4.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2015-2016

--

Dva střelci, pět gólů, tři body pro Kozolupy!

27. J. Turjanica , 37. J. Turjanica - 50. P. Tejc , 70. P. Tejc , 85. P. Tejc
0

Utkání dvou střelců nakonec lépe dopadlo pro hostujícího Tejce, který nastřílel hattrick a rozhodl tak o vítězství svého týmu na půdě dosud neporažené Dolní Bělé.

Divoké utkání odšpuntovali domácí, kteří měli od začátku sezóny fazónu a i do tohoto utkání doslova vlétli. Po zhruba půl hodině hry vyslal Bernášek Jakuba Turjanicu do samostatného úniku. Ten se ještě stihl povedenou kličkou zbavit obou dotírajících obránců a následnou střelou překonat Minaříka. Než se stihli hosté rozkoukat, udeřili domácí podruhé. Gólman Dolní Bělé Kraus vykopával dlouhý balón, o ten srdnatě zabojoval opět Jakub Turjanica a bodlem jen následně poslal do sítě podruhé. Domácí byli do přestávky aktivnější, ale z dalších šancí již nepršelo.

I start do druhé půle patřil vedoucímu celku, ale protože i největší šance, například netrefení zcela prázdné brány, nepřineslo třetí gól, udeřilo na druhé straně po vzoru: nedáš - dostaneš. Petr Tejc v padesáté minutě napřáhl ke střele zpoza vápna a dodal střetnutí pořádný náboj. Za další zhruba čtvrthodinku navíc bylo srovnáno. Stejný hráč se dostal na malém vápně k hlavičce a začínalo se od nuly – tedy od dvou. A k penaltovému rozstřelu nakonec nedošlo. Petr Tejc totiž dokázal v pětaosmdesáté minutě zkompletovat hattrick i dokonat obrat v zápase a zařídit tak pro svůj tým tři body.

TJ Sokol Dolní Bělá
Pešička Lukáš (Sokol Dolní Bělá): „Zápas jsme si sami podělali. Šancí jsme měli na další čtyři góly ještě v první půli, i ve druhém poločase jsme začali dobře. Prvních patnáct minut jsme měli dvě, tři gólovky. Pak jsme inkasovali na 1:2, nepochopitelně se sesypali a bylo hotovo.“

TJ Sokol Kozolupy
Hucl Jan (Sokol Kozolupy): „Opět utkání rozdílených poločasů. V první půli byli lepší domácí, ve druhém naopak my a tomu i odpovídá stav.“

M. Kraus [-] - L. Pešička [-] , O. Sýba [-] , J. Volf [-] , L. Matoušík [-] (60. P. Čása [-] ) - J. Turjanica [-] (60. M. Dobrý [-] ) , T. Bušek [-] - M. Bernášek [-] - L. Pešička [-] , D. Koudela [-] , J. Koudela [-]

Z. Minařík [-] - P. Mráz [-] , P. Hausdorf [-] , R. Tauš [-] , T. Procházka [-] - M. Frič [-] , V. Sláma [-] , P. Kučera [-] (46. P. Macher [-] ) , J. Rajčáni [-] - J. Čech [-] - P. Tejc [-]

ŽK: 40. M. Bernášek - 70. J. Čech , 88. J. Rajčáni .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: NESVADBA Karel - TOMAN Štěpán (N), HUCL Jan (N).