22.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Šlágr kola pro domácí

60. D. Nečas , 70. J. Suněk , 85. J. Suněk
0

Polevsko se nacházelo pět bodů nad Kunraticemi. Hosté tak určitě měli domácí porazit, pokud by nadále chtěli přemýšlet nad postupovými příčkami. To se nestalo a Polevsko se začíná nebezpečně Kunraticím vzdalovat...

Bez branek

Kunratice na Polevsko dorazily v nekompletní sestavě, což domácím jistě zvyšovalo šance. Průběh poločasu ovšem nasvědčoval tomu, že ono oslabení hostů snad ještě více semknulo k bránění a Polevsko mělo problém s pořádnými šancemi, natož s proměněním branek. Hosté urputně bránili a nadělali tím domácím obrovské problémy, které nakonec dopadly tak, že jsme bohužel za první půli neshlédli žádnou brankou. Především kvůli totální defenzívě hostů se odešlo do šaten za stavu 0:0. To hlavní příšlo po pauze.

Polevsko potvrdilo domácí půdu

Publikum bylo v Polevsku de facto vyprodané a i to domácí trochu svazovalo, neboť se přes defenzívu hostů nemohli prodrat ani v úvodu druhé půle. To platilo, než se k míči dostal Denis Nečas. Ten totiž v 60. minutě posílal svůj tým do vedení a ochozy byly v eufórii. Domácí si totiž v šatně jasně řekli, že budou hrát to, co je zdobí po většinu sezóny, tedy hru s maximálním roztažením do šíře a to nakonec na soupeře také platilo, ostatně jako na většinu soupeřů, s kterými se domácí dosud utkali. Jiří Suněk byl dalším, kdo těžil z dobré hry domácích. V 70. minutě vsítil gól a připsal si i branku druhou a sice v minutě 85. Zápas tak skončil s jasným výsledekem pro domácí Polevsko v konečnm znění 3:0.

FC Polevsko
Jan Ramisch (vedoucí Polevska): Očekávali jsme, že to bude těžký soupeř. Faktem ovšem je, že pokud chceme pomýšlet na postupové příčky, tak bychom měl porážet i ty těžké a silné soupeře, navíc doma před vlastním publikem.