11.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. B, 2015-2016

--

Lukavci pomohlo vyloučení oldřichovského stopera Holuba

19. J. Quaiser , 34. C. Udatný (p.) , 37. J. Kolář , 80. J. Mišani (p.)
0

Domácí podruhé v řadě vyhráli. I díky dvěma penaltám doma porazili Oldřichov 4:0.

Holub zaskočil za brankáře a mazal pod sprchy

Domácí si hlavně museli dát pozor na oldřichovského Pavla Sedláčka, který měl před zápasem na svém kontě více branek, než celý Lukavec dohromady. Po vzájemném oťukávání se poprvé měnilo skóre v 19. minutě. Orem vyslal do šance obránce Quaisera a jeho tečovaná střela skončila za bezmocným Vaňkem. Ve 34. minutě přišel rozhodující moment celé fotbalové bitvy. Do zakončení se opět dostal Quaiser, Vaňka na brankové čáře zastoupil stoper Holub, který míč vyboxoval z brány. Následovala červená karta pro oldřichovského obránce a penalta, kterou proměnil Udatný. Než se z toho dokázali hosté vzpamatovat, přišla třetí trefa. Engl vystihl rozehrávku soupeře a předal míč Udatnému. Ten z první sklepl míč Kolářovi, který parádní akci gólově zakončil.

Branka Lukavce byla pro Oldřichov zakletá

Oldřichov se nevzdal a v druhém dějství usiloval o vstřelení branky a dramatizaci utkání. Marně. Deset minut před koncem přišla navíc čtvrtá rána Lukavce. Udatný byl ve vápně faulován a druhý pokutový kop proměnil Mišani. Nejlepší obrana tak ukočírovala nejlepší útok, v čele s kanonýrem Sedláčkem.

SK Lukavec
Stanislav Hamza, záložník SK Lukavec: "Utkání jednoznačně ovlivnila situace při vyloučení Holuba. Do té doby to bylo vyrovnané utkání."

TJ Oldřichov
Filip Čutík, obránce TJ Oldřichov: "Pro nás to bylo velmi smolné vystoupení. Tady bychom asi góla prostě nikdy nedali."

SK Lukavec
J. Brožík [-] - T. Gajdoš [-] , J. Kolář [-] , M. Henzl [-] , Š. Orem [-] , C. Udatný [-] , J. Šenfeldr [-] , J. Quaiser [-] , J. Mišani [-] , M. Richtr [-] , T. Engl [-]

O. Vaněk [-] - J. Novák [-] , J. Voráček [-] , R. Tomáš [-] , P. Holub [-] , J. Sláma [-] - P. Smrkovský [-] , A. Veselý [-] - P. Giňa [-] , P. Sedláček [-] , T. Holubička [-]

ŽK: 56. J. Quaiser , 59. J. Kolář , 62. Š. Orem , 89. J. Mišani , 89. T. Engl - 80. O. Vaněk . ČK: 33. P. Holub .
Místo: Lukavec. Počet diváků: 25. Rozhodčí: Provazník Adam - PROKŮPEK Vladislav, MECL Petr.