23.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Skalice ukradla Polici penalty

0

Dnes o lepší umístění hráli domácí, kdežto hosté zase o jistotu záchrany. Skalici to venku moc nejde, ale dnešní zápas byl opačného rázu, byť se na výsledné dva body museli pořádně nadřít...

Remízová půle

První půle byla vyrovnaná jak v brankách, tak ve hře samotné. Již v 7. minutě ovšem načnul gólový účet Pavel Heřmánek a domácí byli na konci. Hosté měli také své šance, ale dlouho je nemohli přetavit ve vyrovnávací branku. Ta přišla až ve 30. minutě a postaral se o ní Jakub Kohout, který ještě před koncem poločasu dokázal vstřelit důležitou vyrovnávací branku. To bylo víceméně vše a do šaten se odešlo za stavu 1:1. To hlavní přišlo za patnáct minut pauzy...

Musely rozhodovat penalty

Ve druhé půli byli domácí zase o něco lepší a potvrdili to v 73. minutě, kdy se nemýlil Miroslav Flieger a domácí byli opět ve vedení. Poté se ovšem domácí brankář zranil a musel být vystřídán. Pár minut poté hosté srovnali, zase. Karel Mráka byl tím, kdo v 83. minutě zklamal domácí hráče i fanoušky, protože vzhledemk k povaze zbytku utkání bylo jasné, že se nejspíše půjde do penalt, byť to ještě každý z celků několikrát zkusil, co se alespoň náznaku nějaké té šance týče. V 90. minutě ještě červená pro Věcheta, ale to už se téměř šlo do penalt. Ty ovládli hosté v poměru 2:4 a slaví výhru v celkovém znění 2:3.

TJ Sokol Horní Police
Miloš Šamša (vedoucí Police): Věřili jsme, že vyhrajeme, protože Skalice minulý týden prohrála a to navíc doma. Bod máme nakonec jen jeden a ještě ke všemu jsme prohráli. Určitě vypíchnu Fliegera a Vágnera, protože dnes byli od nás nejlepšími hráči.

P. Jánský [-] (83. D. Kalina [-] ) - R. Kubaš [-] , M. Flieger [-] , L. Šamša [-] , P. Věchet [-] , M. Vágner [-] - T. Benda [-] , S. Kadlec [-] , P. Heřmánek [-] - D. Kalina [-] (51. P. Nývlt [-] ) , M. Bizoň [-] (68. M. Bizoň [-] )