10.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Nedisciplinované utkání nakonec pro domácí

19. J. Klíč , 28. J. Knoflíček , 88. J. Klíč - 66. M. Vyšohlíd (p.) , 90. P. Bilý
0

Souboj dvou mužstev z odlišných polovin tabulky. Zahrádky byly v první, Libchava ve druhé půlce a papírově tak nebylo o čem. Nakonec i přes velký počet karet to dokázali urvat domácí Zahrádky...

Špatný start hostů, branky těžili domácí

Libchava nezačala vůbec dobře a svou hrou dovolovala domácím, aby je pravidlně ohrožovali. I díky velké marodce toho moc Libchava nenahrála a již v 19. minutě inkasovala od domácího útočníka Jakuba Klíče, který svůj tým poslal do vedení. Libchava sice nic nezvala, ale dnes to prostě jakoby nebylo ono. Druhý gól si nechala dát ve 28. minutě a už bylo všem jasné, že tahle půle prostě dopadne pro domácí. Střelcem se stal Jan Knoflíček. Celky tak odcházely do šaten za rozdílného stavu 2:0 pro domácí oddíl.

Převaha se obrátila na stranu hostů, ti ale zápas neotočili

Druhá půle začla v podání hostů mnohem lépe. V kabině si asi něco řekli a do poločasu číslo dva, vkročili tak jak si přáli. Branka domácích byla pod tlakem a gól nakonec přišel. Na 2:1 snižoval Miroslav Vyšohlíd, který dokázal s přehledem proměnit pokutový kop. Naděje tak umírala jako poslední a Libchavu to hnalo vpřed. Zápas byl dramatický až do samotného závěru, který ovšem hosté nezvládli. Na 3:1 zvyšoval, již podruhé v tomto zápase, hráč Jakub Klíč a to již definitivně hráče hostů položilo. Sice ještě v poslední minutě dali na 3:2 zásluhou Petra Bilého, ale všem bylo jasné kolik času zbývá do konce a to Libchava hrála o jednoho hráče v poli navíc, když domácí utržili dvě červené a hosté pouze jednu. Bylo příliš pozdě na nějaký ten zásadní zvrat a domácí ze Zahrádek si tak dokázali utkání pohlídat a ve výsledku zvítězili 3:2.

TJ Horní Libchava
Václav Erben (trenér Libchavy): „Jednoznačně jsme chtěli dohrát bez karetního trestu a zranění, protože zítra hrajeme dohrávku kola s Oldřichovem a asi bychom se tam nesešli v ideálním počtu. To se nám ale hrubě nepovedlo a pár hráčů zítra nenastoupí, bohužel. Dnešní zápas to nebylo ono a nebyli jsme schopni dosáhnout, ani na bod.“

TJ SOKOL Zahrádky
M. Pavlíček [-] - D. Novotný [-] , L. Chladík [-] , L. Wencelius [-] , J. Rous [-] - J. Petr [-] , J. Knoflíček [-] , T. Pospíšil [-] , M. Jelínek [-] (46. P. Vlach [-] ) - O. Moravec [-] , J. Klíč [-]

M. Groman [-] - J. Králíček [-] (46. J. Brejška [-] ) , P. Erben [-] , M. Vyšohlíd [-] , V. Tkachenko [-] - V. Ondrúšek [-] , O. Pospíšil [-] , T. Hřebřina [-] - P. Bilý [-] , M. Prokop [-] (46. J. Cihlář [-] ) , P. Heinrich [-] -

ŽK: 26. D. Novotný , 32. J. Petr , 38. O. Moravec , 65. L. Chladík - 28. T. Hřebřina , 47. M. Vyšohlíd , 77. P. Erben , 82. V. Ondrúšek . ČK: 68. J. Petr , 79. O. Moravec - 63. M. Vyšohlíd .
Hráči zápasu: J. Klíč - P. Bilý .
Místo: Zahrádky. Počet diváků: 50. Rozhodčí: German st. Robert - HYBLER Lukáš, TURNHÖFER Jaroslav (N).