MATULA Sebastián
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Chlebičov - Bolatice 3:0 (1:0) 27.04. 16:30 -
Kozmice - Píšť 1:3 (1:1) 14.04. 16:00 -
Jablunkov - B.Albrechtice 1:0 (0:0) 24.03. 15:00 -
Petřvald - Kopřivnice 1:3 (1:2) 21.10. 14:30 -
Těrlicko 2022 - Dobrá 0:1 (0:0) 14.10. 15:00 -
Petrovice - Kozlovice 0:4 (0:0) 07.10. 15:00 -
Starý Jičín - Štěpánkovice 3:1 (2:0) 10.09. 16:00 -
Hlubina B - Hrabová 2:1 (1:1) 27.08. 16:30 -
Hradec - Vítkov 5:1 (2:1) 13.08. 17:00 -
Bystřice - St. Město F-M 2:2 (2:0) 11.06. 17:00 -
Jablunkov - Libhošť 0:3 (0:2) 20.05. 17:00 -
Štěpánkovice - Strahovice 0:2 (0:0) 30.04. 16:00 -
Šilheřovice - Vítkovice B 1:4 (1:3) 23.04. 16:00 -
Smilovice - St. Město F-M 3:0 (1:0) 26.03. 15:00 -
Třebovice - Darkovice 2:2 (0:1) 29.10. 14:30 -
Libhošť - Jablunkov 3:2 (0:1) 09.10. 15:00 -
Stonava - Dobratice 3:1 (1:1) 01.10. 15:00 -
Strahovice - Štěpánkovice 0:2 (0:0) 18.09. 15:30 -
Slavkov - MFK Bruntál B 5:1 (2:1) 28.08. 16:30 -
B.Albrechtice - Smilovice 3:0 (2:0) 12.06. 17:00 -
Jablunkov - Libhošť 2:2 (1:0) 28.05. 17:00 -
Spálov - Fryčovice 4:0 (1:0) 27.04. 17:30 -
Svinov - Sl.Rychvald 1:6 (0:2) 16.04. 16:00 -
Šilheřovice - Hrabová 1:1 (0:0) 31.10. 14:30 -
Bolatice - Ludgeřovice 2:3 (2:1) 24.10. 14:30 -
Tísek - Tichá zrušen -
Jeseník - Ostravice 3:1 (1:1) 15.08. 17:00 -
Kopřivnice - Jeseník 1:3 (0:2) 10.10. 15:00 -
Šilheřovice - Hrabová 2:2 (0:2) 27.09. 16:00 -
Kozlovice - Ostravice 1:4 (0:2) 13.09. 16:00 -
Jeseník - Tichá 3:1 (1:0) 30.08. 17:00 -
Hať - Hrabová 0:2 (0:0) 16.08. 17:00 -
Starý Jičín - Tísek 5:1 (2:0) 27.10. 14:00 -
Petrovice B - Vendryně 1:3 (1:0) 13.10. 15:00 -
Kopřivnice - Tísek 6:1 (3:0) 28.09. 15:30 -
Věřňovice - Petřvald 2:1 (1:1) 15.09. 16:00 -
Jeseník - Kozlovice 3:0 (2:0) 18.08. 17:00 -
Odry - Fryčovice 2:3 (1:2) 02.06. 17:00 -
Bohuslavice - Kr. Pole 0:2 (0:1) 12.05. 16:30 -
Raškovice - Vlčovice 3:1 (1:0) 28.04. 16:30 -
Nýdek - Věřňovice 0:3 (0:1) 14.04. 16:00 -
Vítkov - Kr. Loučky 3:1 (1:0) 20.10. 14:00 -
Mořkov - Vlčovice 1:1 (0:0) 30.09. 15:30 -
SK Horní Suchá - Záblatí 1:0 (1:0) 22.09. 16:00 -
Petrovice B - Vendryně 2:0 (0:0) 02.09. 16:30 -
Smilovice - Václavovice 6:1 (5:0) 03.06. 17:00 -
Ostrava-Jih - Velká Polom 2:3 (1:1) 19.05. 17:00 -
Vřesina - Darkovice 3:1 (3:0) 06.05. 16:30 -
Nýdek - Raškovice 0:4 (0:3) 15.04. 16:00 -
Odry - Fryčovice 2:1 (0:1) 04.11. 14:00