Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor
2023-2024
-
Kasejovice - Štěnovice 74-13-13 % 1:1 (0:1) 19.08. 14:00 -
Seč - Chlumčany B 87-13-0 % 5:1 (3:0) 19.08. 14:00 -
Dvorec - Žákava B 62-13-25 % 3:3 (1:3) 19.08. 17:00 -
S. Smolivec - Přeštice 0-0-100 % 1:11 (1:5) 19.08. 17:00 -
Radkovice - Hradec 75-0-25 % 1:4 (0:2) 19.08. 17:00 -
Nepomuk B - Záluží 100-0-0 % 5:2 (2:2) 20.08. 16:30 -
Zdemyslice - Lužany 37-38-25 % 4:1 (2:0) 20.08. 17:00
-
Přeštice - Dvorec 100-0-0 % 9:2 (5:0) 19.09. 18:00 -
Chlumčany B - Zdemyslice 22-11-67 % 1:3 (0:2) 26.08. 14:00 -
Hradec - Seč 44-0-56 % 3:1 (1:0) 26.08. 14:00 -
Štěnovice - Žákava B 67-11-22 % 0:0 (0:0) 26.08. 16:00 -
Kasejovice - Nepomuk B 22-22-56 % 1:2 (1:2) 26.08. 17:00 -
Lužany - S. Smolivec 78-0-22 % 5:1 (2:0) 26.08. 17:00 -
Záluží - Radkovice 67-11-22 % 4:4 (2:0) 27.08. 17:00
-
Nepomuk B - Štěnovice 100-0-0 % 5:1 (1:0) 02.09. 14:00 -
Zdemyslice - Hradec 43-43-14 % 3:2 (3:2) 02.09. 14:00 -
Dvorec - Lužany 71-29-0 % 4:4 (2:2) 02.09. 14:00 -
Seč - Záluží 86-14-0 % 7:2 (3:1) 02.09. 14:00 -
Žákava B - Přeštice 0-14-86 % 0:3 (0:2) 03.09. 17:00 -
S. Smolivec - Chlumčany B 43-0-57 % 1:5 (1:2) 02.09. 17:00 -
Radkovice - Kasejovice 57-0-43 % 4:2 (2:1) 02.09. 14:00
-
Lužany - Žákava B 38-13-49 % 7:4 (3:3) 09.09. 14:00 -
Štěnovice - Přeštice 13-0-87 % 1:8 (0:6) 09.09. 14:00 -
Chlumčany B - Dvorec 62-13-25 % 3:4 (2:2) 09.09. 17:00 -
Hradec - S. Smolivec 100-0-0 % 5:0 (2:0) 09.09. 17:00 -
Kasejovice - Seč 38-0-62 % 1:1 (1:1) 09.09. 17:00 -
Nepomuk B - Radkovice 100-0-0 % 1:0 (1:0) 10.09. 14:00 -
Záluží - Zdemyslice 50-0-50 % 5:3 (2:1) 10.09. 17:00
-
Přeštice - Lužany 100-0-0 % 3:0 (2:0) 16.09. 10:15 -
Seč - Nepomuk B 57-0-43 % 0:4 (0:3) 16.09. 13:30 -
Dvorec - Hradec 29-14-57 % 0:3 (0:2) 16.09. 16:30 -
S. Smolivec - Záluží 29-14-57 % 1:2 (0:2) 16.09. 16:30 -
Žákava B - Chlumčany B 86-14-0 % 7:1 (3:1) 17.09. 10:00 -
Radkovice - Štěnovice 43-57-0 % 2:0 (0:0) 16.09. 17:00 -
Zdemyslice - Kasejovice 14-43-43 % 2:0 (0:0) 17.09. 16:30
-
Hradec - Žákava B 100-0-0 % 2:2 (1:1) 23.09. 13:30 -
Štěnovice - Lužany 43-14-43 % 1:1 (0:1) 23.09. 16:00 -
Chlumčany B - Přeštice 0-0-100 % 0:3 (0:1) 23.09. 16:30 -
Radkovice - Seč 29-0-71 % 5:0 (2:0) 23.09. 16:30 -
Kasejovice - S. Smolivec 86-14-0 % 3:0 (2:0) 23.09. 16:30 -
Nepomuk B - Zdemyslice 86-0-14 % 1:1 (0:0) 24.09. 14:00 -
Záluží - Dvorec 100-0-0 % 3:8 (1:6) 24.09. 16:30
-
Přeštice - Hradec 83-0-17 % 8:1 (5:0) 30.09. 10:15 -
Zdemyslice - Radkovice 50-17-33 % 0:4 (0:3) 30.09. 11:00 -
Dvorec - Kasejovice 67-0-33 % 3:4 (2:1) 30.09. 13:00 -
Seč - Štěnovice 50-17-33 % 3:1 (0:1) 01.10. 14:00 -
Lužany - Chlumčany B 83-0-17 % 6:2 (4:2) 30.09. 16:00 -
Žákava B - Záluží 66-17-17 % 3:0 (3:0) 30.09. 16:00 -
S. Smolivec - Nepomuk B 33-17-50 % 2:2 (2:1) 30.09. 16:00
-
Štěnovice - Chlumčany B 74-13-13 % 0:1 (0:1) 07.10. 13:00 -
Radkovice - S. Smolivec 100-0-0 % 4:0 (2:0) 07.10. 13:30 -
Seč - Zdemyslice 72-14-14 % 3:1 (0:0) 07.10. 10:30 -
Kasejovice - Žákava B 50-25-25 % 3:1 (0:0) 07.10. 16:00 -
Hradec - Lužany 62-25-13 % 2:0 (1:0) 07.10. 16:00 -
Nepomuk B - Dvorec 100-0-0 % 3:2 (0:0) 08.10. 14:00 -
Záluží - Přeštice 13-0-87 % 1:16 (1:9) 08.10. 16:00
-
Přeštice - Kasejovice 100-0-0 % 5:0 (1:0) 14.10. 10:15 -
Chlumčany B - Hradec 0-29-71 % 3:1 (1:0) 14.10. 12:30 -
Zdemyslice - Štěnovice 29-71-0 % 4:2 (1:1) 14.10. 12:30 -
S. Smolivec - Seč 43-0-57 % 3:5 (2:2) 14.10. 15:30 -
Žákava B - Nepomuk B 29-14-57 % 3:3 (2:3) 15.10. 15:30 -
Lužany - Záluží 100-0-0 % 5:0 (5:0) 14.10. 15:30 -
Dvorec - Radkovice 29-14-57 % 2:3 (1:2) 14.10. 15:30
-
Seč - Dvorec 100-0-0 % 0:0 (0:0) 22.10. 14:00 -
Zdemyslice - S. Smolivec 87-13-0 % 1:7 (1:2) 21.10. 12:30 -
Radkovice - Žákava B 87-13-0 % 4:2 (2:1) 21.10. 15:30 -
Kasejovice - Lužany 62-13-25 % 1:3 (0:3) 21.10. 15:30 -
Štěnovice - Hradec 25-25-50 % 2:3 (1:1) 21.10. 15:30 -
Nepomuk B - Přeštice 13-0-87 % 0:2 (0:1) 21.10. 10:15 -
Záluží - Chlumčany B 33-11-56 % 2:1 (1:0) 22.10. 15:30
-
Přeštice - Radkovice 71-0-29 % 2:0 (0:0) 28.10. 10:15 -
Lužany - Nepomuk B 42-29-29 % 1:2 (0:0) 28.10. 11:30 -
Dvorec - Zdemyslice 71-0-29 % 5:2 (1:0) 28.10. 11:30 -
Hradec - Záluží 100-0-0 % 6:0 (0:0) 28.10. 14:30 -
Žákava B - Seč 43-14-43 % 3:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
S. Smolivec - Štěnovice 86-14-0 % 4:3 (3:1) 28.10. 14:30 -
Chlumčany B - Kasejovice 72-14-14 % 3:1 (1:1) 28.10. 14:30
-
S. Smolivec - Dvorec 62-13-25 % 2:6 (1:2) 04.11. 11:00 -
Kasejovice - Hradec 50-0-50 % 1:4 (0:2) 04.11. 11:00 -
Zdemyslice - Žákava B 38-13-49 % 3:3 (3:2) 04.11. 11:00 -
Seč - Přeštice 38-0-62 % 1:13 (0:5) 05.11. 14:00 -
Štěnovice - Záluží 62-25-13 % 6:0 (4:0) 04.11. 14:00 -
Radkovice - Lužany 100-0-0 % 1:0 (0:0) 04.11. 14:00 -
Nepomuk B - Chlumčany B 87-0-13 % 7:0 (4:0) 05.11. 14:00
-
Přeštice - Zdemyslice 100-0-0 % 11:0 (6:0) 11.11. 10:15 -
Chlumčany B - Radkovice 29-14-57 % 0:4 (0:2) 11.11. 14:00 -
Žákava B - S. Smolivec 72-14-14 % 6:0 (4:0) 12.11. 14:00 -
Hradec - Nepomuk B 57-29-14 % 4:1 (2:0) 11.11. 14:00 -
Dvorec - Štěnovice 86-0-14 % 4:2 (2:1) 11.11. 14:00 -
Lužany - Seč 71-0-29 % 1:2 (0:1) 11.11. 14:00 -
Záluží - Kasejovice 29-29-42 % 4:6 (2:4) 12.11. 14:00
-
Přeštice - S. Smolivec 100-0-0 % 12:0 (5:0) 23.03. 10:15 -
Štěnovice - Kasejovice 50-0-50 % 4:1 (1:0) 23.03. 12:00 -
Chlumčany B - Seč 50-17-33 % 0:6 (0:2) 23.03. 15:00 -
Lužany - Zdemyslice 83-0-17 % 1:1 (1:1) 23.03. 15:00 -
Hradec - Radkovice 83-17-0 % 1:5 (1:2) 23.03. 15:00 -
Žákava B - Dvorec 34-33-33 % 1:5 (1:2) 23.03. 15:00 -
Záluží - Nepomuk B 33-17-50 % 2:10 (0:7) 24.03. 15:00
-
Seč - Hradec 86-0-14 % 30.03. 17:30 -
Zdemyslice - Chlumčany B 86-14-0 % 30.03. 13:30 -
Dvorec - Přeštice 0-0-100 % 30.03. 16:30 -
Radkovice - Záluží 100-0-0 % 30.03. 16:30 -
S. Smolivec - Lužany 71-0-29 % 30.03. 16:30 -
Nepomuk B - Kasejovice 100-0-0 % 31.03. 13:30 -
Žákava B - Štěnovice 43-43-14 % 30.03. 16:30
-
Přeštice - Žákava B -:- (-:-) 06.04. 10:15 -
Chlumčany B - S. Smolivec -:- (-:-) 06.04. 13:30 -
Hradec - Zdemyslice -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Štěnovice - Nepomuk B -:- (-:-) 06.04. 16:00 -
Kasejovice - Radkovice -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Lužany - Dvorec -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Záluží - Seč -:- (-:-) 07.04. 16:30
-
Přeštice - Štěnovice -:- (-:-) 13.04. 10:15 -
Zdemyslice - Záluží -:- (-:-) 13.04. 13:30 -
Seč - Kasejovice -:- (-:-) 13.04. 15:00 -
S. Smolivec - Hradec -:- (-:-) 13.04. 16:30 -
Radkovice - Nepomuk B -:- (-:-) 13.04. 16:30 -
Dvorec - Chlumčany B -:- (-:-) 13.04. 16:30 -
Žákava B - Lužany -:- (-:-) 14.04. 16:30
-
Lužany - Přeštice -:- (-:-) 20.04. 14:00 -
Štěnovice - Radkovice -:- (-:-) 20.04. 14:00 -
Kasejovice - Zdemyslice -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Chlumčany B - Žákava B -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Hradec - Dvorec -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Nepomuk B - Seč -:- (-:-) 21.04. 14:00 -
Záluží - S. Smolivec -:- (-:-) 21.04. 17:00
-
Přeštice - Chlumčany B -:- (-:-) 27.04. 10:15 -
Seč - Radkovice -:- (-:-) 27.04. 15:00 -
Zdemyslice - Nepomuk B -:- (-:-) 27.04. 14:00 -
S. Smolivec - Kasejovice -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Lužany - Štěnovice -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Dvorec - Záluží -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Žákava B - Hradec -:- (-:-) 28.04. 17:00
-
Radkovice - Zdemyslice -:- (-:-) 04.05. 14:00 -
Kasejovice - Dvorec -:- (-:-) 04.05. 14:00 -
Štěnovice - Seč -:- (-:-) 04.05. 16:00 -
Chlumčany B - Lužany -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Hradec - Přeštice -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Nepomuk B - S. Smolivec -:- (-:-) 05.05. 14:00 -
Záluží - Žákava B -:- (-:-) 05.05. 17:00
-
Přeštice - Záluží -:- (-:-) 11.05. 10:15 -
Dvorec - Nepomuk B -:- (-:-) 11.05. 14:00 -
Zdemyslice - Seč -:- (-:-) 11.05. 14:00 -
Lužany - Hradec -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Chlumčany B - Štěnovice -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
S. Smolivec - Radkovice -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Žákava B - Kasejovice -:- (-:-) 12.05. 17:00
-
Hradec - Chlumčany B -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Seč - S. Smolivec -:- (-:-) 18.05. 14:00 -
Štěnovice - Zdemyslice -:- (-:-) 18.05. 16:00 -
Kasejovice - Přeštice -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Radkovice - Dvorec -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Nepomuk B - Žákava B -:- (-:-) 08.05. 16:00 -
Záluží - Lužany -:- (-:-) 19.05. 17:00
-
Dvorec - Seč -:- (-:-) 25.05. 14:00 -
Chlumčany B - Záluží -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
S. Smolivec - Zdemyslice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Lužany - Kasejovice -:- (-:-) 25.05. 14:30 -
Hradec - Štěnovice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Přeštice - Nepomuk B -:- (-:-) 26.05. 14:00 -
Žákava B - Radkovice -:- (-:-) 26.05. 17:00
-
Seč - Žákava B -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Zdemyslice - Dvorec -:- (-:-) 01.06. 14:00 -
Štěnovice - S. Smolivec -:- (-:-) 31.05. 18:00 -
Kasejovice - Chlumčany B -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Radkovice - Přeštice -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Nepomuk B - Lužany -:- (-:-) 02.06. 14:00 -
Záluží - Hradec -:- (-:-) 02.06. 17:00
-
Přeštice - Seč -:- (-:-) 08.06. 10:15 -
Lužany - Radkovice -:- (-:-) 08.06. 14:00 -
Dvorec - S. Smolivec -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Hradec - Kasejovice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Chlumčany B - Nepomuk B -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Záluží - Štěnovice -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Žákava B - Zdemyslice -:- (-:-) 08.06. 17:00
-
S. Smolivec - Žákava B -:- (-:-) 15.06. 14:00 -
Seč - Lužany -:- (-:-) 15.06. 14:00 -
Zdemyslice - Přeštice -:- (-:-) 15.06. 14:00 -
Štěnovice - Dvorec -:- (-:-) 15.06. 16:00 -
Kasejovice - Záluží -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Radkovice - Chlumčany B -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Nepomuk B - Hradec -:- (-:-) 15.06. 14:00
Rozhovory
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 23.kolo Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2022-2023
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 22.kolo Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2022-2023
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 20.kolo Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2022-2023
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | TJ Přeštice | 14 | 106:7 | 42 |
2 | TJ Sparta Radkovice | 14 | 41:18 | 31 |
3 | FK Nepomuk B | 14 | 46:21 | 30 |
4 | SK Hradec 1946 | 14 | 41:27 | 28 |
5 | TJ Seč | 14 | 34:38 | 23 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Jan Pavlík | 31 |
2 | Jakub Zdvořáček | 18 |
3 | Pavel Kalabza | 18 |
4 | Jakub Papež | 17 |
5 | Roman Romanenko | 15 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jiří Klik | 57 | 62,6% | 0 |
2 | Radek Hruška | 56 | 57,7% | 0 |
3 | Luboš Křesťan | 54 | 55,1% | 0 |
4 | Miroslav Liška | 48 | 49,0% | 0 |
5 | petr hruska | 42 | 46,7% | 0 |
Nejnovější události
J. Bělunek 4:39 29.3.2024 Tip: výhra domácích Seč J. Bělunek 4:39 29.3.2024 Tip: výhra domácích Zdemyslice J. Bělunek 4:39 29.3.2024 Tip: výhra hostů Přeštice J. Bělunek 4:39 29.3.2024 Tip: výhra domácích Radkovice J. Bělunek 4:39 29.3.2024 Tip: výhra hostů Lužany