14.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Šlágr kola byl dramatický až do samotného konce

0

Je to tak. Zápas celků z druhého a třetího místa samo o sobě vypovídá, že nás čeká jeden z nejlepších střetů sezóny. Nakonec to možná skončilo i trochu překvapivě, ale fakt je ten, že nasazený dnes nebyl nikdo...

Jediný gól vsítili hosté

Utkání začalo s rozvahou u obouch týmů, jenže to netrvalo dlouho. Hosté si sice dokázali vypracovat několik šancí, ale branku z toho vytěžit nedokázali. Jenže hned poté se dokázal zapsat jako první do listiny střelců Gorol Anton, když proměnil svou šanci na 1:0. To se psala minuta 23. Dosud remízový stav tedy zvrátil právě on. Do konce poločasu byly šance víceméně vyrovnané na obou stranách, ovšem další branky jsme se nedočkali. Do šatny se hráči stěhovali za stavu 0:1 pro hosty z Dubice.

Hosté náskok zvýšili, ale domácí nakonec zařídili penalty

Hráči nastoupili a předváděli hru jako v první půli. Opět přišla branka a opět na straně hostů. Prosadil se tentokrát Tomáš Třešňák, hned v 57. minutě druhého poločasu. To už vypadalo slibně a hráči Dubice si zápas drželi. Kontrolovali míč a domácí se, často nakopávanou, nedostávali do žádného většího ohrožení. Nastala ovšem chyba v řádách hostů a toho využili domácí. Na 2:1 snižoval kapitán domácího mužstva Michal Ramík v 81. minutě. Hosté od té chvíle začali být poněkud nervozní a hra se jim začala vymykat z rukou. V 88. minutě přišel moment Daniela Zátky. Převzal balón a ten poslal přímo do šibenice hostů. Na poslední chvíli tak zařídil alespoň remízu 2:2 a šlo se do penalt. Ty nakonec po dramatických pokusech uhráli domácí v konečném výsledku 8:7. Zápas tak ovládli právě oni.

TJ Spartak Dubice
Tomáš Grobarčík (hráč Dubice): Takhle, čekal jsem, že uděláme body, ale také jsem čekal, že Bukovany zahrají tak, jak dnes zahráli. Na tom těžkém terénu jim to vyhovuje a dnes nás nakonec i udolali. Závěr jsme si nedokázali pohlídat.