Majda porazila Rapid gólem 2 minuty před koncem

V posledním utkání sezóny jde o to, kdo bude předposlední a kdo 3. od konce.

Sloupárna v Majdacampu neprohrává, Lásenice se již těší na konec sezóny.

Kdo se bude radovat v sobotním odpoledni?

Za report děkuji Láďovi Čurdovi a Petru Bočkovi...

Půle bez šancí i bez gólů

Sobotní zápas mezi domácí Sloupárnou Majdalena a Rapidem Lásenicí vyzněl lépe pro domácí mužstvo.

Hostující Rapid měl opět problém se složením základní sestavy vinou zranění, ale také pracovních povinností.

Hráči Majdaleny byli od začátku lepší.

Ač měli převahu, tak se v prvním poločase nic zajímavého nestalo a do kabin se šlo za stavu 0 - 0.

Největší hrozbou pro obě obrany byly jen rychlé výpady po křídlech.

Brankáři se mohli za slunečného počasí jen opalovat...

Úvod i závěr patřil Majdě

Do druhého poločasu vlítli hráči Sloupárny aktivněji a z první vážnější akce se dočkali zaslouženého vedení.

Ve 49. minutě si po lajně obhodil 2 bránící hráče Rapidu a krásnou střelou z pravé strany zavěsil domácí kanonýr Roman Bezemek - 1:0 !!!

Po inkasované brance se hráči Lásenice vzchopili a začali se více tlačit do zakončení.

Ovšem vše končilo na pozorných obráncích Majdy a dobrého brankáře Čurdy.

Domácí hrozili z brejků, bohužel, žádný nedotáhli do gólového zvýraznění skóre.

A když se z jedné takové akce netrefil ani zkušený Cikán, přišel trest.

Rapid zahrával v 80. minutě rohový kop, na míč si nejvýše vyskočil Honza Kandl a hlavou zavěsil do pravého víka - 1:1 !!!

Zasloužené vyrovnání, ale Majda chtěla v utkání zvítězit.

Zapnula na větší otáčky a přišla sladká odměna.

V 88. minutě utekl po pravé straně Vlasta Bouchal, na jeho přízemní centr si naběhl Sláva Fürst a nekompromisně zavěsil z malého vápna do prázdné brány - 2:1 !!!

Sloupárna vyhrála po zásluze a Lásenici předstihla v tabulce o 3 body...

TJ Sloupárna Majdalena
Ladislav Čurda - manager Sloupárny Majdalena: Tento zápas byl pouze příjemnou povinností před dokopnou. 3 body mě těší , ale předvedená hra nikoliv...

TJ Rapid Lásenice
Petr Boček - neplacená děvečka pro všechno :-): Opět se nám nepodařilo sestavit tým podle představ. Petr Hejl a Sláva Bednář se zranili v minulém zápase, rodinné povinnosti nepustili do hry Rudu Jona. Začali jsme však aktivněji, ale bez efektu. Nevycházely nám centry, i zakončení nestálo za to. Jediným nebezpečným hráčem byl Petr Kodada, ale hlavně pro sebe - při jedné ze střel na konci první půle se mu podařilo kopnout do země tak nešikovně, že musel odstoupit. Tím se naše hra sesypala. Ve druhé půli byla lepší Majda a zaslouženě šla do vedení. My jsme pěkným golem hlavou Honzy Kandla vyrovnali, ale v předposlední minutě jsme dostali branku po nedůrazu ve velkém vápně. Pro nás je konec sezóny velkou úlevou a nyní nastává čas na uzdravování, rekonvalescence, rehabilitace, u někoho sáhnutí do svědomí a hlavně je potřeba sehnat alespoň dva hráče.

L. Čurda [-] - P. Buday [-] , T. Bürger [-] (46. J. Fürst [-] ) , O. Mranica [-] , M. Hamerník [-] - V. Biňovec [-] , R. Bezemek [-] , F. Horník [-] - J. Šustek [-] , V. Cikán [-] - M. Čáp [-]

L. Kodym [-] - J. Keňo [-] , M. Mašát [-] , D. Vacek [-] , J. Kandl [-] - M. Blažek [-] , P. Kodada [-] , P. Boček [-] , J. Demeter [-] - R. Puhlovský [-] , D. Čutka [-]

Hráči zápasu: R. Bezemek - J. Kandl .
Místo: Tráva. Počet diváků: 30. Rozhodčí: HONZÍK René - KOUDELKA Jiří (N), CHODIL Josef (N).