11.kolo, Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , 2015-2016

52. D. Strnad (p.) , 82. P. Jirák
0

V prvním jarním kole Okresního přeboru hostila Malá Skála celek z Radčic.

Průběžná remíza

Malá Skála svého soupeře držela od počátku utkání v tlaku, ale ten se jí nepodařilo proměnit v branku.

Zápas blbec pro domácí

Začátek druhého poločasu vyzněl lépe pro hosty a již v 52. minutě šly Radčice do vedení po pokutovém kopu z kopačky Strnada. Malá Skála otevřela hru, ale branku to opět nepřineslo. Na druhé straně se v 82. minutě dostaly Radčice do protiútoku, který zakončoval Jirák a zpečetil skóre na 0:2. V závěru se sudí Kořínek postaral o drama, když pískl pokutový kop také pro domácí tým, ten ho ovšem nedokázal zužitkovat, a tak se musí oklepat ze smolné porážky.

SK Malá Skála
Lukáš Kopecký (hráč): Laicky nazváno zápas blbec. Náš tým si od začátku vytvořil drtivý tlak a svíral soupeře na jeho polovině, bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku. Soupeř ve druhém poločase využil pokutový kop a náš tým musel hru ještě více otevřít, jenže místo vstřelení branky se Radčice dostali do brejku a svoji druhou střelu na bránu se jim podařilo využít. Že nám dnes není přáno se ukázalo i v 93. minutě kdy se nám nepodařilo proměnit pokutový kop a tak si soupeř překvapivě odváží všechny body.

T. Krause [-] - P. Daníček [-] (46. T. Jarolímek [-] ) , J. Šída [-] , J. Šilhán [-] , J. Šťastný [-] (79. P. Volek [-] ) , J. Pekárek [-] (23. K. Šilhán [-] ) , Z. Kotrba [-] , L. Kopecký [-] , P. Nikodým [-] , T. Novák [-] , Z. Cafourek [-]