15.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

--

Kateřinice vybojovaly výhru se Zašovou

0

Kateřinice hostily v prvním jarním kole celek Zašové. Hrál se vyrovnaný fotbal, který nakonec do zdárného konce dovedli domácí, kteří vyhráli 2:1

Kateřinice potrestaly nevyužité šance hostí

Hosté po katastrofálním startu do nového ročníku zabrali a šesti výhrami v řadě vystoupali na průběžnou 10. příčku. To Kateřinice šly do zápasu jako jasný favorit s cílem udržet si první místo v tabulce. Do zápasu vstoupili lépe hosté, kteří měli hru pod kontrolou, ale v jasných šancích nedokázali překonat brankáře Rumana. Hráči Zašové byli aktivnější, minimálně čtyřikrát se dostali do dobré šance, ale domácího gólmana překonat nedokázali. Zašová mohla jít nakonec do vedení, ale pohrdla nařízeným pokutovým kopem, a tak se fotbalové pravidlo „nedáš, dostaneš“ opět ukázalo v akci. Nevyužití šancí se hostům vymstilo, do vedení šly totiž Kateřinice. Psala se 34. minuta, když skóre otevřel Václav Peredarjuk – 1:0. V šatně domácích bylo tak po první půli určitě veseleji.

Rozhodnutí přinesl Peredarjuk

Hosté začali aktivněji i v druhém dějství a také se dočkali vyrovnání. Kolmá přihrávka do křídelního prostoru našla volného Filipa Vyvijala, jenž odcentroval přímo na Tomáše Viléma, který zavěsil – 1:1. Utkání bylo i nadále vyrovnané, avšak bez nějakých výraznějších šancí. Rozhodnutí přišlo v 82.minutě, když se podruhé v zápase prosadil Václav Peredarjuk – 2:1. Zašová nestihla vyrovnat i přesto, že měla na remízu, a tak si tři body za výhru připsaly Kateřinice.

TJ Zašová
Zdeněk Sladovník - trenér: "Byl to pro nás smolný zápas. Třicet minut jsme měli hru pod kontrolou, ale nevyužili jsme penaltu ani další šance. Lituji zranění Honzy Pavlicy a doufám, že to nebude vážné že nastoupí příští zápas. Do Kateřinic jsme nejeli vyhrát, ale na remízu jsme rozhodně měli. Bohužel se tak nestalo. Kluky jsem za jejich výkon pochválil, makali naplno a dodržovali pokyny."

TJ Sokol Kateřinice
O. Ruman [-] - Š. Doležel [-] , J. Kuzník [-] , O. Kuzník [-] - M. Kovaříček [-] (73. P. Vrba [-] ) - V. Peredarjuk [-] (89. A. Děckuláček [-] ) - V. Kotrla [-] , D. Husička [-] , P. Starec [-] , P. Hrabica [-] (81. M. Beňo [-] ) , Z. Ondra [-]

TJ Zašová
R. Hadaš [-] - J. Podzemný [-] , T. Vilém [-] , O. Petřek [-] , J. Sekyra [-] , B. Trtík [-] , A. Maleňák [-] (85. J. Blabla [-] ) , J. Pavlica [-] (46. F. Vyvijal [-] ) , J. Telecký [-] , J. Chlevišťan [-] , M. Škrobák [-]

ŽK: 17. D. Husička , 81. V. Peredarjuk - 15. T. Vilém , 22. J. Telecký , 56. B. Trtík .
Místo: Kateřinice. Počet diváků: 70. Rozhodčí: SMÝKAL Miroslav - NOHAVICA Radek, DANČÁK Lukáš (N).