8.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Nečtiny za čtvrt hodiny rozhodly o svém vítězství!

0

Bezvěrovu se nepovedl vstup do utkání a i přes snahu ještě nepříznivý vývoj zvrátit, to již na body nestačilo.

Doslova vstup do zápasu z říše snů předvedli v rámci osmého kola Nečtiny v Bezvěrově. První minuta a hostům poprvé letěly ruce nad hlavu. Lukáš Lejsek bez žádného zastřelování natáhl k pumelici, která po odrazu o tyč zastavila až v síti. Jen co se domácí vzpamatovali z úvodního šoku, přišel další. Martin Hlous použil při hře hlavu a právě tuto částí těla usměrnil kulatý nesmysl na místo určení po centru Polívky. Necelou parádní čtvrt hodinku hostí zakončil třetí střelec – Filip Socha. Ten využil nedorozumění obrany a prostřelil bezmocného Nekvapila. Střelecký výčet prvních pětačtyřiceti minut ukončil opět Lukáš Lejsek, když k němu na malé vápno propadl centr z pravé strany a následná práce již nebyla složitá. Aby toho nebylo pro domácí málo, zranili se ještě Mareš a Petrů. Sudí Krauz ještě stihl rozdat v první půli na každé straně po dvou žlutých kartách a po minutě nastavení toto dějství ukončil.

Necelá stovka přítomných fanoušků již v zázrak příliš nevěřila, přesto se ve druhém poločase podařilo jejich týmu snížit, když se prosadil střídající Vlastimil Hlavatý. Jenže hosté drama připustit nechtěli a po zhruba hodině hry vrátil svému mančaftu čtyřgólový náskok Lukáš Lejsek, který využil špatného vyhození Nekvapila a zkompletoval hattrick. Již jen kosmetickou úpravu výsledku zařídil z pokutového kopu po faulu na svou vlastní osobu Josef Osvald. Nečtiny jsou tak aktuálně páté, naopak Bezvěrov až dvanáctý.

TJ Sázavan Bezvěrov
Rada Jaroslav: „Od první minuty jsme prohrávali, ve čtvrté to bylo 0:2, ve čtrnácté již 0:3… V podstatě se rozhodlo už na začátku, v průběhu prvního poločasu se nám navíc zranili dva hráči dva ze základu, což také výsledek ovlivnilo.“

TJ Nečtiny
Polívka Václav: „Rozhodl náš dobrý vstup do utkání. Ve druhém poločase jsme již kontrovali hru. Bezvěrov se ještě snížil s utkáním něco udělat, ale my jsme si to pohlídali.“

J. Nekvapil [-] - V. Hlavatý [-] , M. Mareš [-] (19. J. Kubínek [-] ) , M. Novák [-] , J. Šulc [-] , J. Osvald [-] , P. Královec [-] , J. Petrů [-] (46. J. Rada [-] ) , P. Bubník [-] , P. Šulc [-] , J. Voith [-]