27.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Brniště doma přejelo Zahrádky

2. P. Stand , 31. P. Luft , 54. M. Kopecký , 64. P. Luft - 19. O. Moravec
0

Brniště patří k těm týmům, kteří doma hrají lépe, než venku. Dnešní soupeř ze Zahrádek se navíc pohybuje ve druhé polovině tabulky a tak je o papírových předpokladech prakticky jasno. Jasno bylo i v samotném utkání...

2:1 pro Brniště

Briště začalo nadmíru aktivně, to když ihned po hvizdu se domácí borci vrhli do útoku a vytvořili si velké množství šancí. Jedna z nich dopadla brankou a to hned ve 2. minutě utkání, kdy se na dvě nahrávky dostal do šance Pavel Stand, míč dorazil do stíě a poslal domácí do vedení. Zase, Brniště útočilo a střílelo, seč mohlo, ale pálili vyloženou šanci za šancí. Netrefili se ani do prázdné brány, natož do brány, kde stál gólman. Poté se hosté dostali do své jediné šance, když si vzal balón Ondřej Moravec v 19. minutě, udělal krásně dva hráče a vystřelil míč k tyči. Srovnáno! Poté se k centru do vápna dostal Pavel Luft ve 31. minutě a nekompromisně zakončil pod břevno. Domácí tedy opět vedli a do šatny už jen odešli za stavu 2:1.

Brniště to již nepustilo

Brniště opět začalo tlačit a další vyhrocený začátek hosté již zvládali hůře a hůře. Brniště dalo z jedné ze šancí břevno, ale branka z toho nebyla. Až v 54. minutě, když si vzal balón Kopecký Michal a vsítil branku na rozdíl dvou branek. Nakonec se ještě prosadil podruhé Pavel Luft, který se zapsal do statistik v 64. minutě. Hosté měli v tomto poločase snad jednu šanci, spíše takovou pološanci, jinak si nedokázali vybojovat nic vážnějšího a proto zaslouženě prohráli v poměru 4:1.

FK Brniště
Milan Trégr (hráč Brniště): Očekávání bylo jasné. Měli jsme jim co vracet, protože minule to nebylo tak jasné jako dnes. Navíc jsme dnes hráli naposledy doma, takže jsme se s naší půdou chtěli rozloučit vítězstvím. Vyšli i nějaké ty branky pro diváky, takže dnes určitě spokojenost. Hráči utkání jsou Petr Gutkais, který na předstoperu zahrál slušně, Michal Kopecký jenž rozdával balón za balónem, podobně jako další hráč utkání Zelenka, který toho dost udělal vepředu.