18.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Na penalty se radovali domácí

0

Lokotka hostila Zahrádky a v tomto případě tedy šlo o derby. Domácí se po minulé výhře chtěli udržet na vítězné šňůře a doma navíc bylo bodů zapotřebí, pokud nechtějí skončit poslední. To Zahrádky byly v první polovině tabulky a tak karty byly rozdány jsasně...

Poločas za stavu 1:1

Oba celky se hned v úvodu chtěli chopit otěží a lépe se to povedlo hlavně domácímu celku, když hráč Josef Zahrádka zařídil první branku v utkání a sice v 10. minutě poločasu. Hosté věděli, že potřebují rychle srovnat, aby se udrželi na vlně rychlého tempa. To se jim dlouho nedařilo, až když v minutě 41. střílel z pokutového kopu Ondřej Moravec a utkání tak začínalo znovu od začátku. Už se nic zásadního nestalo a za nerozhodného stavu se odešlo do šaten při výsledku 1:1.

Opět branky, ale opět remíza

Zápas se měl v této fázi rozhodnout a to se nestalo. Muselo se jít na penalty, ale to bychom předbíhali. V 74. minutě dostal redku hráč Franco Byrtek a pro domácí bylo zle, navíc když o tři minuty pozdějí skóroval Jan Knoflíček a stav se změnil na vedení Zahrádek 2:1. V 80. minutě ovšem dostal červenou také hostující David Novotný a výhoda hostů byla najednou smazána. V 85. minutě zachraňoval remízu Patrik Černý a bylo jasné, že přijdou penalty. Ty v konečném poměru 5:3 zvládli lépe domácí hráči a berou tak velmi cenné dva body za celkovou výhru 3:2.