11.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2023-2024

8. O. Matoušek , 19. T. Adamický , 20. G. Hauca , 21. T. Adamický , 72. T. Moravec (p.) - 58. J. Voith (p.)
11

Krátký report a fotografie ze zápasu zaslala Andrea Váchová, děkujeme.

Popis zápasu od Andrey Váchové:

Už v 8. minutě dával první gól Ondra Matoušek. V 19. minutě dával gól Tomáš Adamický a hned o minutu později si další gól do tabulky připisuje Gabi Gabriel. A hned ve 21.minutě si další branku připsal Tomáš Adamický. Do šaten se tak odcházelo za stavu 4:0.

Druhý poločas se k naší bráně soupeř přiblížil. Po faulu na jejich hráče se kopala na naší bránu penalta, která pro soupeře byla úspěšná. Tím ale snaha soupeře skončila a klukům opět začala patřit celá hra. Většinu našich šancí jsme ale neproměnili. Ale přeci jen ke konci zápasu (72. minuta) kopaná penalta Tomáš Moravec skončila krásně umístěná v soupeřovo bráně.