9.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Jestřebí doma zápas zvládlo, hosté bez bodů

0

Papírově silnějšími byli dnes hráči Jestřebí, které ovšem měli značné problémy se sestavou. Nakonec se jim podařilo kvalitně zalepit díry a zápas tak uhráli ve svůj prospěch. Lokotka se snažila, ale body to nepřineslo...

Bez branek, Jestřebí mělo převahu

V poločase jsme se sice branek nedočkali, ale za to jsme měli možnost vidět relativně pohledné individuální výkony, především od domácího hráče a sice, Daniela Kýčka, který branku nezaznamenal, ale úctyhodným způsobem motal nejednoho hráče domácích, byť hrál spíše na sebe, než pro domácí. Zápas tak skončil, v první půli, bez branek a do šaten se odcházelo za remízového stavu 0:0. Výsledek tedy prozatím nic neřešil.

Gólová produkce na straně domácích

Do poločasu lépe vkročili hráči Jestřebí, když ve 49. minutě otevřel skóre utkání Jakub Čvančara, který poslal domácí do vedení. Lokomotiva nehrála vůbec špatně, ale hrozila hlavně z brejků, kvůli nátlaku domácích. Jenže Jstřebí je do vyložených šancí nepustilo. V poslední minutě přidal pojišťovací branku hráč Martin Kolařík a zápas tak byl rozhodnut. Lokotka již se zápasem nic neudělala a vzhledem k času, který jim zbýval, ani nemohla. Zápas tak skončil za výsledku 2:0 pro domácí Jestřebí.

TJ Jestřebí-Provodín
Pavel Kolář (trenérJestřebí): „Jelikož je středa a omluvilo se asi pět hráčů, tak jsme museli improvizovat a sešli jsme se nakonec v dobrém počtu. I přes to, že jsme zvítězili, tak mám stále obavy jestli vůbec na postup do vyšší soutěže máme. Stále mě o tom totiž hráči nepřesvědčili.“

M. Procházka [-] - G. Süssner [-] , M. Kněžour [-] (53. L. Trnečka [-] ) , J. Čvančara [-] (90. V. Hladík [-] ) , L. Prkno [-] , D. Kýček [-] , M. Martínka [-] , M. Žižka [-] , M. Kolařík [-] , T. Karas [-] , L. Gabriel [-]

TJ Lokomotiva Česká Lípa B
T. Piskor [-] - F. Byrtek [-] , J. Zahrádka [-] , D. Tomášek [-] , J. Šindelář [-] (74. M. Bukáček [-] ) , Z. Rajšner [-] , M. Pelc [-] , J. France [-] , V. Novotný [-] (46. P. Nemeš [-] ) , P. Čihák [-] , P. Černý [-]

ŽK: 71. J. Čvančara , 75. D. Kýček - 35. V. Novotný , 56. P. Čihák , 75. D. Tomášek , 82. J. France .
Hráči zápasu: M. Martínka .
Místo: Jestřebí. Počet diváků: 20. Rozhodčí: Ďörď Mario - KUTÍLEK Martin, MENGR Jiří.