NOVOTNÝ David
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Chlumec B - Solnice 1:4 (0:3) 05.05. 14:00 -
Opočno - Náchod B 0:1 (0:0) 04.05. 17:00 -
Vrchlabí B - Kalná 1:3 (0:2) 28.04. 17:00 -
Rychnov - Jaroměř 1:4 (0:1) 21.04. 14:00 -
Nové Město - Vrchlabí 2:2 (1:0) 30.03. 16:30 -
Nový HK - Třebeš B 4:1 (2:1) 16.03. 10:30 -
Týniště - Jaroměř 4:1 (1:0) 12.11. 14:00 -
Týniště - Bělohrad 3:1 (2:0) 22.10. 15:30 -
Miletín - Vysoká 1:5 (1:3) 14.10. 16:00 -
Trutnov B - Železnice 1:1 (1:0) 01.10. 16:00 -
Doubí - Kr. Studánka 2:1 (1:0) 23.09. 16:30 -
Vrchlabí - Třebechovice 0:0 (0:0) 17.09. 16:30 -
Kalná - Úpice 3:0 (2:0) 03.09. 17:00 -
Horky - B.Poděbrady 7:0 (1:0) 02.09. 17:00 -
Nové Město - Cidlina B 0:2 (0:1) 12.08. 17:00 -
Kostelec - Vrchlabí 4:1 (2:1) 10.06. 17:00 -
Miletín - Kunčice 3:1 (1:0) 08.06. 18:00 -
Kosičky - Rudník 6:2 (0:2) 31.05. 18:00 -
Bělá - B. Kostel 2:1 (0:0) 27.05. 17:00 -
Vlašim B - Lysá 0:3 (0:0) 21.05. 17:00 -
Semily - Žibřidice 3:2 (3:1) 29.04. 17:00 -
Černilov - Malš. Lhota 6:2 (3:1) 15.04. 17:00 -
Kobylice - Cidlina B 0:8 (0:3) 01.04. 16:30 -
Náchod B - Nové Město 4:3 (1:1) 26.03. 15:00 -
Nové Město - Sobotka 2:1p. (0:1) 18.03. 15:00 -
Broumov - Třebechovice 3:2p. (1:1) 06.11. 14:00 -
Úpice - Nepolisy 5:1 (3:1) 22.10. 15:00 -
D. Králové B - Úpice 2:1 (0:1) 02.10. 16:00 -
Náchod B - Trutnov B 2:1 (0:1) 28.09. 15:00 -
Kopidlno - Kalná 5:2 (4:2) 18.09. 16:30 -
Železnice - Nové Město 2:0 (1:0) 04.09. 17:00 -
Vrchlabí B - Nepolisy 3:2 (2:1) 06.08. 17:00 -
Třebechovice - Sobotka 7:2 (2:0) 11.06. 14:00 -
Stěžery - Opočno 5:0 (3:0) 28.05. 17:00 -
Vrchlabí B - St. Paka 5:3 (1:2) 22.05. 17:00 -
D. Králové B - Železnice 1:3 (1:1) 21.05. 17:00 -
St. Paka - Miletín 0:4 (0:1) 14.05. 17:00 -
Javornice - Hejtmánkovice 5:0 (3:0) 16.04. 17:00 -
Vamberk - Lípa 1:3 (0:1) 02.04. 16:30 -
Roudnice B - Vysoká B 0:1 (0:1) 06.11. 14:00 -
Olympia HK - Stěžery B 7:3 (4:2) 31.10. 14:30 -
Skřivany B - Kobylice B zrušen -
Nový HK B - Probluz 10:2 (5:1) 17.10. 15:30 -
Boharyně - Roudnice B 1:4 (0:3) 10.10. 16:00 -
Dohalice B - Probluz 3:4 (1:1) 03.10. 16:00 -
Lokomotiva B - Neděliště 0:3 (0:2) 25.09. 16:30 -
Nový HK B - Lhota B 6:0 (2:0) 19.09. 16:30 -
Jeníkovice - Cerekvice 3:4 (1:3) 04.09. 17:00