1.kolo, Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Favorizovaný Tanvald porazil rezervu Držkova

0

V posledním kole Okresního přeboru Tanvald doma hostil Držkovskou rezervu, od počátku byl domácí Tanvald považovaný za favorita, což také potvrdil a zvítězil v poměru 3:1.

Tři branky v závěru poločasu

Držkov B přijel do Tanvaldu jen se základní jedenáctkou a neměl tedy nikoho na střídání, to mělo dopad na celou hru Držkova, který na soupeře raději vyčkával a nepouštěl se do nějakého agresivního napadání. Místy měli domácí navrch, ale spíše se hrál vyrovnaný fotbal mezi vápny se spoustou nepřesností. Ve 36. minutě otevřeli skóre domácí, prosadil se Horváth a hosté byli brankou zaskočeni, o tři minuty později zvyšoval vedení Pohl a ve 45. minutě stenjý hráč dával branku již na 3:0. To byl hořký závěr poločasu pro Držkov.

Rychlá branka hostů utkání zdramatizovala

Do druhého poločasu hosté doslova vlétli, byla na nich vidět chuť se ještě o výsledek poprat a v 51. minutě byli odměněni brankou, kterou vstřelil Marousek. Zdálo se, že druhý poločas uvidíme velké drama, nic takového se ale nestalo, protože domácí poctivě bránili a hostům s přibývajícím časem začali docházet síly. Hlavní rozhodčí Smoleňák naposledy foukl do píšťalky za stavu 3:1 a Tanvald ukončil první část sezóny zdárně a s 15 body se nachází na pátém místě, Držkov B přezimuje na sedmém místě v 9 body.

TJ Jiskra Tanvald
Petr Doleček (hráč): Myslím, že jsme odehráli dobrý zápas, závěr prvního poločasu nám vyšel na jedničku. Začátek druhého poločasu jsme si to malinko zkomplikovali, ale potom už byla hra zase v našich rukou.

P. Hulap [-] - M. Ševic [-] , M. Ducháček [-] (72. G. Ferraro [-] ) , A. Koželuh [-] , J. Šedivý [-] , M. Gombala [-] - R. Borski [-] , R. Horváth [-] (87. T. Jodas [-] ) , J. Pohl [-] (74. T. Hulap [-] ) , J. Kadlic [-] - L. Tolvaj [-] (83. K. Mlýnek [-] ) -

TJ Sokol Držkov B
V. Pěnička [-] - M. Pešta [-] , M. Nikodým [-] , P. Machačka [-] , T. Linhart [-] , T. Maroušek [-] , J. Brynda [-] , J. Machula [-] , Š. Hruška [-] , J. Berka [-] , . Fišer [-]

ŽK: 24. M. Gombala , 64. J. Pohl - 33. T. Linhart .
Místo: tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Smoleňák Petr - ALBL Václav, LEJSEK Jaroslav.