14.kolo, Středočeský | Kladno | III. třída sk. B, 2015-2016

--

10. O. Holub , 24. M. Halík , 63. M. Halík - 78. J. Maršoun (p.)
0

První poločas v režii hostů

V první půli se toho moc zajímavého neodehrálo. Fotbal komplikoval špatný terén, který nevyhovoval ani jednomu z dnešních soupeří. Lépe se s tím v prvním poločase popasovali domácí a dostávali se více do hry. Nakopávanými balóny přehrávali hosty a tlačili se do zakončení. Jenže jak to tak bývá, tak první udeřili hosté a to ve 44. minutě, když hostujícíc Machuta rozvlnil síť v brance domácích a stanovil tak poločasový výsledek na 0:1.

Domácí si zbytek zápasu pohlídali

Ve druhé půli byli opět aktivnější domácí, ale bez gólového efektu. Ne a ne žádnou z vytvořených šancí využít. Hosté také hrozili, ale ztroskotali na výborně chytajícím brankáři domácích. Domácí si kolem 70. minuty vytvořilo velký tlak a po sérii rohů i více šancí, ale ani jednu z nich neproměnili ve vyrovnávací branku. V 75. minutě byl vyloučený domácí Fujdiar a nutno podotknout, že oprávněně. Tudíž domácí dohrávali v 10ti. Poté se hrálo spíš uprostřed hrací plochy, kdy docházelo k častým soubojům. To je ale jakoby nakoplo a o 4 minuty později se jim podařilo vyrovnat na 1:1, když se prosadil Vančata. Domácí to nabudilo a snažili se strhnout vedení na svoji stranu. Zapomněli ovšem na zadní vrátka a hosté po brejku v 86. minutě překlopiliy misky vah na svoji stranu a zvítězili 2:1.

Koleč
Fujdiar Jaroslav: V dnešním utkání jsme ze sebe vydali všechno a divákům se to muselo líbit. Po vyrovnávací brance jsme se tlačili do zakončení abychom si připsali vítězství a to bylo chybou, měli jsme se spokojit s remízou.

Otvovice
Suchý Václav: Dneska jsme vytěžili z minima maximum a podařilo se nám i se štěstím získat 3 body a připsat si důležité vítězství. V dalším utkání se musíme ještě zlepšit, protože takové štěstí nemůžeme mít stále.

Koleč
M. Pinc [-] - Z. Šulda [-] , L. Denk [-] , L. Melcr [-] - F. Dočekal [-] , J. Dočekal [-] , M. Zaňák [-] , M. Halík [-] - O. Holub [-] , V. Dobeš [-] (78. J. Zatloukal [-] ) , J. Groman [-] (46. A. Pitrof [-] )

Otvovice
M. Petřina [-] - S. Ivanov [-] , P. Wachauf [-] , S. Nikolajenko [-] , Z. Břicháček [-] (80. J. Hoffmann [-] ) - M. Šula [-] , P. Strejček [-] - M. Porazil [-] , J. Maršoun [-] - J. Dresler [-] (46. D. Zima [-] ) , R. Viktora [-]

ŽK: 77. J. Hoffmann .
Hráči zápasu: M. Halík , O. Holub - M. Porazil .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Sandev Viktor - PROCHÁZKA Pavel (N), MAREŠ Lubomír (N).