14.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2015-2016

--

Mladotice se vydaly stíhat Vejprnice šesti góly!

20. O. Krofta , 32. O. Jánský , 59. T. Randa , 68. T. Kučera , 76. D. Hynek , 79. O. Krofta
0

Stříbrný tým po podzimu i ve druhém vzájemném měření sil s pátými Nečtinami bral všechny body, po úvodní přestřelce 4:3 nyní na svém hřišti dominoval 6:0.

Domácí po podzimu ztráceli jednu výhru na vedoucí Vejprnice, ale hned úvodní kolo jara jim do cesty přihrálo těžkého soupeře - páté Nečtiny. Po vyrovnaném úvodu a oboustranném oťukávání předvedly Mladotice kombinaci až do vápna soupeře, kterou zakončil Otakar Krofta a poslal své barvy do vedení. Uklidňující druhou trefu vystřelil po příhře do šestnáctky Ondřej Jánský a během necelé čtvrt hodinky hry tak Sokol připravil pro hosty dva tvrdé direkty. Více se již do první půle nevešlo a na padesát přítomných fanoušků mohlo jen diskutovat, jak duel dopadne.

Odpověď jim dal po hodině hry Tomáš Randa, který zakončil další povedenou kombinaci. Brzy se podobně zapsal na listinu střelců i Tomáš Kučera a s Nečtinami to začalo vypadat zle. Jenže domácí byli k nezastavení. Další rychlý ťukes zakončil střídající Dušan Hynek, který byl na hřišti zhruba deset minut. Půltucet a tím i finální podobu výsledku nakonec vystřelil ten, který vše začal - Otakar Krofta. Mladotice tedy v utkání dvou týmů z popředí tabulky nezaváhaly.

TJ Sokol Mladotice
Kučera Zdeněk: „První půle byla vyrovnaná, pak už bylo rozhodnuto a přehrávali jsme je.“

TJ Nečtiny
Polívka Václav: „Domácí zaslouženě vyhráli, my v ničem nestíhali a musíme se zamyslet nad dalším utkáním a tohle hodit za hlavu.“

P. Koudele [-] - R. Kučera [-] , T. Kučera [-] , V. Šiml [-] , P. Berka [-] (80. V. Sebránek [-] ) - F. Krofta [-] , O. Krofta [-] , O. Šiml [-] , T. Randa [-] - P. Novotný [-] (65. D. Hynek [-] ) , O. Jánský [-] (46. P. Krejčí [-] ) -

TJ Nečtiny
S. Arnet [-] - Z. Bittermann [-] , F. Socha [-] , M. Alexi [-] , V. Kotlaba [-] , J. Kamínek [-] (67. V. Šedivec [-] ) , M. Hlous [-] , L. Lejsek [-] , V. Polívka [-] , L. Brada [-] , O. Plic [-]

ŽK: 25. T. Randa - 5. F. Socha .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: CHEJLAVA Petr - HAUZNER Jiří (N), ARNET Stanislav (N).