20.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2016-2017

--

43. J. Nepovím , 73. K. Knop - 15. P. Vacek
0

Hosté sice vedli, o třech bodech pro domácí rozhodl veterán Karel Knop.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Lukavec vedení nepojistil

Liběšice doma přivítaly Lukavec. Favoritem byl domácí celek, který je na tom v tabulce lépe. Hosté se navíc na jaře neskutečně trápí v koncovce. Na podzim Liběšice vyhrály v Lukavci 2:1.

Tentokráte začali lépe hosté, v 15. minutě se z voleje do míče opřel Patrik Vacek, Lukáš Koryťák na jeho pokus nestačil - 0:1. Ten samý hráč se ocitl v prvním poločase ještě ve dvou situacích. Nejprve přeloboval brankáře, ale i domácí branku. V další šanci jen těsně minul.

Ve 43. minutě Liběšice vyrovnaly. Po autovém vhazování se k míči dostal domácí kapitán Jaroslav Nepovím, který krásnou ranou (zhruba z 30 metrů) vymetl šibenice - 1:1.

Rozhodl střídající veterán

Po změně stran se hrál vyrovnaný fotbal, šance byly prakticky na obou stranách. Rozhodnutí padlo v 73. minutě, trefil se nejstarší hráč na hřišti. Střídající Karel Knop se po závaru před brankou trefil v pololeže, míč zapadl k tyčce - 2:1.

Lukavec mohl vyrovnat, krásná střela obránce Tomáše Engla ale branku jen těsně minula.

Liběšice tak v tabulce drží páté místo, v dalším kole doma hostí rozjeté České Kopisty. Lukavec je jedenáctý, o víkendu doma přivítá Dubí.

SK Liběšice
Marek Čermák, trenér SK Liběšice: "Vyrovnané a bojovné utkání. Měli jsme asi více šancí a byli v té koncovce š'tastnější."

SK Lukavec
Ctirad Udatný, hrající trenér SK Lukavec: "Je to pořád dokola. Dostaneme se do vedení a máme další šance. Ty neproměníme a soupeř těsně před poločasem vyrovná. Pak to bylo nahoru dolů, LIběšice se štěstím daly druhou branku. Nedaří se nám stále v koncovce."