O POHÁR MĚSTA OPAVY - SEMIFINÁLE

0

Po dnešku už budeme znát finalisty soutěže.

SK Moravan Oldřišov - FK Darkovičky 4:2 (1:1)

Branky: 14. Bořucký, 63. Brunclík, 77. Bořucký, 85. Samek - 45. Bochňák, 48. Varga (penalta)

Počet diváků: 65

Žluté karty: Droppa - Rzidky

Rozhodčí: Hladík - Piroš, Galdia

Sestava Oldřišov: Anděl - V. Jadrný, Droppa, Ulička (66. Bechný), Pusch, Kurka, M. Jadrný, Pavlíček, Hartoš (56. Pfleger), Brunclík, Bořucký

Sestava Darkovičky: Varga - Lampart, Patrik Adamčík, Bochňák (69. Kubala), Ender (79. Hruška), Jac, Rzidky, Schebestik, Ondič (79. Petr Adamčík), Felgenträger, Lomozník

TJ Spartak Budišov n. B. - TJ Sokol Velké Heraltice 3:1 (1:0)

Do zápasu vstoupil Budišov aktivněji. Přesto paradoxně mohly jít de vedení Velké heraltice, ale gólman Kráse jejich střelu chytá. Ve 14. minutě zakončuje domácí Roman Modelský hlavou, ale brankář Šmajstrla je pozorný. O dvě minuty později utekl hostujícím bekům Pizur a chladnokrevně zakončil - 1:0. Ve 21. minutě nadějný trestný kop Pizura jen těsně míjí tyčku heraltické svatyně. O pět minut později na druhé straně Adam Rolný si vylámal zuby na brakáři Krásovi. V poslední šanci prvního dějství se ocitá Martin Pražák, ale jeho střela se pouze seznámila s břevnem. Ve druhém pločase se prostřídalo. Po hodině hry zakončoval po krásné kombinační akci Roman Modelský a Budišov vedl 2:0. V 66. minutě se marně pokoušel budišovský Filip Pražák přelobovat skoro dvoumetrového Šmajtsrlu. V 76. minutě vybídl Filip Pražák ke skórování Vondrouše a ten nabídku využil a vymetl šibenici - 3:0. Od 80. minuty začal supeř nakopávat míče a Budišov hrozil hlavně z brejků, které ale nevyužil. Šest minut před koncem se Heralticím povedlo snížit Piatkevičem - 3:1. V 87. minutě ještě mohli domácí skóre navýšit, ale Čonka s Levákem nájezd dva na brankáře nevyřešili správně. Pak už se jen zápas dohrával a Budišov se mohl radovat z postupu do jarního finále, kde změří síly s Oldřišovem.

Branky: 16. Pizur, 63. R. Modelský, 77. Vondrouš - 85. Piatkevič