4.kolo, Ústecký | Chomutov | Okresní přebor sk. A, 2015-2016

--

Droužkovice vyloupily Místo

62. M. Bělský , 70. M. Vokatý - 12. M. Hrebičík , 16. P. Vrba , 28. P. Vrba , 52. P. Vrba
0

Nastoupit do utkání v deseti lidech se proti týmu, jakým jsou Droužkovice, nevyplácí. Právě díky početnímu oslabení se hosté brzy ujali vedení a rychlý gólový náskok jim ke třem bodům hodně pomohl.

V deseti se hrát nedá

Místo se k utkání s Droužkovicemi sešlo jen v deseti hráčích, což už nenaznačovalo nic dobrého. Jeden chybějící hráč navíc byl znát a hosté se brzy dostali do dvoubrankového vedení. Již ve 12.minutě se trefil droužkovický Michal Hrebičík, o čtyři minuty později zvyšoval na 0:2 pro hosty Petr Vrba. Po dvaceti minutách hry byli hráči Místa konečně kompletní a rázem se hra vyrovnala. Místo se začalo dostáva do šance a jen díky zásluze droužkovického brankáře se Místu nepodařilo vstřelit minimálně tři gólové šance. Naopak, Droužkovice ještě do poločasu přidaly třetí branku a tak se šlo do šaten za stavu 0:3 pro Droužkovice.

Náskok Droužkovic z první půle se Místu nepodařilo stáhnout

Druhá půle začala opět lépe pro Droužkovice, které zásluhou Pavla Vrby přidaly čtvrtou branku a samotný hráč si v utkání připsal hattrick. Místo dokázalo na stav zápasu odpovědět v 62.minutě, kdy se trefil Miroslav Bělský. O osm minut později se štěstí opět přiklonilo na stranu domácích a druhou branku zajistil po přímém kopu Martin Vokatý.

TJ Sokol Místo
Radek Vyšín (vedoucí TJ Sokol Místo): Nebylo to z naší strany dobré utkání, chyběla tam agresivita a hlavně my máme problém s hráči, kdy nejsme schopni se sejít. Nebyl to od nás na hřišti 100% výkon.

P. Kožíšek [-] - L. Belák [-] , P. Votava [-] - V. Šveiger [-] , L. Lípa [-] (33. M. Václavíček [-] ) , T. Gubela [-] , P. Mirga [-] , M. Vokatý [-] , K. Beneš [-] , J. Neugebauer [-] , M. Bělský [-]

TJ Slavoj Droužkovice
O. Zárybnický [-] - J. Šulc [-] , J. Bittner [-] , J. Karhan [-] , L. Chlouba [-] - O. Vonaký [-] , O. Semivan [-] , M. Klöpsch [-] , A. Fridrín [-] - M. Hrebičík [-] , P. Vrba [-] -

ŽK: 60. M. Vokatý , 86. M. Václavíček - 61. O. Vonaký , 78. O. Semivan .
Místo: Místo. Počet diváků: 40. Rozhodčí: VOTRUBA Lukáš - PAŠEK Lukáš, BIELESZ Petr (N).