17.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Dolní Bělá pěti góly ve druhé půli opanovala Kozolupy!

0

Domácí zcela nezvládli duel proti poslednímu celku tabulky a nezvládnutým durhým poločasem se body stěhují do Dolní Bělé!

Domácí zvládli na podzim po poločase 0:2 v Dolní Bělé zápas otočit na 3:2 ve svůj prospěch, ta se však dnes pomstila a to ve velkém stylu. Ale pojďme popořadě. V jednadvacáté minutě se prvně měnilo skóre. Michal Bernášek si doběhl dlouhý balón až k rohovému praporku, namířil si to k bráně a obloučkem do vzdálenějšího růžku přehodil vyběhnutého Sandru. Kozolupy odpověděly za nedlouho poté. Míč si zhruba na dvaceti metrech připravil Jakub Čech a povedenou ranou srovnal střelecký výčet prvního poločasu. Necelá stovka fanoušků, která si při sobotním podvečeru našla cesta na stadion, tak jen o přestávce nervózně odhadovala, jak duel dopadne.

Hned zkraje druhé půle se domácí dožadovali penalty, jenže píšťalka sudího Kořana zůstala němá a prakticky z protiútoku udeřili naopak hosté. Pešička vyslal Tomáše Buška do úniku se spoluhráčem na osamoceného gólmana a hostující fotbalista po kličce zakončil do prázdné. V sedmdesáté minutě pak během necelých sto dvacet vteřin dvakrát udeřil, a hattrick zkompletoval, Michal Bernášek. Obě akce byly velice podobné, trhl se ze strany do středu a střeleckou pozici využil k rozvlnění sítě. Domácí navíc museli dohrávat o deseti, když, jak říká zápis, za úmyslné udeření soupeře rukou v přerušené hře do hrudi, putoval rovnou do sprch autor jediné branky Kozolup Jakub Čech. Dolní Bělá si již zápas nekomplikovala, naopak ještě stihla nastřílet půltucet. Nejprve čtvrtou branku v zápas přidal po povedené střele opět Michal Bernášek a střelecký výčet utkání završil Lukáš Kolář po příhře prakticky přes celé hřiště, kdy balón jemně těsně před Sandrou poslal do sítě. Domácí tak nevyužili možnost bodově dotáhnout vedoucí Ledce a Mladotice, hosté naopak pořádně zamotali spodek tabulky.

TJ Sokol Kozolupy
Hucl Jan: „První poločas byl vyrovnaný, pak hru ovlivnil rozhodčí, protože nám neodpískal jasnou penaltu, pak jsme inkasovali z protiútoku a následovalo necitlivé vyloučení. Mužstvo poté rezignovalo a hosté zcela zaslouženě vyhráli.“

TJ Sokol Dolní Bělá
Matoušík Lukáš: „O začátku jsem byl aktivnější a lepší, ale nevedlo to ke gólu. Pak jsme potrestali jejich nesmyslné vyloučení a zdárně zápas dotáhli k vítězství.“

J. Sandru [-] - R. Tauš [-] (13. V. Kovář [-] ) , P. Hausdorf [-] , M. Mráz [-] , M. Frič [-] - V. Tulačka [-] , V. Tugui [-] , P. Macher [-] (68. J. Rajčáni [-] ) , V. Sláma [-] - J. Čech [-] , P. Tejc [-] -

M. Kraus [-] - O. Sýba [-] , L. Pešička [-] , J. Volf [-] , J. Koudela [-] - P. Kaprál [-] (75. L. Matoušík [-] ) , L. Pešička [-] , M. Michal [-] (80. M. Dobrý [-] ) , T. Bušek [-] - J. Turjanica [-] (56. L. Kolář [-] ) , M. Bernášek [-] -

ŽK: 30. P. Hausdorf , 81. M. Frič . ČK: 70. J. Čech .
Počet diváků: 75. Rozhodčí: KOŘAN Josef - DAVÍDEK Tomáš (N), PECHÁT Jan (N).