18.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

--

--

INZULTACE !!!! Utkání dvou rozdílných poločasů skončilo smírem... ???? Uvidíme jak rozhodne STK, viz. komentář vedoucího

1

Lodhéřov inkasuje málo branek, ale také jich málo dává.

Plavsko je jak na houpačce.

Udrží brankář Hrubý další čisté konto?

Probudí se konečně kanonýr Bureš?

Tyto otázky budou zodpovězeny po vzájemném utkání...

Zápasový report poskládán z hlášení domácího vedoucího mužstva a také některých nezávislých diváků.

Dále ze Zápisu o utkání, sudí dodal včera. V sobotu nešel systém.

Plavsko jasně lepší...

První poločas byl lepším mužstvem tým z Plavska, kterému to domácí tým dost usnadnil svým nasazením.

Domácí se před svými fanoušky dost trápí a ani tentokrát tomu nebylo jináč.

První vážnější šance přišla po chybě domácího hráče, který špatným zpracováním nahrál hráči Plavska a Petr Vejsada se nemýlil - 0:1 !!!

Lodhéřov sice hraje ve středu hřiště, ale tam se branky nedávají a tak Plavsko udeřilo do poločasu ještě jednou.

Po laxním přístupu domácí obrany k Plaveckému útočníkovi.

Prosadil se Míra Březovják - 0:2 !!!

Již zde se rozcházejí výpovědi se Zápisem o utkání.

V Zápise poločas 1:2, dle očitých svědků 0:2...

V závěru INZULTACE...

Druhý poločas už byl o něčem jiném.

Domácí začínají více běhat a Plavsko přestává stíhat.

Tím i začínají přicházet šance domácích, kteří snižují kapitánem Tomášem Čejnou - 1:2 !!!

Od této chvíle začíná být na hřišti velká převaha domácích, která začíná tlačit Plavsko k jeho brance.

Plavsku postupně dochází síly a je otázkou času, kdy přijde vyrovnání.

Navíc, když byl hostům po druhé žluté kartě vyloučen Johny Heřmánek, mohl někdo z Plavska těžko pomýšlet na udržení vedení.

To přišlo čtvrt hodiny před koncem, kdy se prosadil Martin Razima - 2:2 !!!

Plavsko tahá z posledních sil, domácí mají několik pěkných příležitostí, které nekončí brankou a závěr zápasu se blíží.

Chybí pouhé tři minuty do konce zápasu a začínají se dít věci?

Celý druhý poločas provokoval hostující lajnový sudí domácí diváky, až to jeden nevydržel a ....

Pomezní rozhodčí je údajně napaden divákem,který mu měl dát hlavičku do nosu a přitom byl asi o hlavu menší?

Heřmánek padá na zem, rozhodčí z této situace nic neviděl, ale ukončuje utkání po strkanici, která přišla následně.

TJ Sokol Lodhéřov
František Slavíček - vedoucí týmu: Nevím co se stalo ke konci zápasu, ale Plavsko vždy udělá vše aby získalo body. Když na to není na hřišti, tak to musí jít jinak. Škoda této tečky tohoto zápasu, který si to nezasloužil. Lituji rozhodčího, který jináč podal dobrý výkon,ale musel se tohoto představení Plavska a diváka účasnit.