0
V sobotu sehráli divizní fotbalisté SK Rakovník další přípravné utkání, ve kterém na umělé trávě TJ Tatran Rakovník hostili TJ Tuchlovice. Kladenští sice šli po hodině hry do vedení, ale závěr patřil hráčům SKR, kteří zápas dotáhli do vítězného konce.

SK Rakovník - AFK Tuchlovice 2:1 (0:0)

Branky: Kýzl, Čech - Jiránek.

První velká šance přišla hned po pár minutách, když se jeden z tuchlovických hráčů ocitl tváří v tvář Peškovi, který jej ale ve stoprocentní šanci vychytal. Poté se dostávali do šancí i hráči SKR, ale na druhé straně chytající Pospíšil měl také svůj den. Konec poločasu se blížil a skóre mohl změnit ještě rakovnický Pucholt, jeho lob ale neměl potřebné parametry, a tak se šlo do druhé půle za nerozhodného stavu.

Druhý poločas přinesl v obou sestavách pár změn. Povedené střídání měl nejprve trenér Příhoda, když nasadil exrakovnického Jiránka, který byl zanedlouho na konci pohledné akce a poslal svůj tým přesným zakončením do vedení - 0:1.

Na druhé straně dostal důvěru od trenéra Šímy Petr "Zlatan" Kýzl, který zařídil vyrovnání, když jeho střelu ve vápně lehce tečoval bránící hráč a Pospíšil tak na míč nedosáhl - 1:1. Postupem času tempo hry trochu upadlo, ale hrstka příchozích diváků v mrazivém počasí viděla ještě jeden gól a to z kopačky rakovnického Čecha, který svou trefou zařídil výhru divizního celku - 2:1.

"V prvním poločase jsme měli šance, ale ne a ne to tam padnout. Ve druhé půli jako první rozvlnil síť Kuba Jiránek, ze kterého jsme si na SK dělali srandu, ať to raději háže rukama no a teď nám dá gól (smích). My jsme ale odpověděli dvěma přesnými zásahy a zápas v nepěkném počasí nakonec vyhráli," řekl k zápasu brankář rakovnického SK Tomáš Pešek.

Štítky

Přátelské utkání Divize A Středočeský | Krajský přebor SK Rakovník AFK Tuchlovice

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.