ŠKARDA Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Křimice - Tlumačov 4:0 (3:0) 20.04. 17:00 -
Křelovice - Třemošná 0:6 (0:5) 13.04. 16:30 -
Žihle - Úlice 5:2 (1:1) 06.04. 16:00 -
Kralovice - Bolevec 2:2 (1:0) 06.04. 10:15 -
Heřmanova Huť - Třemošná 2:1 (0:1) 30.03. 15:00 -
Zbiroh - Plasy 5:1 (2:0) 04.11. 14:00 -
Bezvěrov - Hunčice 5:1 (4:0) 28.10. 14:30 -
Horš. Týn - Koloveč 1:1 (0:1) 22.10. 15:00 -
Úněšov - Mýto B 5:0 (3:0) 14.10. 16:00 -
Heřmanova Huť - Trnová 3:1 (1:1) 07.10. 16:00 -
Košutka - Zruč 0:0 (0:0) 23.09. 12:30 -
Kralovice - Sušice 4:2 (2:2) 16.09. 10:15 -
Chlumčany - Tlumačov 6:1 (3:0) 03.09. 17:30 -
Heřmanova Huť - Blatnice 4:5 (2:4) 02.09. 17:00 -
Tlumačov - Malesice 1:2 (1:0) 12.08. 14:00 -
Horš. Týn - Luby 2:1 (1:0) 05.08. 15:00 -
Bolevec - Křimice 4:2 (2:1) 10.06. 14:00 -
H. Bříza B - Křelovice 5:2 (1:1) 04.06. 17:00 -
Ch. Újezd - Klenčí 2:4 (1:0) 03.06. 18:00 -
Zruč - Tlumačov 1:1 (1:0) 20.05. 14:00 -
Chlumčany - Mochtín 3:0 (3:0) 14.05. 17:00 -
Planá - Meclov 2:2 (2:1) 01.04. 16:30 -
Chotíkov - Radnice 3:2 (2:2) 25.03. 15:00 -
Dl. Újezd - Křimice 1:2 (0:0) 18.03. 11:00 -
Luby - Mochtín 3:0 (1:0) 04.03. 14:30 -
Kralovice - Mochtín 5:2 (2:1) 12.11. 10:15 -
Mrákov - Chodov 0:0 (0:0) 30.10. 14:30 -
Heřmanova Huť - Křelovice 3:2 (0:1) 15.10. 15:30 -
Ledce - St. Plzenec 2:6 (2:4) 01.10. 16:00 -
Malesice - Mochtín 5:2 (3:2) 25.09. 16:00 -
Zbůch - Dobříč 6:2 (2:2) 24.09. 16:30 -
Zbůch B - Hadačka 3:6 (1:2) 24.09. 13:30 -
Mladotice - Mýto B 2:0 (1:0) 17.09. 16:30 -
Losiná - Horažďovice 3:4 (2:3) 10.09. 17:00 -
Slovan Plzeň - Příkosice 8:0 (2:0) 27.08. 17:30 -
Košutka - Žákava 5:4 (2:1) 18.06. 15:00 -
Raková - Slovan Plzeň 0:6 (0:2) 17.06. 18:00 -
Kdyně - Krchleby 0:1p. (0:0) 12.06. 17:00 -
Slovan Plzeň - Vejprnice B 3:1 (2:1) 14.05. 17:30 -
Blovice - Štěnovice 4:0 (3:0) 30.04. 15:00 -
Horažďovice - Robstav B 0:2 (0:0) 24.04. 17:00 -
Křimice - Kralovice 3:2p. (1:1) 10.04. 16:30 -
Kdyně - Planá 3:0 (3:0) 09.04. 16:30 -
Chlumčany - Chotěšov 3:2p. (1:2) 03.04. 16:30 -
Chotěšov - Vrhaveč 1:0 (0:0) 26.03. 15:00 -
Stod - Hradec 1:4 (0:1) 26.03. 11:00 -
Kralovice - Kaznějov 2:1p. (0:0) 19.03. 10:15 -
Chodov - Meclov 5:1 (3:1) 20.11. 13:00 -
Vrhaveč - Chotěšov 0:2 (0:0) 30.10. 15:30 -
Kdyně - Klenčí 2:0 (0:0) 23.10. 15:30