17.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Blamáž na půdě Zahrádek

36. P. Vlach - 2. M. Malič , 18. M. Malič , 34. J. Suněk , 40. J. Marušák (p.) , 75. L. Čech , 77. J. Suněk , 80. L. Čech , 83. J. Suněk
0

Domácí si byli jisti, že proti Polesku, což je tým ze čtvrtého místa tabulky, bude každý bod velice složitým úkolem. To se potvrdilo a hosté si slušně zastříleli. Byť domácí podlehli, bylo k vidění alespoň spousty branek, bohužel spíše do sítě domácích...

Poločas 1:4 pro Polevsko

Jak v tomto, tak v poločase druhé jde vlastně jen o kanonádu. Branek bylo skutečně dost. Tu první vsítil hned ve 2. minutě Mare Malič a poskytl tak domácí obraně velice sudenou sprchu. Další branka, minuta 18., Malič Marek podruhé. Ve 34. minutě si branku připsal Jiří Suněk. Na 3:1 snižoval domácí zadák Petr Vlach, ale to hosty neodradilo, ba naopak. Ve 40. minutě završil první půli brankou z penalty Jiří Marušák a bylo již de facto hotovo. Poločas tedy 1:4.

Opět přestřelka, tentokrát jen do jedné sítě

Hosté byli prostě při chuti a dalším gólem v 75. minutě, který měl na svědomí Ladislav Čech, to jen potvrdili. Jiří Suněk si připsal druhý gól a sice v minutě 77. Podruhé se prosadil i Ladislav Čech, který onu branku vsítil v 80. minutě utkání. A na konečný stav už jen přidával Jiří Suněk, který se tak může pyšnit hattrickem. Zápas tedy skončil v jasný prospěch hostů, kteří soupeře hravě zvládli v poměru 8:1. Navíc se postarali o nějvyšší výhru kola.

FC Polevsko
Jan Ramisch (vedoucí Polevska): Věděli jsme moc dobře, že jsme s kvalitou jinde a to se dnes i potvrdilo. Soupeř na nás prostě neměl a my jsme jim dali opravdu hodně branek. Náš herní styl byl o tom, že jsme museli dát rychlé branky, abychom si zbytek utkání pohodlně užili. No a poté už nebylo o co hrát. Zápas jsme zvládli skvěle.