15.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2015-2016

--

Křelovice i ve druhém jarním utkání sestřelily soupeře čtyřmi góly!

32. J. Gengel , 45. V. Tyr , 54. V. Tyr , 90. J. Zeman - 49. M. Kuna
0

Domácím se zatím vstup do jarní části daří, při skóre 8:1 se poradili s oběma svými soky.

Domácí vstoupili do jara jasnou výhrou v Dolní Bělé, hosté v penaltách skolily Bezvěrov. V prvním vzájemném měření sil na podzim Líně uspěly 1:0 a domácí tak prahli po odvetě. K té nakročili po půl hodině hry. Po standartní situaci se nejvýše do vzduchu vynesl Jiří Gengel a hlavičkou rozvlnil síť. Když už se zdálo, že výsledek vydrží až do přestávky, zapsal se na listinu střelců i Václav Tyr a poslal svůj tým do trháku. Na sedmdesát přítomných fanoušků tak mohlo být spokojeno.

Jenže Baník rozhodně nehodlal skládat zbraně a zkraje druhé půle snížil. Čechura sice poslal penaltu do břevna, dorážející Marek Kuna ale již duel zdramatizoval. Za dalších pět minut ovšem domácí měli svůj pohodlný náskok zpět. Václav Tyr se krásně opřel do volného přímého kopu a nasměroval kulatý nesmysl přesně k tyči. V samotném závěru utkání ještě po samostatné akci úspěšně vystřelil Josef Zeman a určil tak konečný výsledek. Křelovice z tohoto duelu vytěžily všechny body a v tabulce se na svého soupeře dotáhly.

TJ Jiskra Křelovice
Blažek Tomáš: „Zápas Tabačka a Rabady. Utkání probíhalo nahoru - dolů, ale na šance jsme měli značnou převahu. A zaslouženě jsme vyhráli.“

TJ Baník Líně
Aschenbrenner Petr: „Domácí byli lepší, o poločase vedli 2:0. Ve druhé půli jsme se zlepšili, ale po snížení jsme si nechali dát na tři jedna a v závěru již soupeř jen navýšil. Domácí byli fotbalovější, nějak se nám delší dobu nedaří.“

M. Bartoš [-] - P. Vacín [-] (86. J. Gruber [-] ) , L. Kyprý [-] , Z. Tabaček [-] , P. Rabada [-] , J. Zeman [-] , J. Gengel [-] (46. K. Bican [-] ) , V. Tyr [-] , M. Košan [-] , T. Blažek [-] , M. Blažek [-]

R. Anders [-] - J. Mašek [-] , J. Antoš [-] (50. T. Junk [-] ) , M. Kuna [-] , J. Tycar [-] , M. Šluk [-] , D. Čechura [-] , L. Toth [-] , O. Mašek [-] (70. D. Dudík [-] ) , P. Staškovič [-] , T. Šoul [-]

ŽK: 31. V. Tyr - 31. J. Antoš .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: KRATOCHVÍL Václav - HÁJEK Karel (N), TOPTEJ Emil (N).