23.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Valtinov se sešel a doma Bukovany porazil

0

Bukovany ještě stále bojují o postup a tak výhra na půdě Valtinova, což je tým z konce tabulky, byla určitě na programu dne. Proti stál ovšem skvěle přichystaný tým domácích, který poněkud překvapil a vyprovodil hosty třemi góly...

Valtinov ve vedení

Tak či onak, domácí školili hlavně v produktivitě. Bukovany je víceméně sevřeli a tlačili se k pořádnému zakončení, které neneslo ovoce v podobě gólů. Z brejku se pak dokázal prosadit Jakub Pýcha a posílal domácí do nejtěsnějšího vedení a to ve 26. minutě. To jaksi hosty zaskočilo a už vůbec si nevěřili v zakončení. Poločas se poté spíše už jen doplácal, neboť nemohoucí Bukovany nedokázali srovnat, natož jít do vedení a domácí si vše bezpečně pohlídali. Půle tedy 1:0.

Obrat se nekonal

Opět ta samá písnička, jako v půli předešlé. Valtinov nebyl na míči lepší a díky kvalitnímu gólmanovi dokázal udržet čisté konto. Bukovany si totiž konečně začali vytvářet pořádné šance, ale opět, k brankám to nevedlo. Naopak, v 60. minutě se do statistik zaznamenal Zdeněk Ptáček, který zase využil nabídnuté brejkové šance a dopravil míč do brány. V 77. minutě sice Bukovany snížili, když se konečně prosadil nějaký hráč hostů, po vypjatém oblehání, konkrétně Ptáček Ladislav a zdramatizoval závěr utkání. Ten ale nakonec potvrdil pro domácí Ptáček, který druhou brankou v 90. minutě potvrdil vítězství Valtinova 3:1.

TJ Slavoj Velký Valtinov
Petr Chmelař (vedoucí Valtinova): Báli jsme se toho, protože jsou třetí a nám jde fakticky o sestup. Díky bohu, že Stružnice prohrála a my tak ještě stále žijeme. Za hráče utkání musím vypíchnout Ptáčka za ty dva důležité góly a Jakuba Vimera, který se též prezentoval dobrou hrou. Určitě nás podržel také gólman Kudláček.

J. Vimer [-] - T. Kudláček [-] , J. Zelený [-] , O. Wágner [-] - L. Novák [-] , L. Doubek [-] , Z. Ptáček [-] , J. Pýcha [-] - F. Čermák [-] - F. Sucharda [-] , M. Pýcha [-]