VACEK Jan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Dušníky - Libochovice 4:1 (1:1) 11.05. 13:30 -
Šluknov - Chabařovice 2:1 (1:1) 28.04. 14:00 -
Ervěnice - Vroutek 1:4 (1:3) 27.04. 17:00 -
Unčín - Chlumec 1:6 (0:3) 20.04. 13:30 -
Velké Březno - Union Děčín 6:2 (2:1) 13.04. 10:30 -
Strupčice - Krásný Dvůr 1:0 (1:0) 07.04. 14:00 -
Bílina - Vroutek 0:0 (0:0) 06.04. 15:00 -
Svádov - Dobkovice 2:1 (0:0) 23.03. 10:30 -
Šluknov - Unčín 6:1 (3:0) 18.11. 14:00 -
Chlumec - Svádov 3:2 (0:0) 10.11. 10:30 -
Postoloprty - Březno 4:5 (1:2) 20.10. 15:30 -
Žatec - Litoměřicko B 2:4 (0:1) 06.10. 16:00 -
Křešice - Oldřichov 0:3 (0:1) 29.09. 16:00 -
Strupčice - Tuchořice 4:2 (0:1) 22.09. 13:00 -
Srbice - Lovosice 2:1 (0:0) 08.09. 17:00 -
Chabařovice - Chlumec 1:7 (1:2) 01.09. 10:30 -
Údlice - Postoloprty 7:0 (1:0) 09.06. 17:00 -
Vroutek - Dobroměřice 3:4 (1:1) 02.06. 10:30 -
Čes. Kopisty - Rovné 2:3p. (0:1) 27.05. 17:00 -
Vilémov - Modlany 1:0 (0:0) 19.05. 17:00 -
LOKO Č. Lípa - Jenišovice 1:9 (1:5) 12.05. 11:00 -
Údlice - Klášterec 2:0 (1:0) 05.05. 17:00 -
Postoloprty - Vroutek 1:3 (1:1) 21.04. 17:00 -
Duchcov - Bezděkov 0:2 (0:0) 15.04. 15:00 -
Kostomlaty - Lukavec 0:1p. (0:0) 07.04. 14:00 -
Ledvice - Kopisty 3:0 (1:0) 31.03. 12:00 -
Blažim - Tuchořice 1:2 (1:2) 11.11. 10:30 -
Proboštov - Bohušovice 3:4 (2:1) 28.10. 14:30 -
Svádov - Chuderov 1:5 (1:1) 22.10. 15:30 -
Březno - Kryry 3:3 (0:2) 14.10. 16:00 -
Postoloprty - Kryry 3:0 (0:0) 30.09. 16:30 -
Chlumec - Chabařovice 3:0 (0:0) 23.09. 13:00 -
Libochovice - Křešice 3:2 (2:2) 16.09. 17:00 -
H.Podluží - Přestanov 2:3 (0:0) 09.09. 13:30 -
Mojžíř - Libochovice 5:2 (3:1) 26.08. 17:00 -
Mojžíř - Rumburk 3:0 (0:0) 17.06. 15:00 -
Údlice - Obrnice 8:1 (2:0) 10.06. 17:00 -
Braňany - Kryry 0:5 (0:2) 21.05. 17:00 -
Jiříkov - Chlumec 5:1 (2:0) 13.05. 13:30 -
Čes. Kamenice - Jílové 0:5 (0:2) 06.05. 17:00 -
Liběšice - Lukavec 2:1 (1:1) 06.05. 13:30 -
Ledvice - Březno 0:2 (0:0) 22.04. 15:00 -
Jiříkov - Vel. Šenov 3:1 (2:0) 01.04. 15:00 -
Libochovice - Čes. Kamenice 3:2 (2:1) 25.03. 15:00 -
Jílové - Libochovice 5:0 (2:0) 19.11. 13:30 -
Trmice - H.Podluží 3:2 (1:1) 22.10. 10:30 -
Černovice - Kryry 3:2 (0:0) 15.10. 12:30 -
Jiříkov - Chuderov 2:4 (1:3) 08.10. 12:30 -
Bř. Chomutov - Vilémov 5:2 (1:2) 24.09. 13:00 -
H.Podluží - Chlumec 2:4 (1:3) 18.09. 15:00