Mladá krev od Gmündu vyválčila bod...

10. P. Přílepek - 78. J. Mikl (p.)
0

Utkání Plavska s rezervou Lokomotivy slibovalo dobrý fotbal.

Jak napsal náš expert FRANC, bude záležet na tom, kolik pendlů uvolní ternér Áčka a také na tom, jak se sejdou domácí Sokolíci.

Dáváme každému možnost vyjádřit svůj názor. Hodnotit s komentářem může každý registrovaný Úroveň zápasu, Rozhodčího (!!!), Hráče utkání a další, jako hrací plochu, zázemí stadionu a dokonce třeba klobásu a nápoje. Nakonec může každého hráče oznámkovat 1-10, kde 10 je Top.

Terén nahrával domácím...

Vstup do zápasu vyšel lépe domácím, kteří byli ze začátku důraznější a hráči Českých Velenic nevěděli kam dřív skočit.

Úvodního tlaku Sokolíci využili ke vstřelení branky. Ta přišla již v 10. minutě.

Parádní střelu na branku mladičkého Marouška vyslal Pavel Přílepek a domácí se objímali - 1:0 !!!

Rezerva Lokomotivy se těžko vyrovnávala s malým a hrbolatým hřiště a v útoku byla prakticky neškodná.

Ovšem od 30. minuty se obraz hry začal podstatně měnit a kombinační hrou začali mladíci domácí přehrávat.

Bohužel bez gólového efektu a tak se šlo do kabin za vedení Plavska.

K obratu chybělo málo...

Druhé dějství již bylo o bojovnosti a fyzické kondici.

Tyto atributy byly na straně mladíků z Lokomotivy.

V sestavě nastoupilo 9 "chlapců" ročníku 1990 a níž, velmi dobře podporovaných zkušenými matadory Mezerou a Bittenglem.

Rezerva Českých Velenic si vytvořila bezpočet šancí, tu největší spálil Mikl.

Samostaný únik ze středu hrací plochy zakončoval střelou, ta se ovšem jen otřela o tyč Novotného svatyně.

78. minuta přinesla vyrovnání. Po úniku Bambuleho se dostala Lokomotiva do pokutového území Plavska.

Pavel Bambule si chytře pokryl míč a tak následovalo jeho podražení a sudí Filo s odpískáním pokutového kopu ani chvíli nezaváhal.

Jiří Mikl nedal Novotnému v brance žádnou šanci a penaltku jasně proměnil - 1:1 !!!

V závěru ještě měli obě mužstva po jedné gólovce. Gólmani však byli pozorní a tak se body rozdělovaly...

TJ Sokol Plavsko
Sokol Plavsko: Bohužel, bez komentáře...

TJ Lokomotiva České Velenice
Milan Zemánek - trenér mužstva: K utkání jsme odjeli pouze s 11 hráči, když 3 mladíci se opět bez omluvy nedostavili k utkání. Celkově jsem s výkonem mladíků, podporovaných zkušenými Mezerou a Bittenglem spokojen, na jejich hru se hlavně v 2. půli dalo dívat.

J. Novotný [-] - P. Trepka [-] (84. J. Konhefer [-] ) , M. Bureš [-] , V. Písař [-] , P. Písař [-] , P. Přílepek [-] , M. Březovják [-] (89. V. Pospíšil [-] ) , V. Šnajdr [-] (73. L. Opl [-] ) , T. Jon [-] , J. Kaštánek [-] , P. Vejsada [-] (35. L. Punda [-] )

B. Maroušek [-] - J. Mikl [-] , J. Mikl [-] , M. Mezera [-] , O. Haumer [-] , P. Bambule [-] , M. Filip [-] , J. Bittengl [-] , Z. Zlamšídlo [-] , T. Zemánek [-] , F. Malaník [-]

ŽK: 88. P. Písař - 70. T. Zemánek .
Hráči zápasu: P. Přílepek - J. Mikl .
Místo: Tráva. Počet diváků: 80. Rozhodčí: FILO Zdeněk - BUDÍN Jiří (N), STELLNER Pavel (N).