Stěbořice změřily síly s nováčkem 1. A třídy ze Slavkova

0

Utkání nám zhodnotil jejich lodivod Milan Hanslík, který i přes prohru řekl, že mu utkání dost přineslo.

Sokol Slavkov:TJ Sokol Stěbořice 5:2 (1:1)

Nováček 1. A třídy ze Slavkova si pozval k prvnímu přípravnému zápasu tradičního účastníka okresního přeboru ze Stěbořic. První půle byla vyrovnaná z obou stran. Do vedení šel Slavkov, ale Stěbořice dokázaly srovnat, když Martin Fiedler vyslal do samostatné akce Krále, který byl neomylný. Po nuceném vystřídání po půli došly Stěbořicím síly, čehož Slavko náležitě využil a svému spupeži odskočil na rozdíl čtyř branek. Poslední slovo v zápase patřilo hostům, když přímo z rohového kopu snižoval na konečných 5:2 Jakub Fiedler.

Branky Stěbořice: Král, J. Fiedler

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.