Marek Šafárik: „Největším tahounem je Lukáš Hubička, někdy končí až v 11 dopoledne.“

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Marek Šafárik z Hradiště. Tento hráč stihl dát hattrick za 16 minut a přispěl k výhře Hradiště 6:3 nad béčkem Vacova.

0
Marku, gratuluji k vítězství v naší anketě a zeptám se, jaký byl zápas z tvého pohledu?
Děkuji. Myslím, že jsme si to v prvním poločase zbytečně moc komplikovali. Po půli jsme přidali rychlou branku a už bylo jasné, že vítězství nepustíme.
Vstřelil jste 3 branky už v prvním poločase, s čím jste šel do druhé půle a který tvůj gól vám přišel nejlepší?
Do druhé půle jsme nastupovali s tím, že musíme zklidnit obranu, přidat další góly a zlepšit pohyb. Jediný, kdo byl neustále v pohybu, byl Janek (pozn. Pichlík). Nevím, kterou branku bych vybral jako nejlepší. První branka padla po zpětné přihrávce Janka (pozn. Pichlík) na malé vápno, druhá po přihrávce středem mezi obránce od Číti (pozn. Čítek) a přehozením golmana a třetí z vyhraného hlavičkového souboje Janka a využití zmatku hostující obrany.
Po dvou prohrách Volyně máte na ni 3 body náskok a ještě zápas k dobru. Váš spoluhráč Jan König, který vyhrál v 19. kole se nechal slyšet, že postup příliš neřešíte. Změnilo se od té doby něco?
Ne, opravdu nikdo z nás nechce postupovat. Soutěž ale vyhrát chceme, ať máme veselejší dokopnou. :)
Jaká asi bude odezva v kabině na výhru v anketě?
Už mi gratulovali a těší se, až přijdu na trénink a přinesu něco do ledničky.
Za krátkou dobu jste již třetí hráč z Hradiště, který vyhrál hráče kola, největší radost z toho asi bude mít pokladník, hlasuje také?
Radost z výhry bude mít celý tým. :) Pokladník hlasoval asi nejvíc, protože je nemocný a měl spoustu času hlasovat.
Kdo podle vás sestoupí z vaší soutěže do Okresního přeboru?
Do Okresního přeboru by mohl sestoupit Vacov. Co se týče obrany, je na tom asi nejhůř.
Kdo vás k fotbalu dovedl? A kde všude jste působil?
S fotbalem jsem začal asi v 6 letech v Písku. Bohužel si nepamatuji, který z rodičů mě k fotbalu přivedl. Působil jsem v Písku, Táboře a na Hradišti.
Koho považujete za největšího tahouna vašeho týmu?
Největší tahoun je podle mě Lukáš Hubička. Někdy skončí i v 11 dopoledne :)
Váš oblíbený klub v ČR a v zahraničí?
Arsenal a Sparta
Teď taková zajímavá otázka, kdybyste si mohl vzít jednoho hráče ze Synot ligy do vašeho týmu, kdo by to byl?
My na lavičku nikoho nepotřebujeme. :)
Koho vidíte jako vítěze letošní Ligy mistrů?
Víc to přeji Realu, ale myslím, že nakonec pohár zvedne Atletico.
V příštím kole jedete do třetích Chelčic, tam se asi hodně ukáže, jak to bude dál, souhlasíte?
Tam už se pravděpodobně bude lámat chleba.
Poslední otázka, jak vy to v Hradišti děláte, že vždycky vyhraje někdo od vás? Že by nejvěrnější fanoušci?
Ani nevím, kdo všechno hlasuje. Jediné, co vím je, že za každou výhru musíme přinést občerstvení do kabiny. Věděl jsem už po první půli, že mě to nejspíš nemine.