--

Lovosice po výhře 8:1 ztrácí na lídra jen dva body!

64. M. Bohdan , 81. M. Keller - 9. M. Faust , 10. D. Egrt , 19. D. Egrt , 39. J. Králík , 53. M. Obrtlík , 56. T. Bubeníček , 74. D. Egrt , 81. T. Hrdý
0

To byl koncert skupiny FK Lovosice! Poločas 4:0, konečný stav - 8:1 pro lovosické fotbalisty, kteří se tak mohou radovat z důležitého vítězství! První Brozany totiž nezvládly sobotní zápas s Novým Strašecím a díky jejich zaváhání druhé Lovosice stáhly náskok v tabulce na pouhé dva body. Za týden už severočeští fotbalisté mohou vést tabulku! Musí však porazit Horní Měcholupy a doufat, že brozanští zaváhají na domácí půdě s Novým Borem. Hattrickem se v utkání blýsknul Denis Egrt!

FK Litol
Roman Šemberk, sekretář domácích: "To se snad ani nedá hodnotit. Byly to samé individuální a školácké chyby hráčů, polovinu branek jsme si dali sami. A proti takovému soupeři, jakým jsou Lovosice, se výsledek 0:4 po poločase opravdu nedá dohnat."