20.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Zahrádky doma neuspěly

0

Na jih od České Lípy přijeli hráči Novin, kteří byli těsně pod Zahrádkami. Hosté si v utkání počínali lépe a ze zápasu si odváží více, než domácí. Zahrádky se dnes v tabulce neposunuly...

Dva góly pro hosty

Noviny začali tak, jak by měly. Ve 22. minutě se o první branku poločasu postaral Jan Jablonský a poslal svůj celek do nejtěsnějšího vedení. To nebylo v poločase vše a my jsme tak mohli spatřit druhou branku na kontě hostů. To byla minuta 44., kdy se k zakončení prodral Břetislav Žaloudek a korigoval do šatny na konečných 0:2 pro hosty.

Potvrzovací branka

Domácí se bohužel s efektivitou nepotkali, byť jistě měli své šance. Naopak to byli hosté, kteří přidávali další branku na svůj účet. V 55. minutě našel okénko v obraně Roman Okénko a dokázal zvýšit náskok svého týmu na 3:0. To bylo ve druhé půli vše a zápas se poté už jen dohrál beze změn za téhož stavu 3:0 pro hosty z Novin. Noviny jsou tak bod nad Zahrádkami.

TJ SOKOL Zahrádky
M. Pavlíček [-] - J. Rous [-] , C. Šaly [-] (63. K. Chladík [-] ) , D. Novotný [-] (75. T. Kádě [-] ) , L. Chladík [-] - J. Petr [-] (46. L. Wencelius [-] ) , J. Klíč [-] , T. Pospíšil [-] , J. Knoflíček [-] - P. Vlach [-] , O. Moravec [-]

TJ Noviny pod Ralskem
T. Jindra [-] - M. Lundák [-] , L. Nedbal [-] , B. Žaloudek [-] , J. Jablonský [-] , J. Sukovatý [-] , M. Novotný [-] , J. Tyll [-] , R. Okénko [-] , K. Moravec [-] , J. Švimberský [-]

Počet diváků: 40. Rozhodčí: Švec Martin - CHLÁDEK David (N), CHVOJKA Martin (N).