20.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2015-2016

--

Bezvěrov za hodinu vedl o tři branky, Zbůch již ztrátu nedohnal!

10. T. Petrů , 50. T. Petrů , 61. P. Šulc - 85. D. Lorenc
0

Domácí potvrzují povedené jaro dalším vítězstvím, tentokráte vyzráli na Zbůch a odrazili tak jeho možný atak v tabulce.

Zbůch na podzim Bezvěrov porazil o dvě branky 4:2 a ten se na jaře pomstil stejným rozdílem.  Domácí měli do utkání výborný start a již v desáté minutě udeřili. Kombinaci do vápna zakončil mimo dosah Gründla Tomáš Petrů. Více se toho ale již do první půle co se gólů týče nevešlo a na padesát přítomných fanoušků tak muselo na rozřešení vyčkat až do druhého poločasu.

I v něm jejich barvy rychle udeřily. Tentokráte již po pěti minutách hry dodal na kopačky svých spoluhráčů klid opět Tomáš Petrů. Po hodině hry byl již Bezvěrov ve tříbrankovém trháku. Po pohledném ťukesu se v dobré palebné pozici zjevil Pavel Šulc a doručil balíček na místo určení. Hosté se následně ještě pokusili duel zdramatizovat, ovšem vytěžili pouze jedinou trefu. Po kombinaci a střele z vápna se kulatý nesmysl odrazil na penaltový puntík přesně na nohu Davida Lorence a ten smazal nulu na kontě vstřelených branek. Tímto ale již skóre bylo uzavřeno a domácí potvrzují dobré jaro, jsou již čtyři body za pátým celkem, hosté jsou dvanáctí.

TJ Sázavan Bezvěrov
Sýkorová Eva: „Byli jsme lepší, měli jsme více šancí i štěstí.“

TJ Baník Zbůch
Hrdlička Jan: „Jsem naštvaný. Měli jsme více ze hry, ale soupeř dával góly.“

M. Mareš [-] - V. Hlavatý [-] (77. J. Jakimčuk [-] ) , M. Novák [-] , J. Kubínek [-] (24. P. Bubník [-] ) , J. Šulc [-] , T. Petrů [-] , J. Osvald [-] (79. T. Rešl [-] ) , J. Petrů [-] , P. Šulc [-] , M. Kanát [-] , P. Šulc [-] (81. M. Metlický [-] )

J. Gründl [-] - J. Pavlíček [-] (58. L. Vladař [-] ) , M. Šindelář [-] , A. Prokop [-] , M. Herman [-] , J. Hrdlička [-] , F. Paum [-] , T. Bártek [-] , M. Netušil [-] , J. Jirka [-] , D. Lorenc [-]

ŽK: 70. J. Petrů .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: ŠIMEK František - RADA Jaroslav (N), SPILLER Richard (N).