21.kolo, Středočeský | Kolín | III. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Roman Fouček rozhodl o bodovém zisku Čechie

0

Vyrovnané utkání viděli diváci v Kozojedech, kde hostovala tuklatská Čechie. Když už se diváci těšili na penaltový rozstřel, Roman Fouček minutu před koncem vstřelil jediný a rozhodující gól.

Neurovnaná hra na těžkém terénu

Hosté přijeli na hřiště Kozojed jen s jedenácti hráči a mají velký problém s docházkou, což u pátého týmu tabulky může jen překvapovat. V prvním poločase byl k vidění rozháraný fotbal, hostům se nic nedařilo a vytvořené šance domácích likvidoval výborný Pazdera v brance hostů. Diváci se tak branky nedočkali a mohli se těšit alespoň na přestávkové občerstvení. Ke kvalitě hry navíc nepřispíval ani těžký terén, ani vítr, který stáčel míče do různých stran. ráči odcházeli do kabin a všichni byli zvědaví, s jakými taktikami vyrukují do druhého dějství. Například otázka "jak překonat Pazderu?" mohla trápit domácího kouče...

Rozhodnutí minutu před koncem

Obraz hry se nezměnil ani po přestávce. Kozojedy se stále více tlačily před branku Pazdery, ale ten byl jako neprostupná zeď. Ale domácí hráči ve snaze rozhodnout zápas zapomínali na zadní vrátka a minutu před koncem po rychlém brejku rozhodl o třech bodech pro hostující tým Roman Fouček - 0:1. Domácí tým tak čeká ještě velká šichta, jak nasbírat potřebný počet bodů k jistotě záchrany a pokud se vezme v potaz jejich relativně těžký los, tak mohou této porážky nakonec litovat. Tuklaty si stále drží s dobrým náskokem pátou příčku tabulky, ale jejich cílem bylo poskočit alespoň o jednu příčku výše.

Čechie Tuklaty
Roman Nešpor, trenér: Dokud budou někteří naši hráči dávat přednost ostatním koníčkům, nikdy nebudeme moc pracovat tak, jak by se mělo pracovat a sestavu nikdy neustálíme. Na druhou stranu, vše špatné je pro něco dobré a my již nyní víme, kdo má skutečný zájem hrát. K tomuto zápasu asi není moc co dodat, úroveň byla špatná, těžký terén, špatný výkon, opět tragická docházka,...

TJ Sokol Kozojedy
T. Novák [-] - T. Künzel [-] (74. J. Novák [-] ) , D. Kopecký [-] (72. P. Pokorný [-] ) , D. Hruška [-] , L. Mučka [-] , M. Šimon [-] , L. Beneš [-] , T. Rezdovič [-] , D. Georgiev [-] , T. Čadina [-] , J. Novotný [-]

J. Pazdera [-] - D. Pacovský [-] , J. Vyhnal [-] , D. Jambor [-] , R. Fouček [-] , P. Jambor [-] , J. Halgaš [-] , D. Binder [-] , V. Procházka [-] , R. Nešpor [-] , D. Procházka [-]

ŽK: 65. P. Jambor , 89. D. Jambor .
Hráči zápasu: J. Pazdera , D. Pacovský .
Počet diváků: 65. Rozhodčí: PIKNER Roman - SVĚTLÍK Josef (N), PAZDERA Josef (N).