23.kolo, Liberecký | Krajský přebor , 2015-2016

--

Chrastava postupuje podle očekávání

5. J. Beneš , 46. D. Sandr , 48. M. Řezka , 82. M. Řezka , 89. M. Řezka
0

Jiskra Mšeno se nachází ve velmi těžké situaci a po poměrně povedeném podzimu, to nyní vypadá na velice těžký závěr soutěže, který rozhodne o jeho setrvání v soutěži.

Mšeno neproměnilo šance a Chrastava na cestě k dalšímu debaklu

Mšeno jelo do Chrastavy s tím, že tam asi body potřebné k záchraně nezíská, přesto šlo do utkání s velkým odhodláním a od začátku velmi dobře bránilo a Chrastava se nemohla dostat do tempa, i když po pěti minutách po přihrávce Studničky skóroval kanonýr Beneš. Ve 24. vyslal Studnička českou uličkou do šance Koubu, který poslal míč do tyče. Hosté měli první možnost ve 28. minutě, ale ze skrumáže minuli.

Benešův hattrick

Podobně jako vstup do první půle, vyšel domácím do té druhé. Abrahám sklepl míč pro Sandra, jehož placírka byla za 2:0. Za dvě minuty na to trefil po centru Michala Rozmajzla přesně Řezka. Po hodině hry proměnil šanci hostující Hartman, ale pomezní rozhodčí po vstřelené brance zvedl praporek, takže branka kvůli údajnému offsidu nebyla uznána. Hlavička mšenského Macháčka šla těsně nad, a tak závěr vyzněl pro domácího Řezku. Ten se nejprve po závaru ve vápně nejlépe zorientoval a po nádherné přihrávce Beneše v 89. zkompletoval střelecký hattrick.

TJ Spartak Chrastava
Michal Řezka (útočník): To utkání určitě nebylo jednoduchý, první poločas to od nás nebylo úplně ono. Trenér to o poločase oživil a myslím, že se mu to povedlo, potom i druhý poločas byl výborný od nás.

L. Zika [-] - F. Henzl [-] , L. Uzel [-] , P. Rozmajzl [-] (72. R. Abrahám [-] ) , K. Žemlička [-] - J. Kouba [-] , M. Rozmajzl [-] , D. Sandr [-] , D. Wolf [-] (46. J. Sochor [-] ) - T. Studnička [-] (46. M. Řezka [-] ) , J. Beneš [-]