plzeňský - Plzeň - Jih


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Reportáž

Dobřany ukázaly, že doma umí


Dobřanům se v letošní sezóně poměrně daří, především ovšem na domácím hřišti, na kterém teď přivítaly Nepomuk. Tým, který venku zatím nezáří, ba co víc, ještě se mu nepodařilo ani jednou venku skórovat. 


Reportáž

Souboj dvou týmu z čela tabulky vyzněl pro Kasejovice


Kasejovice až na jedno domácí zaváhání proti Klášteru zatím všechno vyhrávají a dělí se s Chlumčany o první místo. Ani Žinkovy na tom nejsou špatně, prohrály ale už dvakrát. V utkání se očekávala vyrovnaná hra a to se také vyplnilo. 


Článek

DIVOČINA VÍKENDU: Čtrnáct udělených karet a osmigólový střelec

19.10.2017 08:29

Někdy prostě rupnou nervy... A jsou z toho takové podívané, jako které vypichujeme v článku o dalších z víkendových NEJ. A kdo se o víkendu stal nejlepším střelcem České republiky? 

Článek

NÁLOŽ VÍKENDU: Vyhrát o dvacet gólů? Žádný problém!

18.10.2017 10:18

Máme pro vás připravenou další novinku! Každý týden budeme hledat napříč republikou ty nejzajímavější zápasy, které skončily nejdivočejšími výsledky. A že o pořádné přestřelky a debakly není nouze, se můžete sami přesvědčit...

Reportáž

Šlágr kola skončil remízou


Zdemyslice přivítali na svém trávníku ve šlágru kola druhý tým tabulky Lužany. Před tímto zápasem dělilo oba týmy v tabulce pouze skóre, protože nasbírali shodně po 16 bodech a tak se dal čekat napínavý souboj. Kulisu zápasu doplnilo krásné počasí, výborný trávník a slušná návštěva 80 diváků.


Reportáž

FOTO! Smolivec potvrdil zlepšenou formu a vyšlápl si na Radkovice


Po nepříliš vydařeném úvodu do sezóny se Smolivec pomalu zvedá a stoupá tabulkou. Situace Radkovic byla o poznání lepší. Celek, jenž se v minulé sezóně zachránil až v baráži se letos pohybuje v klidném středu tabulky. 


Článek

Je čas na tipování zápasů! Jste mezi výherci cen z uplynulého víkendu?

17.10.2017 15:10

 

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře...

Reportáž

Předenice dlouho drželi senzační výsledek, nakonec ale tři body zůstávají doma


Karty byly před tímto utkáním rozdány jasně. Domácí Klášter hraje v letošní sezóně velice dobře a pohybuje se jen kousek za vedoucími celky. Naopak Předenice zažívají nepovedenou sezóny. Kromě vítězství v úvodním kole už žádný bod neuhrály a osttní týmy už jim pomalu utíkají. 


Reportáž

Chlumčany litují zahozených šancí


Utkání dvou adeptů na postup, i tak bylo vnímané utkání mezi Poříčím a Chlumčany. V domácím prostředí patří Poříčí k opravdu obávaným soupeřům, když zde zatím všechno vyhrálo a navíc ještě neinkasovalo. Chlumčany jsou zase jedním z nejlepších týmů na hřištích soupeřů. Dal se tak očekávat zajímavý zápas s nejasným koncem. 


Reportáž

Blovice rozstřílely Chotěšov


Blovice jsou na domácí půdě zatím suverénní a zůstat to mělo i po tomto zápase, kdy na svém hřišti přivítaly zatím poslední celek soutěže. Chotěšovu se zatím nedaří, přesto neskládá zbraně a chce zabojovat o záchranu.


Reportáž

Merklín si odváží šťastnou výhru


Ani jeden z týmů nebyl před zápasem v nikterak záviděníhodné situaci. Domácí měli osm bodů, hosté dokonce jen šest. Bylo tak pro oba důležité v dnešním zápase bodovat. 


Reportáž

Chlumčany nadále okupují čelo tabulky


Chlumčany si až na zaváhání v Blovicích zatím počínají suverénně a zaslouženě vedou Okresní přebor. Ani Vstiš, jakožto nováček soutěže si nevede špatně. Bylo ale otázkou, jak si poradí proti nejlepšímu útoku sezóny a jedné z nejelepších obran. 


Reportáž

Nepomuk doma ukázal svou sílu


Všechny body, které Nepomuk zatím uhrál, získal na své domácí půdě. O domácí půdu se chtě opřít i tentokrát, kdy k nim dorazilo Poříčí. Tedy celek, který má stejně bodů jako první Chlumčany. 


Reportáž

Zápas bohatý na góly ovládly Zdemyslice


Zdemyslice po minulém domácím vítězství nad Střížovicemi zajížděli k dalšímu utkání na půdu nebezpečného celku do Záhoří, které v minulém kole nečekaně suveréně zvítězilo v Blovicích 1:6 nad místním rezervním týmem.


Článek

Rarita - ceny z Tip Ligy míří tentokrát do jediného okresu!

10.10.2017 10:20

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře...

Reportáž

Merklín na rozjeté Blovice nestačil, inkasoval šestkrát


Merklín má doslova zdevastovaný tým zraněními či jinými absencemi. V začátku sezóny se tak velmi trápí a body sbírá poskrovnu. Zatímco Blovice se po svém návratu dostaly do dobré formy a stíhají čelo tabulky. 


Reportáž

Radkovice prodloužily chotěšovské trápení


Problém s nedostatkem lidí se v Chotěšove projevuje už od začátku sezóny. V základní sestavě se vždy objevuje množství dorostenců a nejinak tomu bylo i tentokrát. Hosté se zase letos opírají o domácí suverenitu, venku už výsledky tak valné nejsou. 


Reportáž

Předenice srdnatě bojovaly, ale tři body cestují do Kasejovic


Předposlední Předenice přivítaly v rámci sedmého kola druhý celek tabulky, Kasejovice. Domácí trápí serii už pěti prohraných utkání a proto je dnešní zápas velice důležitý. Hosté zase nechtějí přijít o kontakt s čelem tabulky. V samotném utkání nepodali domácí vůbec špatný výkon, nakonec to ale na body nestačilo. Tři body pro Kasejovice zařídil Škyrta. 


Reportáž

Klášter doma poprvé ztratil, naopak Smolivec veze první venkovní body


Před vstupem do tohoto utkání se mohl domácí celek pyšnit výbornou domácí bilancí. Tři zápasy, tři výhry a skóre 11:3. Dobrou domácí formu chtěli Klášterští potvrdit i proti venku se trápícímu Smolivci, jenž venku zatím pouze prohrával. 


Celkový počet článků: 1124
Zpět na Plzeňský kraj