20.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Valtinov doma obral Kamenici o dva body

0

Valtinov se nachází na samotném dnu tabulky a výhra tak rozhodně připadala v úvahu. Ovšem proti prvnímu v tabulce? Proč ne, byť domácí soupeře udolali až na penalty...

Kamenice ve vedení

Hosté přijeli se slepenou sestavou a naopak domácí byli v plné síle, což znamenalo zajímavé utkání. Hosté byli v první půli jasně lepší a domácí k ničemu pořádnému ani nepustili. Ve 20. minutě se prosadil Maxim Sedláček a hosté byli ve vedení. Za sedm minut navíc přidali i další branku, kterou měl tentokrát na svědomí Vrána Karel. V prvním poločase jsme již nic dalšího neshlédli a proto se půjdeme podívat na půli druhou, kde se urodilo poměrně vělké překvapení kola. Stav do šatny tedy 0:2 pro Kamenici.

Valtinov otočil utkání

Domácí se ve druhé půli snažili více než v té první a bylo to znát. V 65. minutě si připsali snižující branku na 1:2, kdy se přesně trefil Jan Zelený. Domácí dokonce i vyrovnali. Postaral se o to kapitán Jakub Kovalev v 76. minutě a Kamenice jen kroutila hlavou. Nakonec se muselo jít do penalt, které lépe zvládli domácí hráči v poměru 5:4 a slaví tak senzační výhru nad prvními v tabulce v celkovém znění 3:2. Kamenice ovšem, stejně tak jako domácí, nemění své postavení v lize.

FC Kamenice
Václav Erben (hráč Kamenice): Neočekávali jsme lehký zápas. Soupeř je silný, i když je poslední. Nakonec nás o body připravily naše individuální chyby, které soupeř dokázal potrestat.