20.kolo, Liberecký | Krajský přebor , 2015-2016

--

--

Chrastava si zastřílela v Lomnici

0

Ve 20. kole Libereckého Krajského přeboru Lomnice hostila silného soupeře z Chrastavy. Lomnici se na jaře příliš nedaří a ani proti Chrastavě si nedokázala spravit chuť.

Skvělý start do zápasu předvedla Lomnice

Lomnici se první poločas vydařil. Hosté se sice dostali do vedení Brankou Uzla, ale poté Drahoňovský dvakrát využil nahrávky Drusana a Fedorka a domácí najednou ve 12. minutě nad favoritem vedli 2:1. Ve 25. minutě vyrovnal za hosty Sandr. Na konci poločasu obdržel červenou kartu za faul před pokutovým územím chrastavský Abrahám. byl nařízen i volný přímý kop, ale ten už domácí nedokázali zužitkovat.

Chrastava ničí soupeře i v deseti

Ve druhém poločase hráli hosté i přes oslabení stejně čekali na chyby domácích. Nejdříve ale měli velké příležitosti Drahoňovský i Zboroň, ale bohužel nedali. V 66. se hosté z brejku Studničkou ujali vedení, domácí museli více otevřít hru a hosté je hned dorazili gólem na 2:4. V závěru pak ještě dovršil dalšími góly hattrick chrastavský Beneš a upravil skóre na konečných 2:6.

FC Lomnice nad Popelkou
Zdeněk Baudyš (trenér): Do 60. minuty jsme hráli skvělý zápas, pak nám přece jen došel dech a hosté z brejků rozhodli. Bohužel jsme naivně bránili a dávali nám góly jako přes kopírák. Teď nás čeká důležitých pět kol s celky, se kterými bychom měli bodovat.

J. Jezdinský [-] - D. Drahoňovský [-] , A. Gaubman [-] , J. Fedorko [-] (62. L. Heřmanský [-] ) , M. Hrnčíř [-] (74. J. Šteffan [-] ) , J. Drusan [-] , P. Zboroň [-] , J. Nechanský [-] , Š. Veber [-] , F. Košták [-] , D. Korček [-]